Canon VB-S900F

VB-S900F

Fiksēta Full HD tīkla drošības minikamera ar jaunu īpaši kompakta objektīva tehnoloģiju. Tās kompaktais dizains ļauj kameru izmantot telpu novērošanai komerciālās vidēs.

/Images/VB-S900F_tcm211-1465242.jpg

Iespējas

  • Minikamera ar fiksēta korpusa konstrukciju
  • Full HD ar 30 kadriem sekundē
  • CMOS sensors izcilai veiktspējai vājā apgaismojumā
  • Augstas izšķirtspējas Canon platleņķa objektīvs
  • Vairākas MJPEG un H.264 video straumes
  • Tieša ierakstīšana/atskaņošana no MicroSD kartes (64 GB)

Detalizēti par funkcijām

Canon VB-S900F — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Full HD izšķirtspēja


Izcili kompaktā fiksētā tīkla drošības minikamera VB-S900F ir aprīkota ar Full HD (1920 x 1080) izšķirtspēju ar kadru nomaiņas ātrumu 30 kadri sekundē. CMOS sensors parāda ļoti kvalitatīvu attēlu bez krāsu izplūdumiem vai saplūdušām līnijām. Automātiskā viedā ēnu kontrole optimizē ekspozīciju, lai tumšās vai vāji izgaismotās vietās uzlabotu gaišos apgabalus un labotu tumšos apgabalus, šādi nodrošinot dabisku darbību dienā un naktī.

Izcilas kvalitātes Canon objektīvs


Kameras īpaši kompaktais jaunais platleņķa objektīvs nodrošina 96° skata leņķi. Augstas kvalitātes platleņķa F/1.6 Canon objektīvs ar zemu kropļojuma līmeni kameras sensoram novirza vēl vairāk gaismas, šādi panākot spilgtākus attēlus ar labāku izšķirtspēju.

Divi attēlveidošanas procesori


Divi attēlveidošanas procesori — DIGIC DV III un DIGIC NET II — nodrošina nemanāmu tveršanu, apstrādi, kodēšanu un attēlu pārsūtīšanu. Pārveidotā iekšējā programmēšana parāda vairākas H.264 un/vai MJPEG straumes HD vai zemākā izšķirtspējā. Papildus vairākām straumēm kameras var arī vienlaicīgi straumēt. H.264 kodētājs izveido ļoti kvalitatīvu un saspiestu video, lai varētu veikt netraucētu novērošanu vairākās vidēs.

Vienkārša integrēšana


Kameru var viegli integrēt, pateicoties tīkla kameru SDK un HTTP protokola specifikācijām. Canon ir pilntiesīgs ONVIF dalībnieks. Tas ir nozares forums, kurš paredzēts globāla IP fiziskā drošības interfeisa standarta izveidei. Saderība ar jaunākās programmatūras ONVIF V2.2 S profilu ļauj ērti savienot ar ONVIF saderīgu video pārvaldības programmatūru.

Vispusīgi shēmas analīzes dati


Kompaktā kamera VB-S900F nodrošina izcili bagātu inteliģentu funkciju komplektu. Tās ietver kustīgu, pamestu, noņemtu objektu noteikšanu, kameras bojāšanas mēģinājumu noteikšanu, kustību noteikšanu un skaļuma līmeņa noteikšanu. Parasti apgaismojuma līmeņa izmaiņas var ietekmēt kameras analīzes datus, bet jaunās Canon kameras automātiski tiek atiestatītas 20 sekundēs pēc gaismas līmeņa samazināšanās vai palielināšanās. Šādi darbības analīzes dati tiek ietekmēti minimāli.

Vienkārša un daudzpusīga instalēšana


Tehnoloģija strāvas piegādei caur Ethernet (PoE) tīklu un saderība ar IEEE802.3af ļauj izmantot tikai vienu LAN kabeli gan kameras darbināšanai, gan video un audio datu pārsūtīšanai, kad ierīce ir savienota ar PoE vidēju posmu vai slēdzi. PoE darbojas instalācijām līdz 100 metriem, bet maiņstrāvas elektroapgāde nodrošina uzstādīšanas iespējas līdz 500 metriem.

Izstrādājuma specifikācija:

Uzziniet vairāk par Canon VB-S900F, tā funkcijām un iespējām.

DIGIC NET II

Efektīva apstrāde tīklā

Digic DV III

Attēlu kvalitātes pārvaldība un kontrole

Full HD

Full HD izšķirtspēja

Intelligent Function

Videosatura analīze

Power over Ethernet

Enerģija no Ethernet

microSD

Malu ierakstīšana

CCMT

Vairāku kameru pārvaldība

VB-S900F
  • Galvenā ierīce VB-S900F
  • Iestatīšanas kompaktdisks
  • Uzstādīšanas ceļvedis
  • Garantijas kartes brošūra