Uzņēmuma Eyes On Media un Canon sadarbība fondam World Press Photo atklāj jaunu darbības posmu

Amsterdamā esošs uzņēmums nodrošina plašu pakalpojumu klāstu profesionāliem fotogrāfiem, palīdzot uzņemt, rediģēt un drukāt augstas kvalitātes attēlus tirgum, kurā pieprasīta īpaši augsta kvalitāte, jo īpaši izstāžu, muzeju, arhitektu, mākslas un mazumtirdzniecības nozarei. Cieši sadarbojoties ar fondu World Press Photo un uzņēmumu Canon ar nolūku izveidot vislabāko iespējamo risinājumu, uzņēmums Eyes On Media izmanto Océ Arizona 480 GT plakanvirsmas printeri un Océ Procut digitālo griešanas galdu no Canon, lai drukātu tieši uz 1 mm Forex planšetēm un Dibond loksnēm un izveidotu īpaši precīzu un profesionālu apdari.

Gala rezultāts ne tikai nodrošināja fondam World Press Photo risinājumu ar izturīgiem produktiem, kas ievērojami samazināja iespējamos bojājumus transportēšanas laikā, bet arī iedzīvināja fotogrāfijas jaunā veidā, veidojot vizuāli saistošu efektu, kam, pēc organizācijas darbinieku domām, bija liela nozīme, gūstot panākumus izstādē.

EOM-image1

“Arizona iekārtu attēlu kvalitāte un pielietojuma iespējas ir ievērojami uzlabojušas mūsu fotogrāfiju drukas pakalpojumus un ir palīdzējušas apgūt jaunu uzņēmējdarbības sfēru. Mums bija prieks, ka ar mums sazinājās mūsu gadiem ilgi apbrīnotā fonda World Press Photo pārstāvji. Mēs zinājām, ka ar Canon un Arizona atbalstu mēs varam izveidot prasībām atbilstošu piedāvājumu.”

Martins Minoli (Martin Minoli), uzņēmuma īpašnieks