Gadījumu izpēte

Šeit klienti var sniegt savas atsauksmes. No jaunu ieņēmumu avotu ģenerēšanas grafikas attēlu uzņēmumos līdz drukāšanas izmaksu samazināšanai vietējās valsts iestādēs — mūsu klienti skaidro, kādas priekšrocības tie guvuši, strādājot ar Canon.

Skatieties un lasiet mūsu klientu stāstus un noskaidrojiet, kā Canon risinājumi ir palīdzējuši risināt uzņēmējdarbības problēmas.

Visu gadījumu izpēte

ABC- Hero1

ABC Imaging

"Pateicoties Océ PRISMA darbplūsmai un Canon imagePRESS tehnoloģijai, mēs esam optimizējuši darbību un peļņu, panākot par 50% lielāku apjomu un par 30% mazākas izmaksas."

Rejs Hofkins (Ray Hawkins), Valdes priekšsēdētājs

Lasīt visu stāstu

Al-Amiriya Printing Press

"We have been a Canon client since 2007 and the best thing about Canon is their after sales and maintenance support; we have 1 copier which printed 22 million copies - this can never happen unless these 2 factors are present: the team and the staff are well trained, and the service and maintenance support are outstanding."

Emad Fawzi Farag, President Of The General Affairs

Watch the video

DWF-logo.jpg

Alfa Laval

"Tagad drukas nodaļa ir pelnoša un drukas darbu izmaksu ziņā vēl efektīvāka par ārpakalpojumiem."

Jorgens Beks-Jorgensens (Jørgen Beck-Jørgensen), Drukas ražošanas nodaļas vadītājs

Lasīt visu stāstu

Antonius Hypercare

"Canon tīkla drošības kameru uzstādīšana bija lielisks lēmums gan to augstās kvalitātes dēļ, gan ietekmes uz mūsu ikdienas darbu dēļ. Rezultāti bija redzami uzreiz."

Renē Hrūts (René Groot), Ģenerāldirektors

Lasīt visu stāstu

AH-Hero1

Armstrong Watson

"Pirms ieteikumu sniegšanas Canon rūpīgi izpētīja mūsu uzņēmuma uzbūvi, lai saprastu, kas ir jāuzlabo un kā to sekmīgi izdarīt. Izpratne par mūsu klientu uzņēmējdarbību ir filozofija, ko mēs īpaši attiecinām uz savu uzņēmumu, un mēs bijām pārliecināti par Canon kā savu sadarbības partneri."

Deivids Klarksons (David Clarkson), Komercdirektors

Lasīt visu stāstu

Barry Callebaut

"Canon palīdzēja mums izveidot globālu pieeju drukāšanai. Ar vienu piegājienu Canon palīdzēja izmainīt organizāciju visā pasaulē."

Lasīt visu stāstu

DWF-logo.jpg

BD&H

"Apskatot dažādu ražotāju piedāvātās iespējas, kļuva skaidrs, ka Océ iekārtas varētu mums piedāvāt vislabāko ražošanas ātrumu un attēlu kvalitāti par konkurētspējīgu cenu. Tagad — ar Canon tehnisko atbalstu un izcilo Océ tehnoloģiju — mēs esam radošs spēks, ar kuru jārēķinās."

Džeimss Fokss (James Fox), Direktors

Lasīt visu stāstu

Beiersdorf

"Tas ir vairāk nekā laika ietaupījums, tas ir izmainījis veidu, kā strādājam."

Papanikolava Zina (Papanikolaou Zina), Mārketings

Lasīt visu stāstu

DWF-logo.jpg
DWF-logo.jpg

BM Druck

"Mēs runājām ar daudziem piegādātājiem, bet bija grūti aizmirst uzņēmumu Canon — tas ir piegādātājs, ar kuru mums ir ļoti labas attiecības jau daudzus gadus."

Renē Kasī (Rene Cassis), Valdes priekšsēdētājs

Lasīt visu stāstu

Borealis AG

"Mūsu mērķis bija vienmērīga pāreja uz standartizētu drukas vidi, kas pilnībā darbojas tīklā. To pamatoja motivācija sniegt centralizētāku atbalstu lietotājiem, kā arī ietaupīt līdzekļus gan ekspluatācijas, gan atbalsta jomā."

