Darbam

Gadījumu izpēte

Šeit klienti var sniegt savas atsauksmes. No jaunu ieņēmumu avotu ģenerēšanas grafikas attēlu uzņēmumos līdz drukāšanas izmaksu samazināšanai vietējās valsts iestādēs — mūsu klienti skaidro, kādas priekšrocības tie guvuši, strādājot ar Canon.

Skatieties un lasiet mūsu klientu stāstus un noskaidrojiet, kā Canon risinājumi ir palīdzējuši risināt uzņēmējdarbības problēmas.

Nākamās darbības

Visu gadījumu izpēte

ABC Imaging

ABC- Hero1

Pateicoties Océ PRISMA darbplūsmai un Canon imagePRESS tehnoloģijai, mēs esam optimizējuši darbību un peļņu, panākot par 50% lielāku apjomu un par 30% mazākas izmaksas.

Rejs Hofkins (Ray Hawkins), Valdes priekšsēdētājs

Al-Amiriya Printing Press

We have been a Canon client since 2007 and the best thing about Canon is their after sales and maintenance support; we have 1 copier which printed 22 million copies - this can never happen unless these 2 factors are present: the team and the staff are well trained, and the service and maintenance support are outstanding.

Emad Fawzi Farag, President Of The General Affairs

Alfa Laval

DWF-logo.jpg

Tagad drukas nodaļa ir pelnoša un drukas darbu izmaksu ziņā vēl efektīvāka par ārpakalpojumiem.

Jorgens Beks-Jorgensens (Jørgen Beck-Jørgensen), Drukas ražošanas nodaļas vadītājs

Antonius Hypercare

AH-Hero1

Canon tīkla drošības kameru uzstādīšana bija lielisks lēmums gan to augstās kvalitātes dēļ, gan ietekmes uz mūsu ikdienas darbu dēļ. Rezultāti bija redzami uzreiz.

Renē Hrūts (René Groot), Ģenerāldirektors

Armstrong Watson

Pirms ieteikumu sniegšanas Canon rūpīgi izpētīja mūsu uzņēmuma uzbūvi, lai saprastu, kas ir jāuzlabo un kā to sekmīgi izdarīt. Izpratne par mūsu klientu uzņēmējdarbību ir filozofija, ko mēs īpaši attiecinām uz savu uzņēmumu, un mēs bijām pārliecināti par Canon kā savu sadarbības partneri.

Deivids Klarksons (David Clarkson), Komercdirektors

Barry Callebaut

DWF-logo.jpg

Canon palīdzēja mums izveidot globālu pieeju drukāšanai. Ar vienu piegājienu Canon palīdzēja izmainīt organizāciju visā pasaulē.

BD&H

Apskatot dažādu ražotāju piedāvātās iespējas, kļuva skaidrs, ka Océ iekārtas varētu mums piedāvāt vislabāko ražošanas ātrumu un attēlu kvalitāti par konkurētspējīgu cenu. Tagad — ar Canon tehnisko atbalstu un izcilo Océ tehnoloģiju — mēs esam radošs spēks, ar kuru jārēķinās.

Džeimss Fokss (James Fox), Direktors

Beiersdorf

DWF-logo.jpg

Tas ir vairāk nekā laika ietaupījums, tas ir izmainījis veidu, kā strādājam.

Papanikolava Zina (Papanikolaou Zina), Mārketings

BM Druck

DWF-logo.jpg

Mēs runājām ar daudziem piegādātājiem, bet bija grūti aizmirst uzņēmumu Canon — tas ir piegādātājs, ar kuru mums ir ļoti labas attiecības jau daudzus gadus.

Renē Kasī (Rene Cassis), Valdes priekšsēdētājs

Borealis AG

borealis

Mūsu mērķis bija vienmērīga pāreja uz standartizētu drukas vidi, kas pilnībā darbojas tīklā. To pamatoja motivācija sniegt centralizētāku atbalstu lietotājiem, kā arī ietaupīt līdzekļus gan ekspluatācijas, gan atbalsta jomā.

