Darbam

Displeja grafikas gadījumu izpēte

Šeit klienti var sniegt savas atsauksmes. Skatieties un lasiet mūsu klientu stāstus un noskaidrojiet, kā mūsu Canon risinājumi ir palīdzējuši īstenot uzņēmējdarbības izaicinājumus.


Lūdzu, ņemiet vērā, ka Canon grupas uzņēmums Axis Communications tagad ir atbildīgs par Canon tīkla kameru pārdošanu un atbalsta sniegšanu ›

Nākamās darbības

BD&H

Apskatot dažādu ražotāju piedāvātās iespējas, kļuva skaidrs, ka Océ iekārtas varētu mums piedāvāt vislabāko ražošanas ātrumu un attēlu kvalitāti par konkurētspējīgu cenu. Tagad — ar Canon tehnisko atbalstu un izcilo Océ tehnoloģiju — mēs esam radošs spēks, ar kuru jārēķinās.

Džeimss Fokss (James Fox), Direktors

Polomnis

Nomainījām savu veco printeri pret Arizona printeri, jo vecajam printerim bija problēmas ar tintes pielipšanu.

Jobs ten Došate (Job ten Doeschate), Uzņēmuma direktors

Sanders Group

Océ Arizona iekārtas ir izmainījušas manu uzņēmumu. Finanšu krīzes laikā daudzi citi uzņēmumi cieta zaudējumus, bet man šīs iekārtas ļāva ar mazāku apgrozījumu nopelnīt vairāk. Mans apgrozījums kritās, bet peļņa auga, jo iepriekš tirgoto materiālu es pārveidoju par daudz vērtīgāku preci. Es varēju apmierināt tirgus pieprasījumu pēc ātra darba izpildes termiņa, ekskluzīviem pakalpojumiem un radošiem risinājumiem.

Marko de Verts (Marco de Wert), Izpilddirektors

Screentec

Ja es varētu vienā vārdā pateikt, kā ir būt Canon klientam, es teiktu “atvieglojoši”. No uzticamām un pielāgojamām iekārtām līdz pakalpojumiem un atbalstam, ko piedāvā personāls un inženieri, — man būtu grūti atrast kādu trūkumu.

Darens Džeims (Darren James), Izpilddirektors

Von Hagen

Océ Arizona iekārtai ir viss: izmēri, ražība un daudzpusība, lai strādātu ar visdažādākajiem elastīgiem un cietiem materiāliem. Kopumā tas nozīmē, ka mēs klientiem varam piedāvāt izmaksu ziņā daudz izdevīgākas un ātrākas stendu izveides iespējas. Tagad, kad varam drukāt uz jebkāda materiāla, mēs varam īstenot praktiski jebkuru radošu ideju.

Fon Hāgens (Von Hagen)

Nozares

Pārlūkojiet nozaru sektorus un nolaižamajā sarakstā atlasiet nozares veidu, lai uzzinātu vairāk par Canon risinājumiem konkrētajā sektorā