Canon VB-S800VE

VB-S800VE

Viegla un kompakta fiksēta kupola kamera ar īpaši plata leņķa UD objektīvu, asu Full HD attēlveidošanu ar izcilu darbību vājā apgaismojumā un integrētu mikrofonu, to papildinot ar augstas kvalitātes skaņu.

/Images/ZB084%20340x461px_tcm211-1458120.jpg

Iespējas

 • Skatiet plašāku ainu ar Canon kameras VB-S800VE īpaši platā 93,8° leņķa objektīvu un manuālām panoramēšanas, noliekšanas un pagriešanas funkcijām
 • Īpaši zemas dispersijas (Ultra Low Dispersion, UD) objektīva elementi nodrošina skaidrus Full HD attēlus ar zemu kropļojumu līmeni
 • Fiksēta fokusa platleņķa f/1.6 objektīva diafragmas atvērums izcilai darbībai vājā apgaismojumā
 • Ierakstiet augstas kvalitātes kontekstuālus datus ar integrēto visus virzienus aptverošo mikrofonu un fona trokšņa samazināšanas tehnoloģiju
 • Standarta IK10 izturība pret triecieniem un standarta IP66 aizsardzība pret laikapstākļiem, tomēr viegla un kompakta
 • Režīms Motion Adaptive Noise Reduction un Area-Specific Data Size Reduction (ADSR) uztur attēla kvalitāti, samazinot datu lielumu
 • Inteliģentas kamerā ietvertas analītiskās funkcijas uzlabotai trauksmes noteikšanai
 • Reāllaika novērošana un pārvaldība no dažādiem atbalstītajiem tīmekļa pārlūkiem un mobilajām ierīcēm
 • Vienkārša uzstādīšana — lieliski piemērota, lai līdz minimumam samazinātu projekta izmaksas
 • Atbilstība standarta ONVIF® S profilam

Detalizēti par funkcijām

Canon VB-S800VE — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Asi HD attēli ar zemu kropļojuma līmeni


Iegūstiet plašāku skatu ar Canon kameras VB-S800VE 2,1 MP Full HD attēlveidošanu un 1/3 collu CMOS sensoru. Kameras īpaši zemas dispersijas objektīva elementi līdz minimumam ierobežo kropļojumus un hromatisko aberāciju, samazinot gaismas dispersiju, bet minimālais nepieciešamais objekta apgaismojums vēl vairāk uzlabo darbību vājā apgaismojumā.

Integrēts mikrofons


Kamera VB-S800VE apvieno izcilu attēlveidošanu ar skaņas ierakstu, izmantojot visus virzienus aptverošo mikrofonu. Integrētais mikrofons sniedz iespēju skaidri ierakstīt skaņu līdz pat 4 metru attālumā ar fona trokšņa un nevēlamu atbalsu filtrēšanu. Kameru var konfigurēt, lai tā sāktu ierakstu, kad tiek noteikta skaņa.

Vienkārša uzstādīšana


Kameras VB-S800VE pret laikapstākļiem un triecieniem izturīgo polikarbonāta apvalku ir ātri un vienkārši uzstādīt, līdz minimumam samazinot projekta izmaksas. Pēc izvēles pieejams kanāla veida un piekarināms stiprinājums piedāvā dažādas uzstādīšanas konfigurācijas, bet ietvertā 1 metra spraudņaukla nodrošina ērtu un tiešu piekļuvi dažādiem kameras savienojumiem. Atbilstība standarta ONVIF S profilam nodrošina saderību ar esošām trešo pušu sistēmām.

Pārvaldības un tīkla funkcijas


Canon kameras pārvaldības rīks (Canon Camera Management Tool, CCMT) sniedz pilnīgu kontroli, piedāvājot iespaidīgas iestatīšanas un pārvaldības funkcijas atsevišķai kamerai vai kameru grupām. Lai optimizētu attēlu kvalitāti un kontrolētu datu lietojumu, režīms Motion Adaptive Noise Reduction dinamiski kontrolē trokšņa samazinājuma līmeņus.

Izturība pret triecieniem un laikapstākļiem


Canon kamera VB-S800VE ir paredzēta darbam jebkurā vietā — tā ir izturīga pret ļaunprātīgiem triecieniem, kā arī ekstrēmiem laikapstākļiem. Tai ir standarta IP66 sertifikāts, un tā var izturēt pat tik zemu temperatūru kā -25˚C un tik augstu temperatūru kā 50˚C. Standartam IK10 atbilstoša aizsardzība pret triecieniem apliecina tās izturību un ilgstošās darba spējas.

Inteliģenta situāciju noteikšana


Kameras operatori var efektīvāk veikt novērošanas uzdevumus ar 15 kamerā pieejamiem video satura analītiskajiem profiliem. Analītiskās funkcijas nodrošina vairāku veidu virtuālu trauksmes situāciju noteikšanu, aktīvi brīdinot operatorus par aizdomīgām darbībām, turklāt palīdzot samazināt nepieciešamo krātuvi un joslas platumu.

Attāla darbība mobilā vidē


Strādājiet elastīgāk ar kameras attālās skatīšanas un konfigurēšanas iespējām, kas tagad pieejamas mobilajās ierīcēs. Kamerā ietvertā uzlabotā programmaparatūra nodrošina saderību ar visiem populārajiem tīmekļa pārlūkiem un mobilajām platformām, ļaujot mobilā vidē mainīt kameras iestatījumus un skatīt reāllaika attēlus.


 • *ONVIF® ir uzņēmuma Onvif, Inc. reģistrēta preču zīme.

Izstrādājuma specifikācija:

Uzziniet vairāk par Canon VB-S800VE, tā funkcijām un iespējām.

Digic DV III

Attēlu kvalitātes pārvaldība un kontrole

DIGIC NET II

Efektīva apstrāde tīklā

Digital 4x zoom

Plašākas tālummaiņas iespējas

Digital PTZ

Virtuāla PTZ funkcionalitāte

Full HD

Full HD izšķirtspēja

Auto SSC

Automātiska viedā ēnu kontrole

Intelligent Function

Videosatura analīze

Simple Camera Setting

Iestatīšana ar vienu klikšķi

microSD

Malu ierakstīšana

IK10

Sertificēta aizsardzība pret triecieniem

Weatherproof

Izturīgs pret sliktiem laikapstākļiem

VB-S800VE
 • Galvenā ierīce VB-S800VE
 • Iestatīšanas kompaktdisks
 • Uzstādīšanas ceļvedis
 • Atslēga
 • Savienotājs RJ45
 • Ieejas/izejas savienojuma vads
 • Drošības stieple
 • Garantijas buklets