The Print Foundry uzplaukst mākslas un fotogrāfiju tirgū ar Canon

Dibināts 2008. gadā, uzņēmums The Print Foundry uzsāka darbību kā digitālo fotogrāfiju drukas pakalpojumu sniedzējs ar nosaukumu Creative Wall Art, piedāvājot patērētājiem tādus fotoproduktus kā kanvas un ierāmētas izdrukas. Atsākot darbību ar nosaukumu The Print Foundry, uzņēmums ir apņēmies atjaunināt savas digitālās drukas tehnoloģijas, lai varētu piedāvāt pieprasīto augsta līmeņa attēla kvalitāti.

Canon printeris imagePROGRAF ar tā 12 krāsu pigmenta tintes tehnoloģiju tika nešaubīgi izvēlēts, ņemot vērā attēla kvalitāti dažādos lietojumos un izcilās krāsu kalibrēšanas iespējas. Šī izvēle ir likusi tiešus pamatus uzņēmuma The Print Foundry straujajai izaugsmei tā mērķa tirgos tikai nedaudz vairāk nekā gada laikā; uzņēmuma iespaidīgajā klientu lokā ir lieli mazumtirdzniecības veikali, kā arī virkne mākslinieku un augsti novērtētu fotogrāfu.

TPF-image1

“Canon ir lielisks sadarbības partneris. Mēs bieži gūstam idejas no viņiem, apspriežam jaunās idejas par produktiem un vislabāko iekārtu imagePROGRAF izmantošanu, un, ja mums kas nepieciešams, viņi tūlīt ir klāt.”

Renato Tavares, uzņēmuma dibinātājs