ProjectColor gūst panākumus ar inovācijām un grafisko materiālu dažādību

Dibināts 1978. gadā kā krāsu reprodukciju drukas uzņēmums, šodien uzņēmums Projectcolor BV tiek atzīts kā izcils augstas kvalitātes lielformāta digitālo izdruku nodrošinātājs dažiem no pasaules lielākajiem zīmoliem. Uzņēmumā Projectcolor tiek radītas izdrukas plašam pielietojumam, izmantojot dažādus digitālos lielformāta printerus un apdrukas materiālus; darbs norit, ievērojot stingrus termiņus un augstākās kvalitātes prasības.

Strādājot ciešā sadarbībā ar Canon darbplūsmas speciālistiem, uzņēmums Projectcolor ir atradis atbildi tīkla darbplūsmas risinājumā, kas izveidots ar Onyx Thrive; tā ir patiesi visaptveroša PDF darbplūsma, sākot no digitālo failu iesniegšanas līdz krāsu pārvaldībai, drukai un piegriešanai.

projectcolor-image1
projectcolor-image2

“Operatoriem vairs nav jātiek galā ar vairākām atsevišķām RIP darbstacijām un printeriem, lai pārvaldītu ražošanu. Turklāt, tā kā Onyx Thrive ir balstīta uz Adobe PDF Print Engine, mums — un mūsu klientiem — ir pilnīga pārliecība par sarežģītu grafiska dizaina efektu rastrēšanu, ietverot caurspīdīgus pārklājumus, jauktu krāsu laukumus un darbu ar vienas krāsas punktiem.”

Normans Šefers (Norman Scheffer), Direktors