Džekijs Čilēns (Jacky Cillen), Informāciju tehnoloģiju un sistēmu (IT&S) komandas vadītājs

Britu bibliotēka

British-image1

Mēs esam patīkami pārsteigti par Canon augstās kvalitātes tīkla kamerām, tāpēc plānojam palielināt to skaitu līdz 400 modeļiem.

Banū Gouds (Bhanu Goud), Drošības sistēmu vadītājs

Cavelti

DWF-logo.jpg

Canon analizēja visas mūsu uzņēmējdarbības jomas, lai noteiktu, kā uzlabot daudzkanālu pieeju.

Marsels Bjerī (Marcel Bieri), Sagatavošanas un digitālo mediju nodaļas vadītājs

Clive Booth

Turēt savās rokās fotogrāfijas izdruku ir kas īpašs. Ja iegādājaties mākslas darbu, parasti tas ir uz audekla. Tāpat tas ir ar fotogrāfiju — kad to pērkat, vēlaties, lai tā būtu uz papīra. Jūs to nepērkat monitorā, jo, kad ir izveidota fotogrāfijas izdruka uz papīra, varat to turēt rokās un tas ir kas īpašs. Tas ir galvenais iemesls, kāpēc man ir printeris.

Klīvs Būts (Clive Booth)

Kolčesteras Institūts

Mums ļoti patika risinājuma Managed Print Services pieeja, ko piedāvāja Canon, kā arī Canon projekta izstrādes komandas profesionālisms un tas, cik cieši viņi bija gatavi sadarboties ar mūsu projekta izstrādes komandu.

Gerijs Horns (Gary Horne), Direktora vietnieks finanšu un vadības jautājumos

Documenteam

ABC- Hero1

Ar ofseta druku nevar ekonomiski veidot nelielus darbus. Tajā pašā laikā noteikta lieluma darbus ir pārāk dārgi drukāt ar tonera sistēmām.

Torstens Bišofs (Thorsten Bischof)

Druck and Medien

DM-hero1.jpg

Mūsu galvenais uzņēmuma MSP mērķis ir, cik vien labi iespējams izpildīt mūsu klientu prasības. Mēs vēlamies darīt visu iespējamo, lai mūsu klienti būtu apmierināti. Mēs uzskatām, ka pāreja uz digitālo tintes druku sniedz mums iespējas īstenot inovācijas, kuras tirgus sagaida šodien un nākotnē. Canon jau no paša sākuma ir bijis lielisks partneris, lai pieņemtu lēmumus par mūsu nākotnes stratēģiju un ieviestu pareizo risinājumu. Ar Canon kā partneri mēs jūtamies labi nodrošinājušies nākotnes vajadzībām!

Markuss Strikers (Markus Stricker)

DWF

DWF-logo.jpg

Canon speciālisti nesteidzās, lai izprastu visa mūsu uzņēmuma unikālās vajadzības un mērķus, un viņu konsultācijas mums palīdzēja identificēt jomas, kurās tehnoloģijas var palīdzēt strādāt gudrāk.

Dženisa Mūra (Janice Moores), Pakalpojumu nodrošināšanas un iepirkumu vadītāja

East Lothian Council

Mums bija aptuvena ideja par savas darbības attīstību, taču mēs nezinājām, kā tieši to īstenot. Canon pieredze darbā ar dažādu risinājumu ieviešanu citiem klientiem mums tiešām palīdzēja atrast pareizo risinājumu.

Džūlija Kogija (Julie Caughey), Finanšu vadītāja

EH Booth & Co Ltd

Mūsu politika paredz, ka mēs pēc iespējas vairāk strādājam ar vietējiem piegādātājiem, tomēr mūsu veikalos viņu iesniegto rēķinu dažādība un formāts ir ļoti atšķirīgs — no tādiem, kas rakstīti ar roku, līdz tādiem, kas ir uz vairākām lapām, no papīra rēķiniem līdz elektroniskiem rēķiniem. Jaunā rēķinu apstrādes sistēma sniedz uzņēmumam Booths vairāk funkcionalitāšu saistībā ar rēķinu apstrādi un vairāk informācijas par rēķiniem, kas apgrozās uzņēmumā.

