Darbam

Ar komerciālu drukāšanu saistītu gadījumu izpēte

Šeit klienti var sniegt savas atsauksmes. Skatieties un lasiet mūsu klientu stāstus un noskaidrojiet, kā mūsu Canon risinājumi ir palīdzējuši īstenot uzņēmējdarbības izaicinājumus.

Nākamās darbības

KnowledgePoint

KP-Hero1

Canon pieeja, palīdzot mums pārvarēt uzņēmējdarbības izaicinājumus, atspoguļo mūsu pašu metodoloģiju, un mēs to vienmēr augsti vērtējam. Tieši šīs attiecības būs svarīgas nākotnē veiktajām investīcijām. Līdz šim mēs esam bijuši apmierināti, sadarbojoties ar Canon pārstāvjiem, un noteikti turpināsim ar viņiem strādāt arī nākotnē.

Andrē Filpots (Andre Philpot), Ražošanas direktors

Stralfors UK

Stralfors-Hero1

Lielākā daļa mūsu klientu tagad izmanto ražošanu vienā piegājienā. ColorStream iespējas ļauj viņiem izdarīt vairāk, piemēram, pievienot digitālus attēlus, lai papildinātu savus dinamiskos ziņojumus. Tas viss saistās ar klientiem sniegtās informācijas uzlabošanu un galveno lietu akcentēšanu.

Tonijs Plummers (Tony Plummer), Izpilddirektors Apvienotajā Karalistē

TJ International

TJI-hero1

Tehnoloģijas un darbplūsmas ietekme uz ražību ir ievērojama; tagad mēs varam izgatavot grāmatas mīkstos vākos 24 stundu laikā, bet grāmatas cietos vākos 48 stundu laikā. Bez uzņēmuma Canon speciālistu prasmēm, zināšanām un konsultatīvajiem pakalpojumiem tas nebūtu iespējams.

Anguss Klārks (Angus Clark), Valdes priekšsēdētājs

Nozares

Pārlūkojiet nozaru sektorus un nolaižamajā sarakstā atlasiet nozares veidu, lai uzzinātu vairāk par Canon risinājumiem konkrētajā sektorā