FC-hero1

FC Dordrecht attīsta savu CCTV novērošanas sistēmu ar Canon

Holandiešu futbola komanda FC Dordrecht nesen iekļuva Nīderlandē augstākajā profesionālā futbola līgā The Eredivisie. Klubam bija jāuzlabo drošības sistēma, lai garantētu drošību arvien pieaugošam fanu daudzumam, kas apmeklē mājas spēles. Tajā pašā laikā komandai FC Dordrecht bija svarīgi ciešāk sadarboties ar vietējām varas iestādēm, lai labāk aizsargātu gan kluba īpašumus, gan tā fanus.

Pašreizējais drošības sistēmas atjauninājums ir pagaidu risinājums vienam gadam, jo klubam ir plāni uzbūvēt jaunu, modernu stadionu ar daudz lielāku ietilpību, kurā būtu atbilstoša augstākā līmeņa drošības sistēma. Projekta nolūks bija pārbaudīt, kā tehnoloģija darbojas reālās dzīves apstākļos, ar mērķi šādu drošības sistēmu izvietot jaunajā stadionā, kad tas tiks uzbūvēts 2016. gadā.

FC-image1

“Mēs vienmēr vēlamies ierakstīt ārkārtīgi augstas kvalitātes attēlus, jo īpaši tajās stadiona daļās, kurās ir minimāls apgaismojums. Mēs sapratām, ka, lai to panāktu, vienīgais risinājums ir pāriet no analogās uz digitālo sistēmu.”

Žaks de Zeuvs (Jacques de Zeeuw), Drošības darbinieks