Stīvs Sammers (Steve Sumner), Finanšu kontrolieris

Elwe

Sarab-LOGO.jpg

Ar Arizona 660XT mums nav jāmeklē kompromisi ar kvalitāti un mēs varam savlaicīgi izpildīt pasūtījumus. Mēs varam par konkurētspējīgām cenām piedāvāt tirdzniecības materiālus mazākos apjomos.

Kirstens van Brumens (Kirsten van Brummen), Elwe īpašie piedāvājumi

Enfield Council

DWF-logo.jpg

Strādājot ar Canon, mēs esam spēruši nozīmīgus soļus, lai izveidotu pamatu nodaļas pozīcijas nostiprināšanai un veicinātu turpmāko izaugsmi.

Eureco-Pharma BV

Pat vēl pagājušogad es samierinājos ar trūkumiem no skrejlapu drukāšanas pie ārpakalpojumu sniedzējiem un neinteresējos par citām iespējām. Tomēr pēc sarunas ar Canon es sāku apjaust iespējamās priekšrocības.

Jans de Kreijs (Jan de Kreij), Rīkotājdirektors un īpašnieks

Evercore

DWF-logo.jpg

Mums kā kapitāla pārvaldīšanas uzņēmumam zīmola integritātei jābūt nevainojamai, lai vairotu uzticību gan organizācijas iekšienē, gan ārpus tās. Uzņēmumam Canon ir bijusi izšķiroša loma šīs integritātes atbalstīšanā.

Vanesa Oreilija (Vanessa O’Reilly), Mārketinga vadītāja

Eyes on Media

Arizona iekārtu attēlu kvalitāte un pielietojuma iespējas ir ievērojami uzlabojušas mūsu fotogrāfiju drukas pakalpojumus un ir palīdzējušas apgūt jaunu uzņēmējdarbības sfēru. Mēs priecājāmies, kad ar mums sazinājās mūsu daudzus gadus apbrīnotā fonda World Press Photo pārstāvji. Mēs zinājām, ka ar Canon un Arizona atbalstu mēs varam izveidot prasībām atbilstošu piedāvājumu.

Martins Minoli (Martin Minoli), uzņēmuma īpašnieks

Falquon

Canon ir mums sniedzis lielu atbalstu, lai mēs vislabāk varētu izmantot ONYX darbplūsmas komplektu plašākai krāsu pārvaldībai. Mums tas ir ļoti svarīgs darbplūsmas aspekts, un tagad ar Océ Arizona izveidotie produkti ir izcili.

Martins Prāgers (Martin Prager), Direktors, Falquon

FC Dordrecht

FC-hero1

Mēs vienmēr vēlamies ierakstīt ārkārtīgi augstas kvalitātes attēlus, jo īpaši tajās stadiona daļās, kurās ir minimāls apgaismojums. Mēs sapratām, ka, lai to panāktu, vienīgais risinājums ir pāriet no analogās uz digitālo sistēmu.

Žaks de Zeuvs (Jacques de Zeeuw), Drošības darbinieks

Formara

Jau no paša sākuma Canon cieši sadarbojās ar Formara, lai atrastu īsto risinājumu mūsu vajadzībām. Mums tika nodrošināts visaptverošs pārskats par to, kā risinājums iekļautos mūsu biznesā un sniegtu labumu. Turklāt tika nodrošināta arī uzstādīšana un apmācība, lai garantētu vienmērīgu pāreju un sekmētu produktivitāti.

Fredijs Kīnzlers (Freddie Kienzler), Rīkotājdirektors

Francis Combe akadēmija

DWF-logo.jpg

Canon bija vienīgais piegādātājs, kas tiešām pievērsa uzmanību mūsu vajadzībām un nosprauda skaidrus mērķus, kas var tikt izmantoti mūsu ilgtermiņa vīzijas realizēšanā.

