Eureco-hero1.jpg

Eureco-Pharma BV gūst atdevi pēc digitālas instrukciju drukas uzsākšanas savā uzņēmumā

Uzņēmums Eureco-Pharma BV nodarbojas ar medikamentu importu un pārsaiņošanu, un tā apgrozījums gadā sasniedz 40 miljonus eiro. Līdz pat pagājušajam gadam uzņēmums pacientiem paredzēto skrejlapu drukāšanu holandiešu valodā pasūtīja ārpakalpojumu sniedzējam. Šai pieejai bija vairāki svarīgi trūkumi, ieskaitot 4 nedēļas ilgo apstrādes laiku un standartizēto procesu. Turklāt uzņēmums arī secināja, ka skrejlapu drukāšana, izmantojot ārpakalpojumu sniedzēju, radīja lielus atkritumu apjomus.

Līdz ar lokālu skrejlapu drukāšanu Eureco-Pharma ir samazinājis apstrādei nepieciešamo laiku no nedēļām līdz nieka 24 stundām. Iespēja drukāt skrejlapas pēc pieprasījuma ir ļāvusi uzņēmumam būtiski samazināt atkritumu apjomu, šādi ietaupot tūkstošiem eiro gadā. Turklāt ir arī sekmīgi automatizēts locīšanas un griešanas process, pateicoties Horizon locīšanas un griešanas iekārtām, šādi ietaupot arī cilvēkresursus.

Eureco-image1
Eureco-image2

“Līdz pagājušajam gadam es samierinājos ar nepilnībām, kas saistītas ar instrukciju drukāšanu pie ārpakalpojumu sniedzējiem, un neinteresējos par citām iespējām. Tomēr pēc sarunas ar Canon pārstāvi es sāku apjaust iespējamās priekšrocības.”

Jans de Kreijs (Jan de Kreij), Rīkotājdirektors un īpašnieks