Canon VB-M42

VB-M42

IP drošības kamera VB-M42 1,3 MP PTZ apvieno īpaši lielu 240x tālummaiņu ar darbību vājā apgaismojumā un ātru automātisko fokusēšanu. To var ērti uzstādīt un lietot gan telpās, gan ārpus tām.

/Images/VB-M42_tcm211-1465206.jpg

Iespējas

  • Uzņemiet skaidrus un detalizētus attēlus ar 1,3 MP izšķirtspēju līdz pat 30 kadriem/s.
  • Uzlabotas pārraudzības iespējas ar panoramēšanas, sasvēršanas un tālummaiņas funkcijām
  • Kompakts objektīvs ar 20x optisko tālummaiņu
  • Teicama darbība vājā apgaismojumā un automātiskā viedā ēnu kontrole
  • Ērta novērošana un ierakstīšana, izmantojot divas H.264 straumes

Detalizēti par funkcijām

Canon VB-M42 — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Teicama attēla kvalitāte un savā klasē labākā optika


Izmantojiet Canon DIGIC DV III attēla apstrādes procesoru, lai aizsargātu un novērotu teritoriju 1,3 MP kvalitātē ar lielisku attēlu. Kamerai VB-M42 ir jaudīgs 20x optiskās tālummaiņas objektīvs un 12x digitālā tālummaiņa, kas kopā nodrošina 240x tālummaiņu. Objektīvs nodrošina 60,4° platu skata leņķi (visplatākajā galā) un ātru automātisko fokusēšanu. Panoramējiet, sasveriet un tālummainiet attāli un skatiet 1,3 MP video izšķirtspēju pat vājā apgaismojumā.

Jaudīga video veiktspēja


Canon DIGIC NET II tīkla procesoram ir H.264 kodētājs, kas nodrošina augstas kvalitātes video ar lielu saspiešanas līmeni. Savukārt uzlabotā traucējumu mazināšanas kontrole un krāsu atveide parāda krāsas pat ļoti vājā apgaismojumā. Automātiskā viedā ēnu kontrole (Auto-SSC) uzlabo priekšplānā esošo priekšmetu redzamību, ja ainās ir spilgta pretgaisma. Klasē vadošās funkcijas darbībai vājā apgaismojumā un dabisks dienas/nakts skats ļauj iegūt lieliskus rezultātus dažādās vidēs.

Gudra drošības ierīce


Pārdomātās funkcijas palīdz operatoriem noteikt bīstamas situācijas, jo tās analizē atšķirības dažādos apgabalos. Vienā kamerā vienlaikus var izmantot līdz pat 15 funkcijām. Varat izvēlēties kādu no sešām gudrajām funkcijām, piemēram, kustīgu priekšmetu noteikšanu, atstātu priekšmetu noteikšanu, paņemtu priekšmetu noteikšanu, kameras bojāšanas noteikšanu, kustības noteikšanu un skaļuma līmeņa noteikšanu. Varat iestatīt, lai konstatētā darbība aktivizētu ierakstīšanu, attēlu augšupielādi serverī vai e-pasta paziņojuma nosūtīšanu. Izmantojot SD karti, varat saglabāt un pārskatīt bīstamu situāciju ierakstus. Lai to izdarītu, saturu nevajag vispirms lejupielādēt datorā. SSL/TLS šifrēšana garantē drošu savienojumu starp kameru un serveri.

Uzlabota saderība un lietošanas ērtums


Saderība ar jaunākās programmatūras ONVIF V2.4 S profilu ļauj ērti savienot ar ONVIF saderīgu video pārvaldības programmatūru. Canon atbalsta arī nevainojamu integrāciju, izmantojot Canon tīkla kameru SDK un HTTP protokola specifikāciju.

Ērtas un plašas uzstādīšanas iespējas


Kameru var uzstādīt dažādās vietās gan telpās, gan ārpus tām, izmantojot papildu apvalkus un stiprinājumus. Enerģiju kamerai VB-M42 var nodrošināt dažādi avoti: PoE, 12 V DC vai 24 V AC.

Izstrādājuma specifikācija:

Uzziniet vairāk par Canon VB-M42, tā funkcijām un iespējām.

DIGIC NET II

Efektīva apstrāde tīklā

Digic DV III

Attēlu kvalitātes pārvaldība un kontrole

1.3 Mega Pixel

Augstas kvalitātes attēli

PTZ

Panorāma Noliekšana Tālummaiņa

Drag to move

Vienkārša PTZ kameras vadība

Area zoom

Ērta nomērķēšana

Preset Tours

Automatizēta patrolēšana

Auto DayNight

Noņemams infrasarkano staru filtrs

Intelligent Function

Videosatura analīze

Power over Ethernet

Enerģija no Ethernet

SD Card

Malu ierakstīšana

CCMT

Vairāku kameru pārvaldība

VB-H43
  • Galvenā ierīce VB-M42
  • Elektrības savienotājs
  • Iestatīšanas kompaktdisks
  • Uzstādīšanas ceļvedis (J)
  • Garantijas kartes brošūra