Kriss Turtons (Chris Turton), e-pakalpojumu vadītājs

FT Solutions

FT-hero1

Investīcijas šajās augstākā līmeņa digitālās drukas sistēmās ir ļoti svarīgas mūsu veiksmīgās darbības turpināšanai, un tās jau ir nodrošinājušas tādus lieliskus ieguvumus uzņēmumam FT Solutions un mūsu klientiem kā uzlabotu kvalitāti un lielākas pielāgošanās iespējas.

Toms Gards (Tom Gurd), Rīkotājdirektors

Gary Knight

Šis printeris man jau ir sešus gadus, un es pat neapsveru iespēju nopirkt ko citu. Tas tiešām izpilda visu, ko es vēlos, un tas darbu padara patiesi labi un ar nemainīgu kvalitāti. Esmu sajūsmināts par to — tā ir mana iecienītākā iekārta.

Gerijs Naits (Gary Knigh)

GEV

Es vēlējos ilgtspējīgu, viegli izmantojamu un mūsu vajadzībām pielāgojamu risinājumu. Ir pieejami dažādi labi izstrādāti risinājumi, taču maziem uzņēmumiem (kāds ir man), kur strādā tikai septiņi darbinieki, atsevišķi dokumentu pārvaldības risinājumi nespētu sevi atpelnīt.

Frīdrihs Štallers (Friedrich Staller), Rīkotājdirektors

Hertsmēras vietējā padome

DWF-logo.jpg

Canon apliecināja apņemšanos īstenot mūsu ilgtermiņa stratēģiju, sīki paskaidrojot, kā digitālā druka varētu mums palīdzēt rentabli darboties, nodrošinot padomei nepieciešamo ātrumu, pielāgošanās iespējas un augstos standartus.

Marks Roberts (Mark Roberts)

hs Druck

Uzņēmums Canon šeit, mūsu telpās, nodrošināja kursus Essential Business Builder par drukas personalizāciju. Tā ekspertu ieteikumi patiesi palīdzēja visai darba grupai saprast tehnoloģiju potenciālu un justies pārliecinātai gan funkcionalitātes ziņā, gan par savām spējām pārliecināt klientus par šīm iespējām.

Helmuts Hērmanzēders (Helmut Hörmanseder), uzņēmuma dibināšanas partneris

Imagination

Mēs esam guvuši labumus ļoti daudzos veidos. Ir būtiski samazinājušās ar drukāšanu saistītās izmaksas, un tas ievērojami ietekmē mūsu darbu. Mums ir mazāk ierīču, tās ir elastīgākas un izturīgākās, turklāt mums ir pareizās iekārtas pareizajās vietās. Tagad varam precīzi atkārtoti uzpildīt printeri un klientiem nodrošināt nemainīgi kvalitatīvas krāsas.

Sjū Čika (Sue Chick), Projektu vadītāja

I-Pack

ipack-logo

Mūsu mērķis ir palielināt apjomu par 25% līdz 2015. gada beigām un vēl par 15% 2016. gadā Pateicoties Canon atbalstam un tehnoloģijai, mēs esam uz pareizā ceļa, lai sasniegtu mūsu uzņēmuma mērķus.

Atle Andreasens (Atle Andreassen), Dibinātājs

Jetsign

Sarab-LOGO.jpg

Pateicoties sadarbībai ar Canon, mēs varējām izveidot relatīvi ātri augošu zīmju nodaļu.

Adrijs Hūgevīns (Adrie Hoogeveen), Uzņēmuma direktors

Kahle

DWF-logo.jpg

Tehnoloģijas, protams, ir svarīgas, tomēr tas nebija vienīgais iemesls, kāpēc izvēlējos Canon. Darījums tika noslēgts tāpēc, ka kopā ar ierīcēm tiek piedāvāta apkalpošanas pakotne, kas ietver pēcpārdošanas apkopi, apmācību un atbalstu. Pamatojoties uz iepriekšējo pieredzi, es zināju, ka viņi ar mums strādās, lai nodrošinātu, ka saņemtie drukas pakalpojumi izmaina mūsu uzņēmējdarbību.

