Izbeigušos grāmatu tirāžu laiks ir beidzies

Uzņēmuma Printondemand-worldwide izpilddirektors Endijs Korks uzskata, ka situācija, kad kāda drukāta grāmata vairs nav pieejama, pieder vēsturei. Viņš apgalvo: “Šodien pasaulē vairs nevajadzētu būt nevienai grāmatai, kura nav pieejama drukātā formātā.” “Sadarbība ar inovatīvu digitālo grāmatu iespiedēju izdevējiem nozīmē, ka viņi var nodrukāt jebkuru grāmatu jebkurā pasaules vietā, nevis pieļaut situāciju, ka grāmatas vairs nav pieejamas.”

Uzņēmumam Printondemand-worldwide grāmatu drukāšana pēc pieprasījuma ir kļuvusi par ļoti veiksmīgu uzņēmējdarbības modeli, pateicoties digitālai drukai. Lielākā daļa uzņēmuma drukāto grāmatu ir vienā eksemplārā, taču var būt līdz pat 1500 eksemplāriem, piedāvājot izdevējiem pilnīgu risinājumu, sākot no krājumu papildināšanas līdz pirmajiem izdevumiem.

POD-image1

“Galvenais, protams, ir efektivitāte, bet arī uzticamība ir svarīga. Jums var būt lielisks aprīkojums, bet, ja tas nedarbojas 10% laika, jums ir problēma. Ar Canon šādu problēmu nav. Pat ja iekārta pārstāj darboties, tas nekad nav ilgstoši, jo apkalpes personāls ir klāt un jau mazāk nekā divu stundu laikā novērš problēmu.”

Helmuts Hērmansēders (Helmut Hörmanseder), Printondemand-worldwide izpilddirektors