Spazio-hero1

Spazio81 nostiprina sadarbību ar Canon, lai arī turpmāk veicinātu strauju uzņēmējdarbības izaugsmi

Kopš 2008. gadā Milānā tika izveidots mākslas attēlveidošanā specializējies uzņēmums Spazio81, tā uzņēmējdarbība un reputācija drukas jomā strauji aug. Pateicoties savu fotogrāfiju izdruku kvalitātei, tas ir izveidojis apskaužamu klientu portfolio ar augstākā līmeņa fotogrāfiem un luksus zīmoliem no visas pasaules, ko varēja panākt ar Canon imagePROGRAF 60” 12 krāsu lielformāta printeri. Spazio81 turpina darbu ar Canon, balstoties uz abu uzņēmumu digitālo mantojumu, lai paplašinātu savu pakalpojumu portfolio un izmantotu daudzās priekšrocības, kuras piedāvā digitālā druka.

Spazio81 apzinājās nepieciešamību pielāgot, paplašināt un attīstīt savu uzņēmējdarbību. Strādājot kopā ar Canon, itāļu attēlveidošanas speciālisti meklēja papildu risinājumu, kas turpinātu apmierināt un pārspēt klientu vajadzības, tajā pašā laikā ļaujot meklēt klientus jaunos tirgos, piemēram, arhitektūrā, inženierijā un būvniecībā, kā arī interjera dizainā.

Spazio-image1

“Tas ir liels kompliments mūsu uzņēmumam, ka Marko joprojām vēlas izmantot mūsu drukas pakalpojumus, lai gan dzīvo Ņujorkā — tālu prom no šejienes.”

Alesandro Lokatelli (Alessandro Locatelli), Valdes priekšsēdētājs, Spazio81