Dans Bateks (Dan Batek), Tehnoloģijas un finanses, KAHLE

KEPLERA universitāte

kepler-logo

Mēs strādājām ar Canon, lai noskaidrotu, kā bez sarežģījumiem uzreiz atvieglot mūsu studentu dzīvi.

Aleksandrs Freišlāgers (Alexander Freischlager), Galvenais tehniskais vadītājs

Kuttab Publishing

Over time, the Workflow Portal provided us with the business intelligence to take decisions on areas where we should focus investments and resources, and areas that we should outsource. I believe that for a company of our size and nature, speed and agility is a deciding factor of success, and without Canon’s enabling solutions, we would not have been able to build such an encouraging and culturally-relevant offering for the UAE

Jamal Alshehhi, Founder

KnowledgePoint

KP-Hero1

Canon pieeja, palīdzot mums pārvarēt uzņēmējdarbības izaicinājumus, atspoguļo mūsu pašu metodoloģiju, un mēs to vienmēr augsti vērtējam. Tieši šīs attiecības būs svarīgas nākotnē veiktajām investīcijām. Līdz šim mēs esam bijuši apmierināti, sadarbojoties ar Canon pārstāvjiem, un noteikti turpināsim ar viņiem strādāt arī nākotnē.

Andrē Filpots (Andre Philpot), Ražošanas direktors

Kyas Photography

imagePROGRAF printeri atbalsta studijas izaugsmi. Mēs saņemam labākus, lielākus pasūtījumus un vissvarīgākais — projektus, kuros mēs iesaistāmies ar aizrautību. Iekārta mums sniedz papildu laiku, kurā mēs varam izstrādāt personalizētus portfolio katram klientu projektam, koncentrējot visu savu uzmanību un ievērojot lielu rūpību, lai radītu, koriģētu un uzlabotu fotogrāfijas, panākot, ka tās ir tik labas, cik vien iespējams.

Jörg Kyas, Kyas Photography

London Borough of Newham

Attālā diagnostika un uzturēšana ir ierasta IT prakse, un mēs uzskatījām, ka šāda pieeja varētu arī sniegt būtiskas priekšrocības mūsu drukāšanas darbībām. Turklāt mēs bijām pārliecināti, ka tas ļautu mums arī labāk saprast drukāšanas tendences, kas palīdzētu labāk veidot mūsu nākotnes drukāšanas stratēģiju.

Gerijs Saseks (Gary Sussex), Informācijas un komunikāciju tehnoloģiju pakalpojumu vadītājs

Līdsas pilsētas padome

DWF-logo.jpg

Mūsu prioritāte bija ieviest viedu risinājumu, kas ietaupītu padomes naudu un atmaksātos arī laika patēriņa ziņā.

Kirstija Makartija (Kirsty McCarthy), MPS vadītāja

LO Media

DWF-logo.jpg

Pielietojot no uzņēmuma Canon un neatkarīgās apmācības iegūtās zināšanas, mums ir iespējas piedāvāt augstas kvalitātes digitālos pakalpojumus un ir arī vīzija un pacietība domāt stratēģiskāk.

Lars Langbo, Ražošanas vadītājs

Mailing Andalucia

DWF-logo.jpg

Investīcijas Canon melnbaltajā ražošanas spiedē imagePRESS 1135 un lielas ietilpības uzkrājējs nodrošināja tūlītēju ietekmi uz darba ražību

Daniels Sančess (Daniel Sánchez), Direktors

Marne Drukkers

Manuāla lielformāta plakātu apkopošana aizņem daudz laika un ir dārga, tāpēc nolēmām meklēt labāku risinājumu.

Gūss Slaiters (Guus Sligter), Uzņēmuma direktors

Martins Pars (Martin Parr)

Parr-Hero1

Gan mūsu studijā Londonā, gan pop-up šovos visā pasaulē ar Canon atbalstu mēs varam pārliecinošos veidos atdzīvināt Martina fotogrāfijas un nodrošināt, ka viņa darbi iztur laika pārbaudi.

