Darbam

Izglītības iestāžu gadījumu izpētes

Šeit klienti var sniegt savas atsauksmes. Skatieties un lasiet mūsu klientu stāstus un noskaidrojiet, kā mūsu Canon risinājumi ir palīdzējuši īstenot uzņēmējdarbības izaicinājumus.


Lūdzu, ņemiet vērā, ka Canon grupas uzņēmums Axis Communications tagad ir atbildīgs par Canon tīkla kameru pārdošanu un atbalsta sniegšanu ›

Nākamās darbības

Kolčesteras Institūts

Mums ļoti patika risinājuma Managed Print Services pieeja, ko piedāvāja Canon, kā arī Canon projekta izstrādes komandas profesionālisms un tas, cik cieši viņi bija gatavi sadarboties ar mūsu projekta izstrādes komandu.

Gerijs Horns (Gary Horne), Direktora vietnieks finanšu un vadības jautājumos

Francis Combe akadēmija

DWF-logo.jpg

Canon bija vienīgais piegādātājs, kas tiešām pievērsa uzmanību mūsu vajadzībām un nosprauda skaidrus mērķus, kas var tikt izmantoti mūsu ilgtermiņa vīzijas realizēšanā.

Kriss Turtons (Chris Turton), e-pakalpojumu vadītājs

KEPLERA universitāte

kepler-logo

Mēs strādājām ar Canon, lai noskaidrotu, kā bez sarežģījumiem uzreiz atvieglot mūsu studentu dzīvi.

Aleksandrs Freišlāgers (Alexander Freischlager), Galvenais tehniskais vadītājs

Notingemas Universitāte

Mūsu universitāte izmanto jaunākās tehnoloģijas, piemēram, 3D drukāšanu. Canon risinājums ir fantastisks — mēs varam izveidot smalkus un skaistus modeļus, kādi nepieciešami arhitektūras studentiem.

Džons Morgans (John Morgan), Arhitektūras docents

Glāzgovas Universitāte

DWF-logo.jpg

Fenomenāls stāsts — 5 gadu projektā vajadzētu ietaupīt vairāk nekā £ 5,5 miljonus.

Nozares

Pārlūkojiet nozaru sektorus un nolaižamajā sarakstā atlasiet nozares veidu, lai uzzinātu vairāk par Canon risinājumiem konkrētajā sektorā