Darbam

RHI

Tagad mēs vairs neizmantojam reklāmu aģentūras, lai sagatavotu izdruku maketu un datus. To tagad paveic ārējs drukāšanas pakalpojumu sniedzējs, taču visas drukāšanas darbības varam paveikt mēs paši uzņēmumā. Iegūto materiālu kvalitāte ir līdzvērtīga ofseta drukāšanai. Līdz ar to esam samazinājuši visa procesa izmaksas par aptuveni 50%.

Kristofers Brandners (Christoph Brandner), nodaļas vadītājs

RHI AG ir pasaulē vadošais uzņēmums, kas specializējas ugunsizturīgu produktu tehnoloģiju ražošanā un savus ražojumus piedāvā dažādās smagās rūpniecības nozarēs. Lai saglabātu līderpozīciju, ir nemitīgi jāveic ieguldījumi izpētē un attīstībā. Izpētes un attīstības profesionāļu iegūto rezultātu dokumentēšana ir arī ļoti svarīga, un tā lielā mērā ir atkarīga no RHI grafikas un dizaina nodaļas. Nodaļas vadītājam Kristoferam Brandneram (Christoph Brandner) bija mērķis izveidot spēcīgu nodaļu, kas varētu elastīgi un ātri īstenot dažādus mārketinga komunikācijas projektus. Ar Canon palīdzību RHI ir ieguvis uzticamus kvalitatīvu drukāto materiālu ieguves resursus, lai varētu informēt savus klientus par uzņēmuma inovācijām.

Lasiet stāstu un noskaidrojiet, cik svarīga loma bija uzņēmumam Canon, lai Kristofers Brandners varētu īstenot savu vīziju dzīvē.

Download case study

What products and services are they using?

Cut sheet colour printers

Designed for commercial printers and in-house departments, cut sheet colour printers deliver excellent print quality, new workflow solutions and extended in-line finishing for a sound return on investment.

Nākamās darbības