Luiss Litls (Louis Little), Drukas ražošanas vadītājs

Maja Vika (Maya Vik)

Lielu daļu mūsu panākumu nosaka pārsteidzošais Canon profesionālisms un sniegtais atbalsts. Canon sniegtā ražošanas kvalitāte bija ļoti augsta, un šāds partneris, kurš varēja nodrošināt visas mūsu multivides nepieciešamības dažādos projektos ar atšķirīgām multividēm, ir lielisks ieguvums.

Pals Laukli (Pål Laukli), profesionāls fotogrāfs

Nama d.d. Ljubljana

nama-hero1

Mēs esam ārkārtīgi apmierināti ar jauno novērošanas sistēmu. Kopš tās ieviešanas esam ievērojami samazinājuši zādzību skaitu veikalā un tagad paši sev esam izvirzījuši jaunu mērķi — vēl vairāk samazināt to skaitu. Sistēmu ir vienkārši lietot, un tā ir mums sniegusi iespējas uzlabot saskarsmi ar klientiem un pārdošanu.

Branka Jerala, Mārketinga direktore

Notingemas Universitāte

Mūsu universitāte izmanto jaunākās tehnoloģijas, piemēram, 3D drukāšanu. Canon risinājums ir fantastisks — mēs varam izveidot smalkus un skaistus modeļus, kādi nepieciešami arhitektūras studentiem.

Džons Morgans (John Morgan), Arhitektūras docents

Online Reprographics

online-repro-hero1

Canon jau no paša sākuma izrādīja ticību mums, un mēs cenšamies to atkārtot darbā ar saviem klientiem.

Džons Fojs (John Foy), uzņēmuma dibinātājs

Orange Business Services

DWF-logo.jpg

Uzņēmumam Canon bija ne tikai mūsu meklētā pārliecinošā pieredze mobilajā drukā, bet tas bija arī globāls uzņēmums, tāpēc zinājām, ka tas varēs mūs atbalstīt arī ārpus Lielbritānijas.

Niks Džons (Nick Jones), Nekustamo īpašumu un iekārtu nodaļas vadītājs Ziemeļeiropā un Rietumeiropā

PCS

DWF-logo.jpg

Pastāvīgi notiek dialogs ar Canon pārstāvjiem, kas palīdz uzlabot mūsu pakalpojumus.

Asads Buts (Asad Butt), Drukas nodaļas vadītājs

Polomnis

Nomainījām savu veco printeri pret Arizona printeri, jo vecajam printerim bija problēmas ar tintes pielipšanu.

Jobs ten Došate (Job ten Doeschate), Uzņēmuma direktors

Printondemand-worldwide

Galvenais, protams, ir efektivitāte, bet arī uzticamība ir svarīga. Jums var būt lielisks aprīkojums, bet, ja tas nedarbojas 10% laika, jums ir problēma. Ar Canon šādu problēmu nav. Pat ja iekārta pārstāj darboties, tas nekad nav ilgstoši, jo apkalpes personāls ir klāt un jau mazāk nekā divu stundu laikā novērš problēmu.

Endijs Korks (Andy Cork), Printondemand-worldwide izpilddirektors

ProjectColor

Operatoriem vairs nav jātiek galā ar vairākām atsevišķām RIP darbstacijām un printeriem, lai pārvaldītu ražošanu. Turklāt, tā kā Onyx Thrive ir balstīta uz Adobe PDF Print Engine, mums — un mūsu klientiem — ir pilnīga pārliecība par sarežģītu grafiska dizaina efektu rastrēšanu, ietverot caurspīdīgus pārklājumus, jauktu krāsu laukumus un darbu ar vienas krāsas punktiem.