Džekijs Čilēns (Jacky Cillen), Informāciju tehnoloģiju un sistēmu (IT&S) komandas vadītājs

Lasīt visu stāstu

borealis
British-image1

Britu bibliotēka

"Mēs esam patīkami pārsteigti par Canon augstās kvalitātes tīkla kamerām, tāpēc plānojam palielināt to skaitu līdz 400 modeļiem."

Banū Gouds (Bhanu Goud), Drošības sistēmu vadītājs

Lasīt visu stāstu

Cavelti

"Canon analizēja visas mūsu uzņēmējdarbības jomas, lai noteiktu, kā uzlabot daudzkanālu pieeju."

Marsels Bjerī (Marcel Bieri), Sagatavošanas un digitālo mediju nodaļas vadītājs

Lasīt visu stāstu

DWF-logo.jpg

Clive Booth

"Turēt savās rokās fotogrāfijas izdruku ir kas īpašs. Ja iegādājaties mākslas darbu, parasti tas ir uz audekla. Tāpat tas ir ar fotogrāfiju — kad to pērkat, vēlaties, lai tā būtu uz papīra. Jūs to nepērkat monitorā, jo, kad ir izveidota fotogrāfijas izdruka uz papīra, varat to turēt rokās un tas ir kas īpašs. Tas ir galvenais iemesls, kāpēc man ir printeris."

Klīvs Būts (Clive Booth)

Lasīt visu stāstu

Kolčesteras Institūts

"Mums ļoti patika risinājuma Managed Print Services pieeja, ko piedāvāja Canon, kā arī Canon projekta izstrādes komandas profesionālisms un tas, cik cieši viņi bija gatavi sadarboties ar mūsu projekta izstrādes komandu."

Gerijs Horns (Gary Horne), Direktora vietnieks finanšu un vadības jautājumos

Lasīt visu stāstu

ABC- Hero1

Documenteam

"Ar ofseta druku nevar ekonomiski veidot nelielus darbus. Tajā pašā laikā noteikta lieluma darbus ir pārāk dārgi drukāt ar tonera sistēmām."

Torstens Bišofs (Thorsten Bischof)

Lasīt visu stāstu

Druck and Medien

"Mūsu galvenais uzņēmuma MSP mērķis ir, cik vien labi iespējams izpildīt mūsu klientu prasības. Mēs vēlamies darīt visu iespējamo, lai mūsu klienti būtu apmierināti. Mēs uzskatām, ka pāreja uz digitālo tintes druku sniedz mums iespējas īstenot inovācijas, kuras tirgus sagaida šodien un nākotnē. Canon jau no paša sākuma ir bijis lielisks partneris, lai pieņemtu lēmumus par mūsu nākotnes stratēģiju un ieviestu pareizo risinājumu. Ar Canon kā partneri mēs jūtamies labi nodrošinājušies nākotnes vajadzībām!"

Markuss Strikers (Markus Stricker)

Lasīt visu stāstu

DM-hero1.jpg
DWF-logo.jpg

DWF

"Canon speciālisti nesteidzās, lai izprastu visa mūsu uzņēmuma unikālās vajadzības un mērķus, un viņu konsultācijas mums palīdzēja identificēt jomas, kurās tehnoloģijas var palīdzēt strādāt gudrāk."

Dženisa Mūra (Janice Moores), Pakalpojumu nodrošināšanas un iepirkumu vadītāja

Lasīt visu stāstu

East Lothian Council

"Mums bija aptuvena ideja par savas darbības attīstību, taču mēs nezinājām, kā tieši to īstenot. Canon pieredze darbā ar dažādu risinājumu ieviešanu citiem klientiem mums tiešām palīdzēja atrast pareizo risinājumu."

Džūlija Kogija (Julie Caughey), Finanšu vadītāja

Lasīt visu stāstu

EH Booth & Co Ltd

"Mūsu politika paredz, ka mēs pēc iespējas vairāk strādājam ar vietējiem piegādātājiem, tomēr mūsu veikalos viņu iesniegto rēķinu dažādība un formāts ir ļoti atšķirīgs — no tādiem, kas rakstīti ar roku, līdz tādiem, kas ir uz vairākām lapām, no papīra rēķiniem līdz elektroniskiem rēķiniem. Jaunā rēķinu apstrādes sistēma sniedz uzņēmumam Booths vairāk funkcionalitāšu saistībā ar rēķinu apstrādi un vairāk informācijas par rēķiniem, kas apgrozās uzņēmumā."

