Screentec parāda pasauli visās krāsās

Dienvidvelsas uzņēmums Screentec sāka kļūt par liecinieku mainīgam tirgum, kurā klienti redzēja, kā drukātie materiāli pārgāja no liela apjoma un ierobežotu krāsu sfēras uz izcilu, ātri izgatavojamu, neierobežotu nokrāsu produktu sfēru. Galvenais, lai paliktu virsotnē, bija aptvert digitālās drukas pasauli un darīt to nekavējoties.

Šodien, kad uzņēmums ir papildinājis savu arsenālu ar diviem Océ Arizona platformāta printeriem, Screentec ir palielinājis apgrozījumu par vairāk nekā 40 procentiem, izveidojis tiešsaistes pārdošanu un izstrādājis unikālus veidus, kā apvienot digitālās, sietspiedes un litogrāfijas metožu iespējas, lai piedāvātu klientiem kādreiz neiedomājamu produktu un pakalpojumu klāstu. Vissvarīgākais uzņēmumam Screentec ir tas, ka savam iekārtu klāstam pievienojot digitālos Canon printerus, tas ne reizi nav nokavējis klienta noteikto termiņu.

screentec-image1
screentec-image2

“Ja es varētu vienā vārdā pateikt, kā ir būt Canon klientam, es teiktu “atvieglojoši”. No uzticamām un pielāgojamām iekārtām līdz pakalpojumiem un atbalstam, ko piedāvā personāls un inženieri, — man būtu grūti atrast kādu trūkumu.”

Darens Džeims (Darren James), Izpilddirektors