Canon VB-S31D

VB-S31D

PT minikupola (VB-S31D) vai fiksēta minikupola (VB-S800D) Full HD tīkla drošības kameras ar jaunu īpaši kompakta objektīva tehnoloģiju. Lielisks risinājums telpu novērošanai mazumtirdzniecības, izglītības un biznesa vidēs.

/Images/VB-S31D_tcm211-1465236.jpg

Iespējas

 • Full HD ar 30 kadriem sekundē
 • CMOS sensors izcilai veiktspējai vājā apgaismojumā
 • Canon platleņķa F/1.6 objektīvs
 • PT minikupola vai fiksēta minikupola konstrukcijas izvēle
 • Vairākas MJPEG un H.264 video straumes
 • Tieša ierakstīšana/atskaņošana no MicroSD kartes (64 GB)

Detalizēti par funkcijām

Canon VB-S31D — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Augsta attēlu kvalitāte


Īpaši kompaktajai minikupola tīkla drošības kamerai VB-S31D PT un fiksētai minikupola tīkla drošības kamerai VB-S800D ir Full HD (1920 x 1080) izšķirtspēja ar kadru nomaiņas ātrumu 30 kadri sekundē. CMOS sensors parāda ļoti kvalitatīvu attēlu bez krāsu izplūdumiem vai saplūdušām līnijām. Automātiskā viedā ēnu kontrole optimizē ekspozīciju, lai tumšās vai vāji izgaismotās vietās uzlabotu gaišos apgabalus un labotu tumšos apgabalus, šādi nodrošinot dabisku darbību dienā un naktī.

Teicamas kvalitātes Canon objektīvs


Kameras jaunais īpaši kompaktais platleņķa objektīvs nodrošina 95° skata leņķi. Turklāt kamerā VB-S31D ir panorāmas un noliekšanas (PT) funkcijas, tāpēc to ir vienkārši pārvietot iepriekš noteiktās ieprogrammētās pozīcijās. Augstas kvalitātes platleņķa F/1.6 Canon objektīvs ar zemu kropļojuma līmeni kameras sensoram novirza vēl vairāk gaismas, šādi panākot spilgtākus attēlus ar labāku izšķirtspēju.

Divi attēlveidošanas procesori


Divi attēlveidošanas procesori — DIGIC DV III un DIGIC NET II — nodrošina nemanāmu tveršanu, apstrādi, kodēšanu un attēlu pārsūtīšanu. Pārveidotā iekšējā programmēšana parāda vairākas H.264 un/vai MJPEG straumes HD vai zemākā izšķirtspējā. Papildus vairākām straumēm kameras var arī vienlaicīgi straumēt. H.264 kodētājs izveido ļoti kvalitatīvu un saspiestu video, lai varētu veikt netraucētu novērošanu vairākās vidēs.

Vienkārša integrēšana un saderība


Abas kameras var viegli integrēt, pateicoties tīkla kameru SDK un HTTP protokola specifikācijām. Saderība ar jaunākās programmatūras ONVIF V2.2 S profilu ļauj ērti savienot ar ONVIF saderīgu video pārvaldības programmatūru.

Vispusīgi shēmas analīzes dati


Abām kamerām ir visaptverošs inteliģentu funkciju komplekts, kurā ietverta kustīgu, pamestu, noņemtu objektu noteikšana, kameras bojāšanas mēģinājumu noteikšana, kustību noteikšana un skaļuma līmeņa noteikšana. Parasti apgaismojuma līmeņa izmaiņas var ietekmēt kameras analīzes datus, bet jaunās Canon kameras automātiski tiek atiestatītas 20 sekundēs pēc gaismas līmeņa samazināšanās vai palielināšanās. Šādi darbības analīzes dati tiek ietekmēti minimāli.

Daudzpusīga lietošana un vienkārša instalēšana


Tehnoloģija strāvas piegādei caur Ethernet (PoE) tīklu un saderība ar IEEE802.3af ļauj izmantot tikai vienu LAN kabeli gan kameras darbināšanai, gan video un audio datu pārsūtīšanai, kad ierīce ir savienota ar PoE vidēju posmu vai slēdzi. PoE darbojas instalācijām līdz 100 metriem, bet maiņstrāvas elektroapgāde nodrošina uzstādīšanas iespējas līdz 500 metriem.

Izstrādājuma specifikācija:

Uzziniet vairāk par Canon VB-S31D, tā funkcijām un iespējām.

DIGIC NET II

Efektīva apstrāde tīklā

Digic DV III

Attēlu kvalitātes pārvaldība un kontrole

Full HD

Full HD izšķirtspēja

PT

Panorāma un noliekšana

Drag to move

Vienkārša PTZ kameras vadība

Area zoom

Ērta nomērķēšana

Intelligent Function

Videosatura analīze

Power over Ethernet

Enerģija no Ethernet

microSD

Malu ierakstīšana

CCMT

Vairāku kameru pārvaldība

VB-S31D
 • Galvenā ierīce VB-S31D
 • Iestatīšanas kompaktdisks
 • Drošības stieple nokrišanas novēršanai
 • Drošības stieples skrūve
 • Kameras uzstādīšanas veidne
 • Uzstādīšanas ceļvedis (J)
 • Garantijas kartes brošūra