Normans Šefers (Norman Scheffer), Direktors

Pulp Grafisk

DWF-logo.jpg

Ar Canon atbalstu Pulp Grafisk ir dubultojis lielformāta drukas jaudu un ir samazinājis atkarību no trešās puses pakalpojumu sniedzējiem, lai nodrošinātu drukas darbus.

Terje Gulbrandsens (Terje Gulbrandsen)

RDaSH

DWF-logo.jpg

Canon pārstāvjiem bija ļoti godīga pieeja, un viņi mums pastāstīja, ko tieši mēs varētu sasniegt ar DSF un kādi ir paredzētie ieguvumi.

Līza Grandkorta (Lisa Grandcourt), Struktūru vadītāja

Replay Studio

Replay-logo

Canon mums ir vienmēr bijis lielisks konsultāciju partneris, kas izvirza idejas un sniedz speciālistu padomus, kad tas nepieciešams. Viņi uzmanīgi mūsos ieklausījās un zināja, kas tieši mūsu uzņēmumam ir vajadzīgs.

Endijs Halaszs (Andy Halasz), Administrators

Ritz

DWF-logo.jpg

Canon padoms gan izmantojot rīku Business & Innovation Scan, gan iekļauts pārdošanas piedāvājumā, parādīja stratēģiskāku pieeju uzņēmējdarbības atjaunošanai.

Kurts Haberzaters (Kurt Habersatter), Valdes priekšsēdētājs

Rohner Spiller

DWF-logo.jpg

Kopš sadarbojamies ar Canon, starpmediju risinājumi ir kļuvuši par svarīgu daļu mūsu pakalpojumu piedāvājumā un mūsu klientu kampaņas ir vieglāk novērtējamas.

Remo Mārtins (Remo Martin), Izpilddirektors

Sanders Group

Océ Arizona iekārtas ir izmainījušas manu uzņēmumu. Finanšu krīzes laikā daudzi citi uzņēmumi cieta zaudējumus, bet man šīs iekārtas ļāva ar mazāku apgrozījumu nopelnīt vairāk. Mans apgrozījums kritās, bet peļņa auga, jo iepriekš tirgoto materiālu es pārveidoju par daudz vērtīgāku preci. Es varēju apmierināt tirgus pieprasījumu pēc ātra darba izpildes termiņa, ekskluzīviem pakalpojumiem un radošiem risinājumiem.

Marko de Verts (Marco de Wert), Izpilddirektors

Sarab Entreprenad AB

Sarab-Entreprenad

Tas izmainīja mūsu darba stilu. Ienākošie rēķini tiek tā sašķiroti, kā mēs nekad agrāk nevarējām iedomāties. Un man ir vairāk laika uzraudzīt projekta izpildi kopā ar maniem darbiniekiem un klientiem.

Johans Selēniuss Rozengrēns (Johan Selenius Rosengren), uzņēmuma direktors

Screentec

Ja es varētu vienā vārdā pateikt, kā ir būt Canon klientam, es teiktu “atvieglojoši”. No uzticamām un pielāgojamām iekārtām līdz pakalpojumiem un atbalstam, ko piedāvā personāls un inženieri, — man būtu grūti atrast kādu trūkumu.

Darens Džeims (Darren James), Izpilddirektors

Spazio81

Plašais piedāvāto pakalpojumu klāsts mums ir ļāvis iegūt lielu un daudzveidīgu klientu bāzi, kas ir uzticami un apmierināti ar mūsu sadarbību. Tas sekmē mūsu starptautisko reputāciju, un tagad mēs saņemam pasūtījumus pat no ASV un Ķīnas.

Alesandro Lokatelli (Alessandro Locatelli), valdes priekšsēdētājs

Staples

Mums bija nepieciešama konsultatīva pieeja, lai saprastu savu klientu darbību. Mums vajadzēja risinājumu un stratēģiju, bet to mēs atradām tikai tad, kad ieviesām Canon biznesa pakalpojumus.

