Canon VB-S30VE

VB-S30VE

Vienkārši uzstādāma pret laikapstākļiem un triecieniem izturīga kompakta PTZ kamera, kurai ir dzidrs tālummaiņas objektīvs un iebūvēts mikrofons, kas ļauj pievienot jaunus informācijas slāņus.

/Images/ZB083%20340x461px_tcm211-1458006.jpg

Iespējas

 • Uzņemiet visu ar kameras VB-S30VE dzidro f/1.4–2.6 objektīvu, panoramēšanas, noliekšanas un tālummaiņas funkcijām, kā arī izcilo darbību vājā apgaismojumā.
 • Izcili asi attēli ar Full HD attēlveidošanu un 3,5 reižu optisko tālummaiņu ar asfēriskiem objektīva elementiem, kas nodrošina zemu kropļojumu līmeni
 • Ierakstiet skaidrāku, augstākas kvalitātes skaņu ar ietverto visus virzienus aptverošo mikrofonu
 • Viegla, kompakta un vienkārši uzstādāma kamera ar standarta IK10 triecienizturību un standarta IP66 aizsardzību pret laikapstākļiem
 • Režīms Motion Adaptive Noise Reduction un Area-Specific Data Size Reduction (ADSR) uztur video kvalitāti, samazinot datu lielumu
 • Inteliģentas kamerā ietvertas analītiskas funkcijas uzlabotai trauksmes noteikšanai
 • Reāllaika novērošana un pārvaldība no dažādiem atbalstītajiem tīmekļa pārlūkiem un mobilajām ierīcēm
 • Atbilstība standarta ONVIF® S profilam

Detalizēti par funkcijām

Canon VB-S30VE — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Full HD attēlveidošana


Skatiet detalizētāku attēlu ar Canon kameras VB-S30VE 3,5 reižu optiskās tālummaiņas objektīvu, 2,1 MP Full HD attēlveidošanu, 1/3 collu CMOS sensoru, objektīva precīzajiem asfēriskajiem elementiem un uzlabotu minimālo objekta apgaismojumu, lai nodrošinātu izcilu darbību vājā apgaismojumā. Lai optimizētu attēla kvalitāti un kontrolētu datu lietojumu, režīms Motion Adaptive Noise Reduction dinamiski kontrolē trokšņa samazināšanas līmeņus, kad tiek noteikti kustīgi objekti vai kad rodas digitāli trokšņi vāja apgaismojuma apstākļos.

Skatiet un dzirdiet vairāk


Ar kameru VB-S30VE var novērot daudz vairāk nekā tikai apskatīt attēlus. Tajā ietvertais visus virzienus aptverošais mikrofons pievieno jaunu augstas kvalitātes informācijas slāni, ierakstot sarunas līdz pat 4 metru attālumā ar fona trokšņa un nevēlamu atbalsu filtrēšanu. Mikrofons nodrošina arī trauksmes aktivizēšanas funkcijas, tāpēc kameru var konfigurēt, lai tā sāktu ierakstu, kad tiek noteikta skaņa.

Vienkārši uzstādīt un pārvaldīt


Kamera VB-S30VE ir ne tikai viegla, kompakta un izturīga, bet to var arī ātri un vienkārši uzstādīt, līdz minimumam samazinot projekta izmaksas. Ietvertā 1 metra spraudņaukla nodrošina ērtu un tiešu piekļuvi dažādiem kameras savienojumiem, un Canon kameras pārvaldības rīks piedāvā iespaidīgas iestatīšanas un pārvaldības funkcijas atsevišķai kamerai vai kameru grupām. Ir pieejami arī kanāla veida un piekarināmi stiprinājumi, piedāvājot vēl vairāk uzstādīšanas opciju.

Izturīga pret triecieniem un laikapstākļiem


Kamera VB-S30VE ir izstrādāta ilgstošai darbībai. Izturība pret triecieniem un laikapstākļiem — atbilstība standarta IP66 izturībai pret laikapstākļiem, standartam IK10 atbilstoša aizsardzība pret triecieniem un pilnīga darbība temperatūras diapazonā no -25˚C līdz 50˚C.

Inteliģenta trauksmes situāciju noteikšana


Ar 15 kamerā pieejamiem video satura analītiskajiem profiliem tās operatori novērošanu var veikt efektīvi un veiksmīgi. Inteliģentās analītiskās funkcijas nodrošina vairāku veidu virtuālu trauksmes situāciju noteikšanu, aktīvi brīdinot operatorus par aizdomīgām darbībām un tā palīdzot samazināt nepieciešamo krātuvi un joslas platumu.

Daudzpusīgs mobilo ierīču atbalsts


Paplašiniet novērošanas iespējas ar attālu skatīšanu un konfigurēšanu no mobilajām ierīcēm. Kameras jaunākās programmaparatūras arhitektūras atbalsts nodrošina VB-S30VE saderību arī ar visiem populārajiem tīmekļa pārlūkiem un mobilajām ierīcēm, ļaujot mobilā vidē mainīt kameras iestatījumus un skatīt reāllaika attēlus. Papildus tam atbilstība standarta ONVIF S profilam nodrošina saderību ar esošām trešo pušu sistēmām.

 • *ONVIF® ir uzņēmuma Onvif, Inc. reģistrēta preču zīme.

Izstrādājuma specifikācija:

Uzziniet vairāk par Canon VB-S30VE, tā funkcijām un iespējām.

Digic DV III

Attēlu kvalitātes pārvaldība un kontrole

DIGIC NET II

Efektīva apstrāde tīklā

Optical 3.5x zoom

Augstas kvalitātes optiska palielināšana

Digital 4x zoom

Plašākas tālummaiņas iespējas

PTZ

Panorāma Noliekšana Tālummaiņa

Full HD

Full HD izšķirtspēja

Auto SSC

Automātiska viedā ēnu kontrole

Intelligent Function

Videosatura analīze

microSD

Malu ierakstīšana

Simple Camera Setting

Iestatīšana ar vienu klikšķi

IK10

Sertificēta aizsardzība pret triecieniem

Weatherproof

Izturīgs pret sliktiem laikapstākļiem

VB-S30VE
 • Galvenā ierīce VB-S30VE
 • Iestatīšanas kompaktdisks
 • Uzstādīšanas ceļvedis
 • Atslēga
 • Savienotājs RJ45
 • Ieejas/izejas savienojuma vads
 • Drošības stieple
 • Garantijas buklets