Stīvs Sammers (Steve Sumner), Finanšu kontrolieris

Lasīt visu stāstu

Elwe

"Ar Arizona 660XT mums nav jāmeklē kompromisi ar kvalitāti un mēs varam savlaicīgi izpildīt pasūtījumus. Mēs varam par konkurētspējīgām cenām piedāvāt tirdzniecības materiālus mazākos apjomos."

Kirstens van Brumens (Kirsten van Brummen), Elwe īpašie piedāvājumi

Lasīt visu stāstu

Sarab-LOGO.jpg
DWF-logo.jpg

Enfield Council

"Strādājot ar Canon, mēs esam spēruši nozīmīgus soļus, lai izveidotu pamatu nodaļas pozīcijas nostiprināšanai un veicinātu turpmāko izaugsmi."

Lasīt visu stāstu

Eureco-Pharma BV

"Pat vēl pagājušogad es samierinājos ar trūkumiem no skrejlapu drukāšanas pie ārpakalpojumu sniedzējiem un neinteresējos par citām iespējām. Tomēr pēc sarunas ar Canon es sāku apjaust iespējamās priekšrocības. "

Jans de Kreijs (Jan de Kreij), Rīkotājdirektors un īpašnieks

Lasīt visu stāstu

DWF-logo.jpg

Evercore

"Mums kā kapitāla pārvaldīšanas uzņēmumam zīmola integritātei jābūt nevainojamai, lai vairotu uzticību gan organizācijas iekšienē, gan ārpus tās. Uzņēmumam Canon ir bijusi izšķiroša loma šīs integritātes atbalstīšanā."

Vanesa Oreilija (Vanessa O’Reilly), Mārketinga vadītāja

Lasīt visu stāstu

Eyes on Media

"Arizona iekārtu attēlu kvalitāte un pielietojuma iespējas ir ievērojami uzlabojušas mūsu fotogrāfiju drukas pakalpojumus un ir palīdzējušas apgūt jaunu uzņēmējdarbības sfēru. Mēs priecājāmies, kad ar mums sazinājās mūsu daudzus gadus apbrīnotā fonda World Press Photo pārstāvji. Mēs zinājām, ka ar Canon un Arizona atbalstu mēs varam izveidot prasībām atbilstošu piedāvājumu."

Martins Minoli (Martin Minoli), uzņēmuma īpašnieks

Lasīt visu stāstu

Falquon

"Canon ir mums sniedzis lielu atbalstu, lai mēs vislabāk varētu izmantot ONYX darbplūsmas komplektu plašākai krāsu pārvaldībai. Mums tas ir ļoti svarīgs darbplūsmas aspekts, un tagad ar Océ Arizona izveidotie produkti ir izcili."

Martins Prāgers (Martin Prager), Direktors, Falquon

Lasīt visu stāstu

FC Dordrecht

"Mēs vienmēr vēlamies ierakstīt ārkārtīgi augstas kvalitātes attēlus, jo īpaši tajās stadiona daļās, kurās ir minimāls apgaismojums. Mēs sapratām, ka, lai to panāktu, vienīgais risinājums ir pāriet no analogās uz digitālo sistēmu."

Žaks de Zeuvs (Jacques de Zeeuw), Drošības darbinieks

Lasīt visu stāstu

FC-hero1

Formara

"Jau no paša sākuma Canon cieši sadarbojās ar Formara, lai atrastu īsto risinājumu mūsu vajadzībām. Mums tika nodrošināts visaptverošs pārskats par to, kā risinājums iekļautos mūsu biznesā un sniegtu labumu. Turklāt tika nodrošināta arī uzstādīšana un apmācība, lai garantētu vienmērīgu pāreju un sekmētu produktivitāti."

