Canon VB-H630VE

VB-H630VE

VB-H630VE Full HD IP drošības kamera ar fiksētu kupolu, triecienizturīgu un IP66 korpusu, kas lieliski piemērota darbam skarbos laika apstākļos ārpus telpām. Novērojiet teritoriju un ierakstiet darbības gan dienā, gan naktī ar īpaši plato 111° skata lauku.

/Images/VB_H630VE_11_benefits1_tcm211-1436164.jpg

Iespējas

 • Ārēja aizsardzība, ko garantē gumijots un ūdensnoturīgs korpuss
 • Teicama attēla kvalitāte ar Full HD un 3x platu optisko tālummaiņu
 • Noņemams infrasarkano staru mazināšanas filtrs nodrošina iespēju novērot 24 h
 • Attāla panoramēšanas/sasvēršanas/tālummaiņas funkcija samazina uzstādīšanai nepieciešamo laiku
 • Ērta novērošana un ierakstīšana, izmantojot divas H.264 straumes

Detalizēti par funkcijām

Canon VB-H630VE — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Teicama attēla kvalitāte un savā klasē labākā optika


Izmantojiet Canon DIGIC DV III attēla apstrādes procesoru, lai aizsargātu un novērotu teritoriju Full HD kvalitātē ar lielisku attēlu. Īpaši platais 111° skata leņķis un 3x optiskās un 4x digitālās tālummaiņas objektīvs ar noņemamu infrasarkano staru mazināšanas filtru ļauj visu novērot jebkurā dienas laikā. Elektroniskā aizmugurējā fokusēšanas sistēma un spilgtais f/1,2 (platais) leņķis garantē lielisku darbību.

Triecienizturīgs un ūdensizturīgs korpuss


Alumīnija sakausējuma ārējā apdare un izturīgs polikarbonāta sveķu kupols nodrošina, ka VB-H630VE kamera ir izturīga pret līdz pat 50 džoulu triecieniem. Atbilstība IP66 putekļu izturības un ūdensizturības standartiem padara šo kameru lieliski piemērotu lietošanai ārpus telpām. Šī kamera ir piemērota ekspluatācijai skarbās vidēs ar darba temperatūru no -10 °C līdz 50 °C un iebūvētu miglas mazināšanas mehānismu. Uzstādot papildu apsildes bloku, kamera var darboties pat -30 °C temperatūrā.

Jaudīga video veiktspēja


Canon DIGIC NET II tīkla procesoram ir H.264 kodētājs, kas nodrošina augstas kvalitātes video ar lielu saspiešanas līmeni. Savukārt uzlabotā traucējumu mazināšanas kontrole un krāsu atveide parāda krāsas pat ļoti vājā apgaismojumā. Automātiskā viedā ēnu kontrole (Auto-SSC) uzlabo priekšplānā esošo priekšmetu redzamību, ja ainās ir spilgta pretgaisma. Klasē vadošās funkcijas darbībai vājā apgaismojumā un dabisks dienas/nakts skats ļauj iegūt lieliskus rezultātus dažādās vidēs.

Gudra drošības ierīce


Pārdomātās funkcijas palīdz operatoriem noteikt bīstamas situācijas, jo tās analizē atšķirības dažādos apgabalos. Vienā kamerā vienlaikus var izmantot līdz pat 15 funkcijām. Varat izvēlēties kādu no sešām gudrajām funkcijām, piemēram, kustīgu priekšmetu noteikšanu, atstātu priekšmetu noteikšanu, paņemtu priekšmetu noteikšanu, kameras bojāšanas noteikšanu, kustības noteikšanu un skaļuma līmeņa noteikšanu. Varat iestatīt, lai konstatētā darbība aktivizētu ierakstīšanu, attēlu augšupielādi serverī vai e-pasta paziņojuma nosūtīšanu. Izmantojot SD karti, varat saglabāt un pārskatīt bīstamu situāciju ierakstus. Lai to izdarītu, saturu nevajag vispirms lejupielādēt datorā. SSL/TLS šifrēšana garantē drošu savienojumu starp kameru un serveri.

Uzlabota saderība un lietošanas ērtums


Saderība ar jaunākās programmatūras ONVIF V2.4 S profilu ļauj ērti savienot ar ONVIF saderīgu video pārvaldības programmatūru. Canon atbalsta arī nevainojamu integrāciju, izmantojot Canon tīkla kameru SDK un HTTP protokola specifikāciju.

PTRZ funkcija ērtai uzstādīšanai


Kameras leņķa iestatīšanas rīks ļauj ērtāk iestatīt skatu pēc kameras uzstādīšanas. Taupiet laiku un tīklā savienotā datorā izmantojiet panoramēšanas/noliekšanas/pagriešanas/tālummaiņas (Pan/Tilt/Rotation/Zoom – PTRZ) funkciju.

Izstrādājuma specifikācija:

Uzziniet vairāk par Canon VB-H630VE, tā funkcijām un iespējām.

DIGIC NET II

Efektīva apstrāde tīklā

Digic DV III

Attēlu kvalitātes pārvaldība un kontrole

Full HD

Full HD izšķirtspēja

IK10

Sertificēta aizsardzība pret triecieniem

Weatherproof

Izturīgs pret sliktiem laikapstākļiem

Auto DayNight

Noņemams infrasarkano staru filtrs

Intelligent Function

Videosatura analīze

Power over Ethernet

Enerģija no Ethernet

SD Card

Malu ierakstīšana

CCMT

Vairāku kameru pārvaldība

VB-H630VE
 • Galvenā ierīce VB-H630VE
 • Elektrības savienotājs
 • Iestatīšanas kompaktdisks
 • Drošības stieple
 • Audio savienojuma vads
 • Atslēga
 • Veidne
 • Uzstādīšanas ceļvedis
 • Garantijas kartes brošūra