Canon VB-S910F

VB-S910F

Fiksēta korpusa Full HD kamera ar optisko tālummaiņu — lieliski piemērota lietošanai telpās. Šī daudzpusīgā kamera ar platleņķa objektīvu un iebūvētu mikrofonu uzņem vēl detalizētākas ainas un sniedz plašāku kontekstu.

/Images/ZB085%20340x461px_tcm211-1458394.jpg

Iespējas

 • Ārkārtīgi precīza telpu novērošanas kamera ar platleņķa 78,6° tālummaiņas objektīvu un iespaidīgu darbību vājā apgaismojumā
 • 2,1 MP 1/3 collu CMOS sensors un dzidrs objektīvs ar f/1.4–f/2.6 diafragmas atvērumu un automātisko fokusēšanu
 • Skaidri, augstas izšķirtspējas Full HD attēli un 3,5 reižu optiskā tālummaiņa ar asfēriskiem objektīva elementiem, kas nodrošina zemu kropļojumu līmeni
 • Integrēts visus virzienus aptverošs mikrofons skaņas ierakstīšanai nodrošina vēl vienu augstas kvalitātes kontekstuālas informācijas līmeni
 • Kompakta, viegla un vienkārši uzstādāma
 • Saglabājiet video kvalitāti, samazinot datu apjomu ar tehnoloģijām Motion Adaptive Noise Reduction un Area-Specific Data Size Reduction (ADSR)
 • Inteliģentas kamerā ietvertas analītiskās funkcijas uzlabotai trauksmes noteikšanai
 • Reāllaika novērošana un pārvaldība no dažādiem tīmekļa pārlūkiem un mobilajām ierīcēm
 • Atbalsta standarta ONVIF® S profilu

Detalizēti par funkcijām

Canon VB-S910F — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Full HD video uzņemšana


Canon kamera VB-S910F ar platleņķa optiskās tālummaiņas objektīvu, detalizētu Full HD attēlveidošanu un uzlabotām analītiskajām funkcijām ir lieliski piemērota novērošanai telpās fiksētā pozīcijā. Platleņķa 78,6° objektīvs un 3,5 reižu optiskā tālummaiņa nodrošina maksimālu pārklājumu no vienas pozīcijas, bet dzidrais objektīvs ar f/1.4 diafragmas atvērumu un uzlabotu minimālo objekta apgaismojumu nodrošina izcilu darbību vājā apgaismojumā.

Integrēts mikrofons


Uzņemiet skaņu un vizuālo informāciju ar kamerā ietverto visus virzienus aptverošo mikrofonu. Kamera VB-S910F var ierakstīt skaņu ar fona trokšņa un nevēlamu atbalsu filtrēšanu. Mikrofons nodrošina arī trauksmes aktivizēšanas funkcijas, tāpēc video ierakstīšana sākas, kad tiek noteikta skaņa.

Vienkārša uzstādīšana un pārvaldīšana


Kamera VB-S910F ir ātri un vienkārši uzstādāma, kas palīdz uzturēt zemas projekta izmaksas. Canon kameras pārvaldības rīks (Canon Camera Management Tool, CCMT) sniedz pilnīgu kontroli, piedāvājot iespaidīgas iestatīšanas un pārvaldības funkcijas gan atsevišķai kamerai, gan kameru grupām. Lai optimizētu attēlu kvalitāti un kontrolētu datu lietojumu, režīms Motion Adaptive Noise Reduction dinamiski kontrolē trokšņa samazinājuma līmeņus.

Inteliģenta trauksmes situāciju noteikšana


Kamerā ir pieejami 15 video satura analītiskie profili, tāpēc tās operatori novērošanas uzdevumus var veikt efektīvi un veiksmīgi. Inteliģentās analītiskās funkcijas nodrošina vairāku veidu virtuālu trauksmes situāciju noteikšanu, aktīvi brīdinot operatorus par aizdomīgām darbībām un tā palīdzot samazināt nepieciešamo krātuvi un joslas platumu.

Daudzpusīgs mobilo ierīču atbalsts


Kameras VB-S910F jaunās programmaparatūras arhitektūra nodrošina saderību ar visiem populārajiem tīmekļa pārlūkiem un mobilajām ierīcēm, ļaujot mainīt kameras iestatījumus un skatīt reāllaika attēlus mobilajā vidē. Atbilstība standarta ONVIF S profilam nodrošina saderību ar esošām trešo pušu sistēmām.

 • *ONVIF® ir uzņēmuma Onvif, Inc. reģistrēta preču zīme.

Izstrādājuma specifikācija:

Uzziniet vairāk par Canon VB-S910F, tā funkcijām un iespējām.

Digic DV III

Attēlu kvalitātes pārvaldība un kontrole

DIGIC NET II

Efektīva apstrāde tīklā

Optical 3.5x zoom

Augstas kvalitātes optiska palielināšana

Digital 4x zoom

Plašākas tālummaiņas iespējas

Digital PTZ

Virtuāla PTZ funkcionalitāte

Full HD

Full HD izšķirtspēja

Auto SSC

Automātiska viedā ēnu kontrole

Intelligent Function

Videosatura analīze

microSD

Malu ierakstīšana

Simple Camera Setting

Iestatīšana ar vienu klikšķi

VB-S910F
 • Galvenā ierīce VB-910F
 • Iestatīšanas kompaktdisks
 • Uzstādīšanas ceļvedis
 • Garantijas kartes brošūra