Fredijs Kīnzlers (Freddie Kienzler), Rīkotājdirektors

Lasīt visu stāstu

Francis Combe akadēmija

"Canon bija vienīgais piegādātājs, kas tiešām pievērsa uzmanību mūsu vajadzībām un nosprauda skaidrus mērķus, kas var tikt izmantoti mūsu ilgtermiņa vīzijas realizēšanā."

Kriss Turtons (Chris Turton), e-pakalpojumu vadītājs

Lasīt visu stāstu

DWF-logo.jpg
FT-hero1

FT Solutions

"Investīcijas šajās augstākā līmeņa digitālās drukas sistēmās ir ļoti svarīgas mūsu veiksmīgās darbības turpināšanai, un tās jau ir nodrošinājušas tādus lieliskus ieguvumus uzņēmumam FT Solutions un mūsu klientiem kā uzlabotu kvalitāti un lielākas pielāgošanās iespējas."

Toms Gards (Tom Gurd), Rīkotājdirektors

Lasīt visu stāstu

Gary Knight

"Šis printeris man jau ir sešus gadus, un es pat neapsveru iespēju nopirkt ko citu. Tas tiešām izpilda visu, ko es vēlos, un tas darbu padara patiesi labi un ar nemainīgu kvalitāti. Esmu sajūsmināts par to — tā ir mana iecienītākā iekārta."

Gerijs Naits (Gary Knigh)

Lasīt visu stāstu

GEV

"Es vēlējos ilgtspējīgu, viegli izmantojamu un mūsu vajadzībām pielāgojamu risinājumu. Ir pieejami dažādi labi izstrādāti risinājumi, taču maziem uzņēmumiem (kāds ir man), kur strādā tikai septiņi darbinieki, atsevišķi dokumentu pārvaldības risinājumi nespētu sevi atpelnīt."

Frīdrihs Štallers (Friedrich Staller), Rīkotājdirektors

Lasīt visu stāstu

Hertsmēras vietējā padome

"Canon apliecināja apņemšanos īstenot mūsu ilgtermiņa stratēģiju, sīki paskaidrojot, kā digitālā druka varētu mums palīdzēt rentabli darboties, nodrošinot padomei nepieciešamo ātrumu, pielāgošanās iespējas un augstos standartus."

Marks Roberts (Mark Roberts)

Lasīt visu stāstu

DWF-logo.jpg

hs Druck

"Uzņēmums Canon šeit, mūsu telpās, nodrošināja kursus Essential Business Builder par drukas personalizāciju. Tā ekspertu ieteikumi patiesi palīdzēja visai darba grupai saprast tehnoloģiju potenciālu un justies pārliecinātai gan funkcionalitātes ziņā, gan par savām spējām pārliecināt klientus par šīm iespējām."

Helmuts Hērmanzēders (Helmut Hörmanseder), uzņēmuma dibināšanas partneris

Lasīt visu stāstu

Imagination

"Mēs esam guvuši labumus ļoti daudzos veidos. Ir būtiski samazinājušās ar drukāšanu saistītās izmaksas, un tas ievērojami ietekmē mūsu darbu. Mums ir mazāk ierīču, tās ir elastīgākas un izturīgākās, turklāt mums ir pareizās iekārtas pareizajās vietās. Tagad varam precīzi atkārtoti uzpildīt printeri un klientiem nodrošināt nemainīgi kvalitatīvas krāsas."

Sjū Čika (Sue Chick), Projektu vadītāja

Lasīt visu stāstu

ipack-logo

I-Pack

"Mūsu mērķis ir palielināt apjomu par 25% līdz 2015. gada beigām un vēl par 15% 2016. gadā Pateicoties Canon atbalstam un tehnoloģijai, mēs esam uz pareizā ceļa, lai sasniegtu mūsu uzņēmuma mērķus."

Atle Andreasens (Atle Andreassen), Dibinātājs

Lasīt visu stāstu

Jetsign

"Pateicoties sadarbībai ar Canon, mēs varējām izveidot relatīvi ātri augošu zīmju nodaļu."