Ričards Haupermans (Richard Houppermans), Biznesa pakalpojumu nodaļas vadītājs

Stralfors UK

Stralfors-Hero1

Lielākā daļa mūsu klientu tagad izmanto ražošanu vienā piegājienā. ColorStream iespējas ļauj viņiem izdarīt vairāk, piemēram, pievienot digitālus attēlus, lai papildinātu savus dinamiskos ziņojumus. Tas viss saistās ar klientiem sniegtās informācijas uzlabošanu un galveno lietu akcentēšanu.

Tonijs Plummers (Tony Plummer), Izpilddirektors Apvienotajā Karalistē

The Print Foundry

Canon ir lielisks sadarbības partneris. Mēs bieži gūstam idejas no viņiem, apspriežam jaunās idejas par produktiem un vislabāko iekārtu imagePROGRAF izmantošanu, un, ja mums kas nepieciešams, viņi tūlīt ir klāt.

Renato Tavares, uzņēmuma dibinātājs

The Student Hotel

student-hero1

Canon ir mūs atbalstījis vairākos veidos — ne tikai ar savām augstas kvalitātes kamerām, bet arī ar izcila līmeņa pirmspārdošanas atbalstu. Mēs varējām izveidot risinājumu, kuru mūsu komandai bija vienkārši izmantot un kurš lieliski atbilda mūs vajadzībām.

Jans-Pīters Muss (Jan-Pieter Muis), īpašuma pārvaldnieks

TJ International

TJI-hero1

Tehnoloģijas un darbplūsmas ietekme uz ražību ir ievērojama; tagad mēs varam izgatavot grāmatas mīkstos vākos 24 stundu laikā, bet grāmatas cietos vākos 48 stundu laikā. Bez uzņēmuma Canon speciālistu prasmēm, zināšanām un konsultatīvajiem pakalpojumiem tas nebūtu iespējams.

Anguss Klārks (Angus Clark), Valdes priekšsēdētājs

UKE

Tagad printeru un daudzfunkciju sistēmu atbalsts ir daudz labāks, jo to veic Canon eksperti. Līdz ar to IT nodaļas darbinieki var pievērsties galvenajiem uzdevumiem. Turklāt mūsu drukāšanas izmaksas tagad ir zemākas nekā iepriekš.

Florians Bensins (Florian Benthin), Datornodaļas vadītājs

Glāzgovas Universitāte

DWF-logo.jpg

Fenomenāls stāsts — 5 gadu projektā vajadzētu ietaupīt vairāk nekā £ 5,5 miljonus.

Van Dillewijn Group

Tagad mums ir skaidra maksājamo rēķinu sistēmas kontrole, un mēs apstrādājam rēķinus par 40% ātrāk nekā iepriekš. Tā kā ir samazinājies sodu maksājumu skaits, Canon risinājums mums ir sniedzis 30% kopējo izmaksu ietaupījumu.

Berts Rijkmans (Bert Rijkmans), Informācijas un komunikāciju nodaļas izpilddirektors

Volkswagen

Divas Canon imagePRESS ierīces ir lielisks esošā ofseta un digitālās drukāšanas papildinājums. Tās nodrošina līdzsvarotu ražošanu un rezultātu kvalitāti, kas lieliski noder vairākumā mūsu darbu un situācijā, kad klientu vidū pieaug pieprasījums pēc ātras apstrādes un darbu izpildes.

Helmuts Ošmanns (Helmuth Oschmann), Drukāšanas projektu vadītājs

Von Hagen

Océ Arizona iekārtai ir viss: izmēri, ražība un daudzpusība, lai strādātu ar visdažādākajiem elastīgiem un cietiem materiāliem. Kopumā tas nozīmē, ka mēs klientiem varam piedāvāt izmaksu ziņā daudz izdevīgākas un ātrākas stendu izveides iespējas. Tagad, kad varam drukāt uz jebkāda materiāla, mēs varam īstenot praktiski jebkuru radošu ideju.

Fon Hāgens (Von Hagen)

Nozares

Pārlūkojiet nozaru sektorus un nolaižamajā sarakstā atlasiet nozares veidu, lai uzzinātu vairāk par Canon risinājumiem konkrētajā sektorā