Sanders Group piesaista jaunu klientu bāzi ar Canon plakanvirsmas UV printeriem

Savas darbības sākumā 1985. gadā uzņēmums nodarbojās tikai ar magnētisko pamatņu importu un tirdzniecību, pārdodot savu produkciju iespiedējiem, dizaineriem un reklāmas uzņēmumiem, taču drīz vien tas kļuva par vadošo spēlētāju elastīgu magnētisko materiālu ražošanā un izplatīšanā lielām mazumtirdzniecības ķēdēm un zīmju piegādes tirgū.

1998. gadā uzņēmumu pārņēma Marko de Verts, pašreizējais izpilddirektors, un 2009. gadā tika īstenotas radikālas uzņēmējdarbības modeļa izmaiņas un ieviesta jauna Canon UV plakanvirsmas printeru tehnoloģija, kas ātri mainīja uzņēmuma Sanders Group virzienu, nodrošinot perspektīvu nākotni un paverot dažādas iespējas, lai varētu piesaistīt lielu peļņu nesošu darbu, un pašos pamatos mainot drukātu magnētisko produktu ražošanas procesu.

Sanders-image1
Sanders-image2

“Océ Arizona iekārtas ir izmainījušas manu uzņēmumu. Finanšu krīzes laikā daudzi citi uzņēmumi cieta zaudējumus, bet man šīs iekārtas ļāva ar mazāku apgrozījumu nopelnīt vairāk. Mans apgrozījums kritās, bet peļņa auga, jo iepriekš tirgoto materiālu es pārveidoju par daudz vērtīgāku preci. Es varēju apmierināt tirgus pieprasījumu pēc ātra darba izpildes termiņa, ekskluzīviem pakalpojumiem un radošiem risinājumiem.”

Marko de Verts (Marco de Wert), Izpilddirektors