Adrijs Hūgevīns (Adrie Hoogeveen), Uzņēmuma direktors

Lasīt visu stāstu

Sarab-LOGO.jpg
DWF-logo.jpg

Kahle

"Tehnoloģijas, protams, ir svarīgas, tomēr tas nebija vienīgais iemesls, kāpēc izvēlējos Canon. Darījums tika noslēgts tāpēc, ka kopā ar ierīcēm tiek piedāvāta apkalpošanas pakotne, kas ietver pēcpārdošanas apkopi, apmācību un atbalstu. Pamatojoties uz iepriekšējo pieredzi, es zināju, ka viņi ar mums strādās, lai nodrošinātu, ka saņemtie drukas pakalpojumi izmaina mūsu uzņēmējdarbību."

Dans Bateks (Dan Batek), Tehnoloģijas un finanses, KAHLE

Lasīt visu stāstu

KEPLERA universitāte

"Mēs strādājām ar Canon, lai noskaidrotu, kā bez sarežģījumiem uzreiz atvieglot mūsu studentu dzīvi."

Aleksandrs Freišlāgers (Alexander Freischlager), Galvenais tehniskais vadītājs

Lasīt visu stāstu

kepler-logo

Kuttab Publishing

"Over time, the Workflow Portal provided us with the business intelligence to take decisions on areas where we should focus investments and resources, and areas that we should outsource. I believe that for a company of our size and nature, speed and agility is a deciding factor of success, and without Canon’s enabling solutions, we would not have been able to build such an encouraging and culturally-relevant offering for the UAE"

Jamal Alshehhi, Founder

Read the full story

KnowledgePoint

"Canon pieeja, palīdzot mums pārvarēt uzņēmējdarbības izaicinājumus, atspoguļo mūsu pašu metodoloģiju, un mēs to vienmēr augsti vērtējam. Tieši šīs attiecības būs svarīgas nākotnē veiktajām investīcijām. Līdz šim mēs esam bijuši apmierināti, sadarbojoties ar Canon pārstāvjiem, un noteikti turpināsim ar viņiem strādāt arī nākotnē."

Andrē Filpots (Andre Philpot), Ražošanas direktors

Lasīt visu stāstu

KP-Hero1

Kyas Photography

"imagePROGRAF printeri atbalsta studijas izaugsmi. Mēs saņemam labākus, lielākus pasūtījumus un vissvarīgākais — projektus, kuros mēs iesaistāmies ar aizrautību. Iekārta mums sniedz papildu laiku, kurā mēs varam izstrādāt personalizētus portfolio katram klientu projektam, koncentrējot visu savu uzmanību un ievērojot lielu rūpību, lai radītu, koriģētu un uzlabotu fotogrāfijas, panākot, ka tās ir tik labas, cik vien iespējams."

Jörg Kyas, Kyas Photography

Lasīt visu stāstu

London Borough of Newham

"Attālā diagnostika un uzturēšana ir ierasta IT prakse, un mēs uzskatījām, ka šāda pieeja varētu arī sniegt būtiskas priekšrocības mūsu drukāšanas darbībām. Turklāt mēs bijām pārliecināti, ka tas ļautu mums arī labāk saprast drukāšanas tendences, kas palīdzētu labāk veidot mūsu nākotnes drukāšanas stratēģiju."

Gerijs Saseks (Gary Sussex), Informācijas un komunikāciju tehnoloģiju pakalpojumu vadītājs

Lasīt visu stāstu

DWF-logo.jpg

Līdsas pilsētas padome

"Mūsu prioritāte bija ieviest viedu risinājumu, kas ietaupītu padomes naudu un atmaksātos arī laika patēriņa ziņā."

Kirstija Makartija (Kirsty McCarthy), MPS vadītāja

Lasīt visu stāstu

LO Media

"Pielietojot no uzņēmuma Canon un neatkarīgās apmācības iegūtās zināšanas, mums ir iespējas piedāvāt augstas kvalitātes digitālos pakalpojumus un ir arī vīzija un pacietība domāt stratēģiskāk."

Lars Langbo, Ražošanas vadītājs

Lasīt visu stāstu

DWF-logo.jpg
DWF-logo.jpg

Mailing Andalucia

"Investīcijas Canon melnbaltajā ražošanas spiedē imagePRESS 1135 un lielas ietilpības uzkrājējs nodrošināja tūlītēju ietekmi uz darba ražību"

Daniels Sančess (Daniel Sánchez), Direktors

Lasīt visu stāstu

Marne Drukkers

"Manuāla lielformāta plakātu apkopošana aizņem daudz laika un ir dārga, tāpēc nolēmām meklēt labāku risinājumu."

