Darbam

Grafiskās mākslas gadījumu izpēte

Šeit klienti var sniegt savas atsauksmes. Skatieties un lasiet mūsu klientu stāstus un noskaidrojiet, kā mūsu Canon risinājumi ir palīdzējuši īstenot uzņēmējdarbības izaicinājumus.


Lūdzu, ņemiet vērā, ka Canon grupas uzņēmums Axis Communications tagad ir atbildīgs par Canon tīkla kameru pārdošanu un atbalsta sniegšanu ›

Nākamās darbības

ABC Imaging

ABC- Hero1

Pateicoties Océ PRISMA darbplūsmai un Canon imagePRESS tehnoloģijai, mēs esam optimizējuši darbību un peļņu, panākot par 50% lielāku apjomu un par 30% mazākas izmaksas.

Rejs Hofkins (Ray Hawkins), Valdes priekšsēdētājs

BM Druck

DWF-logo.jpg

Mēs runājām ar daudziem piegādātājiem, bet bija grūti aizmirst uzņēmumu Canon — tas ir piegādātājs, ar kuru mums ir ļoti labas attiecības jau daudzus gadus.

Renē Kasī (Rene Cassis), Valdes priekšsēdētājs

Cavelti

DWF-logo.jpg

Canon analizēja visas mūsu uzņēmējdarbības jomas, lai noteiktu, kā uzlabot daudzkanālu pieeju.

Marsels Bjerī (Marcel Bieri), Sagatavošanas un digitālo mediju nodaļas vadītājs

Elwe

Sarab-LOGO.jpg

Ar Arizona 660XT mums nav jāmeklē kompromisi ar kvalitāti un mēs varam savlaicīgi izpildīt pasūtījumus. Mēs varam par konkurētspējīgām cenām piedāvāt tirdzniecības materiālus mazākos apjomos.

Kirstens van Brumens (Kirsten van Brummen), Elwe īpašie piedāvājumi

Eyes on Media

Arizona iekārtu attēlu kvalitāte un pielietojuma iespējas ir ievērojami uzlabojušas mūsu fotogrāfiju drukas pakalpojumus un ir palīdzējušas apgūt jaunu uzņēmējdarbības sfēru. Mēs priecājāmies, kad ar mums sazinājās mūsu daudzus gadus apbrīnotā fonda World Press Photo pārstāvji. Mēs zinājām, ka ar Canon un Arizona atbalstu mēs varam izveidot prasībām atbilstošu piedāvājumu.

Martins Minoli (Martin Minoli), uzņēmuma īpašnieks

Formara

Jau no paša sākuma Canon cieši sadarbojās ar Formara, lai atrastu īsto risinājumu mūsu vajadzībām. Mums tika nodrošināts visaptverošs pārskats par to, kā risinājums iekļautos mūsu biznesā un sniegtu labumu. Turklāt tika nodrošināta arī uzstādīšana un apmācība, lai garantētu vienmērīgu pāreju un sekmētu produktivitāti.

Fredijs Kīnzlers (Freddie Kienzler), Rīkotājdirektors

FT Solutions

FT-hero1

Investīcijas šajās augstākā līmeņa digitālās drukas sistēmās ir ļoti svarīgas mūsu veiksmīgās darbības turpināšanai, un tās jau ir nodrošinājušas tādus lieliskus ieguvumus uzņēmumam FT Solutions un mūsu klientiem kā uzlabotu kvalitāti un lielākas pielāgošanās iespējas.

Toms Gards (Tom Gurd), Rīkotājdirektors

Hertsmēras vietējā padome

DWF-logo.jpg

Canon apliecināja apņemšanos īstenot mūsu ilgtermiņa stratēģiju, sīki paskaidrojot, kā digitālā druka varētu mums palīdzēt rentabli darboties, nodrošinot padomei nepieciešamo ātrumu, pielāgošanās iespējas un augstos standartus.

Marks Roberts (Mark Roberts)

hs Druck

Uzņēmums Canon šeit, mūsu telpās, nodrošināja kursus Essential Business Builder par drukas personalizāciju. Tā ekspertu ieteikumi patiesi palīdzēja visai darba grupai saprast tehnoloģiju potenciālu un justies pārliecinātai gan funkcionalitātes ziņā, gan par savām spējām pārliecināt klientus par šīm iespējām.

Helmuts Hērmanzēders (Helmut Hörmanseder), uzņēmuma dibināšanas partneris

Jetsign

Sarab-LOGO.jpg

Pateicoties sadarbībai ar Canon, mēs varējām izveidot relatīvi ātri augošu zīmju nodaļu.

