Stralfors klientu komunikācijas nākotni padara krāsainu ar Canon

Klientu komunikācijas vadības nodrošināšanas uzņēmumam Stralfors ir senas tradīcijas drukas nozarē. Uzņēmums ir izaudzis un attīstījies kopš drukas darbnīcas dibināšanas Zviedrijas pilsētā Ljungbijā 1919. gadā, un mūsdienās tas darbojas septiņās valstīs — Dānijā, Somijā, Francijā, Norvēģijā, Polijā, Zviedrijā un Apvienotajā Karalistē.
Ātri mainīgajā komunikāciju jomā uzņēmums lepojas ar tādu inovatīvu komunikāciju risinājumu izstrādi un pārdošanu, kas uzņēmumiem sniedz jaunas iespējas veidot ciešākas un personiskākas attiecības ar klientiem. Viens no svarīgiem šī uzņēmuma piedāvājuma aspektiem ir “balta papīra” risinājums, kas klientiem sniedz iespēju drukāt mērķtiecīgu, pielāgotu informāciju izdevīgāk un dinamiskāk, katrai komunikācijai paredzēto informāciju drukājot ar vienu piegājienu.

Stralfors-image1
Stralfors-image2

“Lielākā daļa mūsu klientu tagad izmanto ražošanu vienā piegājienā. ColorStream iespējas ļauj viņiem izdarīt vairāk, piemēram, pievienot digitālus attēlus, lai papildinātu savus dinamiskos ziņojumus. Tas viss saistās ar klientiem sniegtās informācijas uzlabošanu un galveno lietu akcentēšanu.” Tonijs Plummers (Tony Plummer), Izpilddirektors Apvienotajā Karalistē, Stralfors