Darbam

Ražošanas gadījumu izpēte

Šeit klienti var sniegt savas atsauksmes. Skatieties un lasiet mūsu klientu stāstus un noskaidrojiet, kā mūsu Canon risinājumi ir palīdzējuši īstenot uzņēmējdarbības izaicinājumus.


Lūdzu, ņemiet vērā, ka Canon grupas uzņēmums Axis Communications tagad ir atbildīgs par Canon tīkla kameru pārdošanu un atbalsta sniegšanu ›

Nākamās darbības

Barry Callebaut

DWF-logo.jpg

Canon palīdzēja mums izveidot globālu pieeju drukāšanai. Ar vienu piegājienu Canon palīdzēja izmainīt organizāciju visā pasaulē.

Beiersdorf

DWF-logo.jpg

Tas ir vairāk nekā laika ietaupījums, tas ir izmainījis veidu, kā strādājam.

Papanikolava Zina (Papanikolaou Zina), Mārketings

Borealis AG

borealis

Mūsu mērķis bija vienmērīga pāreja uz standartizētu drukas vidi, kas pilnībā darbojas tīklā. To pamatoja motivācija sniegt centralizētāku atbalstu lietotājiem, kā arī ietaupīt līdzekļus gan ekspluatācijas, gan atbalsta jomā.

Džekijs Čilēns (Jacky Cillen), Informāciju tehnoloģiju un sistēmu (IT&S) komandas vadītājs

Falquon

Canon ir mums sniedzis lielu atbalstu, lai mēs vislabāk varētu izmantot ONYX darbplūsmas komplektu plašākai krāsu pārvaldībai. Mums tas ir ļoti svarīgs darbplūsmas aspekts, un tagad ar Océ Arizona izveidotie produkti ir izcili.

Martins Prāgers (Martin Prager), Direktors, Falquon

Volkswagen

Divas Canon imagePRESS ierīces ir lielisks esošā ofseta un digitālās drukāšanas papildinājums. Tās nodrošina līdzsvarotu ražošanu un rezultātu kvalitāti, kas lieliski noder vairākumā mūsu darbu un situācijā, kad klientu vidū pieaug pieprasījums pēc ātras apstrādes un darbu izpildes.

Helmuts Ošmanns (Helmuth Oschmann), Drukāšanas projektu vadītājs

Nozares

Pārlūkojiet nozaru sektorus un nolaižamajā sarakstā atlasiet nozares veidu, lai uzzinātu vairāk par Canon risinājumiem konkrētajā sektorā