Gūss Slaiters (Guus Sligter), Uzņēmuma direktors

Lasīt visu stāstu

Parr-Hero1

Martins Pars (Martin Parr)

"Gan mūsu studijā Londonā, gan pop-up šovos visā pasaulē ar Canon atbalstu mēs varam pārliecinošos veidos atdzīvināt Martina fotogrāfijas un nodrošināt, ka viņa darbi iztur laika pārbaudi."

Luiss Litls (Louis Little), Drukas ražošanas vadītājs

Lasīt visu stāstu

Maja Vika (Maya Vik)

"Lielu daļu mūsu panākumu nosaka pārsteidzošais Canon profesionālisms un sniegtais atbalsts. Canon sniegtā ražošanas kvalitāte bija ļoti augsta, un šāds partneris, kurš varēja nodrošināt visas mūsu multivides nepieciešamības dažādos projektos ar atšķirīgām multividēm, ir lielisks ieguvums."

Pals Laukli (Pål Laukli), profesionāls fotogrāfs

Lasīt visu stāstu

nama-hero1

Nama d.d. Ljubljana

"Mēs esam ārkārtīgi apmierināti ar jauno novērošanas sistēmu. Kopš tās ieviešanas esam ievērojami samazinājuši zādzību skaitu veikalā un tagad paši sev esam izvirzījuši jaunu mērķi — vēl vairāk samazināt to skaitu. Sistēmu ir vienkārši lietot, un tā ir mums sniegusi iespējas uzlabot saskarsmi ar klientiem un pārdošanu."

Branka Jerala, Mārketinga direktore

Lasīt visu stāstu

Notingemas Universitāte

"Mūsu universitāte izmanto jaunākās tehnoloģijas, piemēram, 3D drukāšanu. Canon risinājums ir fantastisks — mēs varam izveidot smalkus un skaistus modeļus, kādi nepieciešami arhitektūras studentiem."

Džons Morgans (John Morgan), Arhitektūras docents

Lasīt visu stāstu

online-repro-hero1

Online Reprographics

"Canon jau no paša sākuma izrādīja ticību mums, un mēs cenšamies to atkārtot darbā ar saviem klientiem."

Džons Fojs (John Foy), uzņēmuma dibinātājs

Lasīt visu stāstu

Orange Business Services

"Uzņēmumam Canon bija ne tikai mūsu meklētā pārliecinošā pieredze mobilajā drukā, bet tas bija arī globāls uzņēmums, tāpēc zinājām, ka tas varēs mūs atbalstīt arī ārpus Lielbritānijas."

Niks Džons (Nick Jones), Nekustamo īpašumu un iekārtu nodaļas vadītājs Ziemeļeiropā un Rietumeiropā

Lasīt visu stāstu

DWF-logo.jpg
DWF-logo.jpg

PCS

"Pastāvīgi notiek dialogs ar Canon pārstāvjiem, kas palīdz uzlabot mūsu pakalpojumus."

Asads Buts (Asad Butt), Drukas nodaļas vadītājs

Lasīt visu stāstu

Polomnis

"Nomainījām savu veco printeri pret Arizona printeri, jo vecajam printerim bija problēmas ar tintes pielipšanu."

Jobs ten Došate (Job ten Doeschate), Uzņēmuma direktors

Lasīt visu stāstu

Printondemand-worldwide

"Galvenais, protams, ir efektivitāte, bet arī uzticamība ir svarīga. Jums var būt lielisks aprīkojums, bet, ja tas nedarbojas 10% laika, jums ir problēma. Ar Canon šādu problēmu nav. Pat ja iekārta pārstāj darboties, tas nekad nav ilgstoši, jo apkalpes personāls ir klāt un jau mazāk nekā divu stundu laikā novērš problēmu."

Endijs Korks (Andy Cork), Printondemand-worldwide izpilddirektors

Lasīt visu stāstu

Pulp Grafisk

"Ar Canon atbalstu Pulp Grafisk ir dubultojis lielformāta drukas jaudu un ir samazinājis atkarību no trešās puses pakalpojumu sniedzējiem, lai nodrošinātu drukas darbus."

