Canon VB-S30D

VB-S30D

Ērti uzstādāmā Full HD PTZ minikupola tīkla drošības kamera ar jaunu īpaši kompakta tālummaiņas objektīva tehnoloģiju. Šī kamera ir lieliski piemērota drošības nodrošināšanai telpās un novērošanai uzņēmumos un masu pasākumos.

/Images/VB-S30D_tcm211-1465231.jpg

Iespējas

 • Īpaši kompakta PTZ minikupola konstrukcija
 • Full HD ar 30 kadriem sekundē
 • CMOS sensors izcilai veiktspējai vājā apgaismojumā
 • Augstas izšķirtspējas Canon platleņķa objektīvs ar 3,5 reižu optisko tālummaiņu (4 reižu digitālā tālummaiņa)
 • Vairākas MJPEG un H.264 video straumes
 • Tieša ierakstīšana/atskaņošana no MicroSD kartes (64 GB)
 • Saderība ar ONVIF v2.2 un S profilu

Detalizēti par funkcijām

Canon VB-S30D — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Full HD izšķirtspēja


Īpaši kompaktajai minikupola tīkla drošības kamerai VB-S30D PTZ ir Full HD (1920 x 1080) izšķirtspēja ar kadru nomaiņas ātrumu 30 kadri sekundē. CMOS sensors parāda ļoti kvalitatīvu attēlu bez krāsu izplūdumiem vai saplūdušām līnijām. Automātiskā viedā ēnu kontrole optimizē ekspozīciju, lai tumšās vai vāji izgaismotās vietās uzlabotu gaišos apgabalus un labotu tumšos apgabalus, šādi nodrošinot dabisku darbību dienā un naktī.

Augstas kvalitātes objektīvs


Jaunajam īpaši kompaktajam platleņķa objektīvam ir 3,5 reižu optiskā tālummaiņa (ar papildu 4 reižu digitālo tālummaiņu). Panorāmas, noliekšanas un tālummaiņas (PTZ) funkcijas atvieglo kameras pārvietošanu iepriekš noteiktās ieprogrammētās pozīcijās. Kvalitatīvais Canon platleņķa objektīvs ar zemu kropļojuma līmeni kameras sensoram novirza vēl vairāk gaismas, šādi nodrošinot spilgtākus attēlus ar labāku izšķirtspēju.

Divi attēlveidošanas procesori


Divi attēlveidošanas procesori — DIGIC DV III un DIGIC NET II — nodrošina nemanāmu tveršanu, apstrādi, kodēšanu un attēlu pārsūtīšanu. Pārveidotā iekšējā programmēšana parāda vairākas H.264 un/vai MJPEG straumes HD vai zemākā izšķirtspējā. Papildus vairākām straumēm kameras var veikt arī vienlaicīgu straumēšanu. H.264 kodētājs izveido ļoti kvalitatīvu un saspiestu video, lai varētu veikt netraucētu novērošanu vairākās vidēs.

Saderība un ērtības


Kameru VB-S30D var viegli integrēt, pateicoties tīkla kameru SDK un HTTP protokola specifikācijām. Canon ir pilntiesīgs ONVIF dalībnieks. Tas ir nozares forums, kurš paredzēts globāla IP fiziskā drošības interfeisa standarta izveidei. Saderība ar jaunākās programmatūras ONVIF V2.2 S profilu ļauj ērti savienot ar ONVIF saderīgu video pārvaldības programmatūru.

Iebūvēta analītiskā funkcija


Kameras visaptverošais inteliģento funkciju komplekts ietver kustīgu, pamestu, noņemtu objektu noteikšanu, kameras bojāšanas mēģinājumu noteikšanu, kustību noteikšanu un skaļuma līmeņa noteikšanu. Parasti apgaismojuma apstākļu izmaiņas var ietekmēt kameras analītiskās spējas, bet jaunās Canon kameras automātiski tiek atiestatītas 20 sekunžu laikā pēc ievērojamas gaismas spilgtuma samazināšanās vai palielināšanās. Šādi darbības analīzes dati tiek ietekmēti minimāli.

Ērtas un plašas uzstādīšanas iespējas


Tehnoloģija strāvas piegādei caur Ethernet (PoE) tīklu un saderība ar IEEE802.3af ļauj izmantot tikai vienu LAN kabeli gan kameras darbināšanai, gan video un audio datu pārsūtīšanai, kad ierīce ir savienota ar PoE vidēju posmu vai slēdzi. PoE darbojas instalācijām līdz 100 metriem, bet maiņstrāvas elektroapgāde nodrošina uzstādīšanas iespējas līdz 500 metriem.

Izstrādājuma specifikācija:

Uzziniet vairāk par Canon VB-S30D, tā funkcijām un iespējām.

DIGIC NET II

Efektīva apstrāde tīklā

Digic DV III

Attēlu kvalitātes pārvaldība un kontrole

Full HD

Full HD izšķirtspēja

PTZ

Panorāma Noliekšana Tālummaiņa

Drag to move

Vienkārša PTZ kameras vadība

Area zoom

Ērta nomērķēšana

Intelligent Function

Videosatura analīze

Power over Ethernet

Enerģija no Ethernet

microSD

Malu ierakstīšana

CCMT

Vairāku kameru pārvaldība

VB-S30D
 • Galvenā ierīce VB-S30D
 • Iestatīšanas kompaktdisks
 • Drošības stieple nokrišanas novēršanai
 • Drošības stieples skrūve
 • Kameras uzstādīšanas veidne
 • Uzstādīšanas ceļvedis
 • Garantijas kartes brošūra