Adrijs Hūgevīns (Adrie Hoogeveen), Uzņēmuma direktors

Kahle

DWF-logo.jpg

Tehnoloģijas, protams, ir svarīgas, tomēr tas nebija vienīgais iemesls, kāpēc izvēlējos Canon. Darījums tika noslēgts tāpēc, ka kopā ar ierīcēm tiek piedāvāta apkalpošanas pakotne, kas ietver pēcpārdošanas apkopi, apmācību un atbalstu. Pamatojoties uz iepriekšējo pieredzi, es zināju, ka viņi ar mums strādās, lai nodrošinātu, ka saņemtie drukas pakalpojumi izmaina mūsu uzņēmējdarbību.

Dans Bateks (Dan Batek), Tehnoloģijas un finanses, KAHLE

Mailing Andalucia

DWF-logo.jpg

Investīcijas Canon melnbaltajā ražošanas spiedē imagePRESS 1135 un lielas ietilpības uzkrājējs nodrošināja tūlītēju ietekmi uz darba ražību

Daniels Sančess (Daniel Sánchez), Direktors

Marne Drukkers

Manuāla lielformāta plakātu apkopošana aizņem daudz laika un ir dārga, tāpēc nolēmām meklēt labāku risinājumu.

Gūss Slaiters (Guus Sligter), Uzņēmuma direktors

Maja Vika (Maya Vik)

Lielu daļu mūsu panākumu nosaka pārsteidzošais Canon profesionālisms un sniegtais atbalsts. Canon sniegtā ražošanas kvalitāte bija ļoti augsta, un šāds partneris, kurš varēja nodrošināt visas mūsu multivides nepieciešamības dažādos projektos ar atšķirīgām multividēm, ir lielisks ieguvums.

Pals Laukli (Pål Laukli), profesionāls fotogrāfs

Printondemand-worldwide

Galvenais, protams, ir efektivitāte, bet arī uzticamība ir svarīga. Jums var būt lielisks aprīkojums, bet, ja tas nedarbojas 10% laika, jums ir problēma. Ar Canon šādu problēmu nav. Pat ja iekārta pārstāj darboties, tas nekad nav ilgstoši, jo apkalpes personāls ir klāt un jau mazāk nekā divu stundu laikā novērš problēmu.

Endijs Korks (Andy Cork), Printondemand-worldwide izpilddirektors

Pulp Grafisk

DWF-logo.jpg

Ar Canon atbalstu Pulp Grafisk ir dubultojis lielformāta drukas jaudu un ir samazinājis atkarību no trešās puses pakalpojumu sniedzējiem, lai nodrošinātu drukas darbus.

Terje Gulbrandsens (Terje Gulbrandsen)

Ritz

DWF-logo.jpg

Canon padoms gan izmantojot rīku Business & Innovation Scan, gan iekļauts pārdošanas piedāvājumā, parādīja stratēģiskāku pieeju uzņēmējdarbības atjaunošanai.

Kurts Haberzaters (Kurt Habersatter), Valdes priekšsēdētājs

Rohner Spiller

DWF-logo.jpg

Kopš sadarbojamies ar Canon, starpmediju risinājumi ir kļuvuši par svarīgu daļu mūsu pakalpojumu piedāvājumā un mūsu klientu kampaņas ir vieglāk novērtējamas.

Remo Mārtins (Remo Martin), Izpilddirektors

Spazio81

Plašais piedāvāto pakalpojumu klāsts mums ir ļāvis iegūt lielu un daudzveidīgu klientu bāzi, kas ir uzticami un apmierināti ar mūsu sadarbību. Tas sekmē mūsu starptautisko reputāciju, un tagad mēs saņemam pasūtījumus pat no ASV un Ķīnas.

Alesandro Lokatelli (Alessandro Locatelli), valdes priekšsēdētājs

The Print Foundry

Canon ir lielisks sadarbības partneris. Mēs bieži gūstam idejas no viņiem, apspriežam jaunās idejas par produktiem un vislabāko iekārtu imagePROGRAF izmantošanu, un, ja mums kas nepieciešams, viņi tūlīt ir klāt.

Renato Tavares, uzņēmuma dibinātājs

Nozares

Pārlūkojiet nozaru sektorus un nolaižamajā sarakstā atlasiet nozares veidu, lai uzzinātu vairāk par Canon risinājumiem konkrētajā sektorā