Terje Gulbrandsens (Terje Gulbrandsen)

Lasīt visu stāstu

DWF-logo.jpg
DWF-logo.jpg

RDaSH

"Canon pārstāvjiem bija ļoti godīga pieeja, un viņi mums pastāstīja, ko tieši mēs varētu sasniegt ar DSF un kādi ir paredzētie ieguvumi."

Līza Grandkorta (Lisa Grandcourt), Struktūru vadītāja

Lasīt visu stāstu

Replay Studio

"Canon mums ir vienmēr bijis lielisks konsultāciju partneris, kas izvirza idejas un sniedz speciālistu padomus, kad tas nepieciešams. Viņi uzmanīgi mūsos ieklausījās un zināja, kas tieši mūsu uzņēmumam ir vajadzīgs."

Endijs Halaszs (Andy Halasz), Administrators

Lasīt visu stāstu

Replay-logo
DWF-logo.jpg

Ritz

"Canon padoms gan izmantojot rīku Business & Innovation Scan, gan iekļauts pārdošanas piedāvājumā, parādīja stratēģiskāku pieeju uzņēmējdarbības atjaunošanai."

Kurts Haberzaters (Kurt Habersatter), Valdes priekšsēdētājs

Lasīt visu stāstu

Rohner Spiller

"Kopš sadarbojamies ar Canon, starpmediju risinājumi ir kļuvuši par svarīgu daļu mūsu pakalpojumu piedāvājumā un mūsu klientu kampaņas ir vieglāk novērtējamas."

Remo Mārtins (Remo Martin), Izpilddirektors

Lasīt visu stāstu

DWF-logo.jpg

Sanders Group

"Océ Arizona iekārtas ir izmainījušas manu uzņēmumu. Finanšu krīzes laikā daudzi citi uzņēmumi cieta zaudējumus, bet man šīs iekārtas ļāva ar mazāku apgrozījumu nopelnīt vairāk. Mans apgrozījums kritās, bet peļņa auga, jo iepriekš tirgoto materiālu es pārveidoju par daudz vērtīgāku preci. Es varēju apmierināt tirgus pieprasījumu pēc ātra darba izpildes termiņa, ekskluzīviem pakalpojumiem un radošiem risinājumiem."

Marko de Verts (Marco de Wert), Izpilddirektors

Lasīt visu stāstu

Sarab Entreprenad AB

"Tas izmainīja mūsu darba stilu. Ienākošie rēķini tiek tā sašķiroti, kā mēs nekad agrāk nevarējām iedomāties. Un man ir vairāk laika uzraudzīt projekta izpildi kopā ar maniem darbiniekiem un klientiem."

Johans Selēniuss Rozengrēns (Johan Selenius Rosengren), uzņēmuma direktors

Lasīt visu stāstu

Sarab-Entreprenad

Screentec

"Ja es varētu vienā vārdā pateikt, kā ir būt Canon klientam, es teiktu “atvieglojoši”. No uzticamām un pielāgojamām iekārtām līdz pakalpojumiem un atbalstam, ko piedāvā personāls un inženieri, — man būtu grūti atrast kādu trūkumu."

Darens Džeims (Darren James), Izpilddirektors

Lasīt visu stāstu

Spazio81

"Plašais piedāvāto pakalpojumu klāsts mums ir ļāvis iegūt lielu un daudzveidīgu klientu bāzi, kas ir uzticami un apmierināti ar mūsu sadarbību. Tas sekmē mūsu starptautisko reputāciju, un tagad mēs saņemam pasūtījumus pat no ASV un Ķīnas."

Alesandro Lokatelli (Alessandro Locatelli), valdes priekšsēdētājs

Lasīt visu stāstu

Staples

"Mums bija nepieciešama konsultatīva pieeja, lai saprastu savu klientu darbību. Mums vajadzēja risinājumu un stratēģiju, bet to mēs atradām tikai tad, kad ieviesām Canon biznesa pakalpojumus."

Ričards Haupermans (Richard Houppermans), Biznesa pakalpojumu nodaļas vadītājs

Lasīt visu stāstu

Stralfors UK

"Lielākā daļa mūsu klientu tagad izmanto ražošanu vienā piegājienā. ColorStream iespējas ļauj viņiem izdarīt vairāk, piemēram, pievienot digitālus attēlus, lai papildinātu savus dinamiskos ziņojumus. Tas viss saistās ar klientiem sniegtās informācijas uzlabošanu un galveno lietu akcentēšanu."

Tonijs Plummers (Tony Plummer), Izpilddirektors Apvienotajā Karalistē

Lasīt visu stāstu

Stralfors-Hero1

The Print Foundry

"Canon ir lielisks sadarbības partneris. Mēs bieži gūstam idejas no viņiem, apspriežam jaunās idejas par produktiem un vislabāko iekārtu imagePROGRAF izmantošanu, un, ja mums kas nepieciešams, viņi tūlīt ir klāt."

Renato Tavares, uzņēmuma dibinātājs

Lasīt visu stāstu

The Student Hotel

"Canon ir mūs atbalstījis vairākos veidos — ne tikai ar savām augstas kvalitātes kamerām, bet arī ar izcila līmeņa pirmspārdošanas atbalstu. Mēs varējām izveidot risinājumu, kuru mūsu komandai bija vienkārši izmantot un kurš lieliski atbilda mūs vajadzībām."

Jans-Pīters Muss (Jan-Pieter Muis), īpašuma pārvaldnieks

Lasīt visu stāstu

student-hero1
TJI-hero1

TJ International

"Tehnoloģijas un darbplūsmas ietekme uz ražību ir ievērojama; tagad mēs varam izgatavot grāmatas mīkstos vākos 24 stundu laikā, bet grāmatas cietos vākos 48 stundu laikā. Bez uzņēmuma Canon speciālistu prasmēm, zināšanām un konsultatīvajiem pakalpojumiem tas nebūtu iespējams."

Anguss Klārks (Angus Clark), Valdes priekšsēdētājs

Lasīt visu stāstu

UKE

"Tagad printeru un daudzfunkciju sistēmu atbalsts ir daudz labāks, jo to veic Canon eksperti. Līdz ar to IT nodaļas darbinieki var pievērsties galvenajiem uzdevumiem. Turklāt mūsu drukāšanas izmaksas tagad ir zemākas nekā iepriekš."

Florians Bensins (Florian Benthin), Datornodaļas vadītājs

Lasīt visu stāstu

DWF-logo.jpg

Glāzgovas Universitāte

"Fenomenāls stāsts — 5 gadu projektā vajadzētu ietaupīt vairāk nekā £ 5,5 miljonus."

Lasīt visu stāstu

Van Dillewijn Group

"Tagad mums ir skaidra maksājamo rēķinu sistēmas kontrole, un mēs apstrādājam rēķinus par 40% ātrāk nekā iepriekš. Tā kā ir samazinājies sodu maksājumu skaits, Canon risinājums mums ir sniedzis 30% kopējo izmaksu ietaupījumu."

Berts Rijkmans (Bert Rijkmans), Informācijas un komunikāciju nodaļas izpilddirektors

Lasīt visu stāstu

Volkswagen

"Divas Canon imagePRESS ierīces ir lielisks esošā ofseta un digitālās drukāšanas papildinājums. Tās nodrošina līdzsvarotu ražošanu un rezultātu kvalitāti, kas lieliski noder vairākumā mūsu darbu un situācijā, kad klientu vidū pieaug pieprasījums pēc ātras apstrādes un darbu izpildes."

Helmuts Ošmanns (Helmuth Oschmann), Drukāšanas projektu vadītājs

Lasīt visu stāstu

Von Hagen

"Océ Arizona iekārtai ir viss: izmēri, ražība un daudzpusība, lai strādātu ar visdažādākajiem elastīgiem un cietiem materiāliem. Kopumā tas nozīmē, ka mēs klientiem varam piedāvāt izmaksu ziņā daudz izdevīgākas un ātrākas stendu izveides iespējas. Tagad, kad varam drukāt uz jebkāda materiāla, mēs varam īstenot praktiski jebkuru radošu ideju."

Fon Hāgens (Von Hagen)

Lasīt visu stāstu