Darbam

Ar drukāšanu saistītu gadījumu izpēte

Šeit klienti var sniegt savas atsauksmes. Skatieties un lasiet mūsu klientu stāstus un noskaidrojiet, kā mūsu Canon risinājumi ir palīdzējuši īstenot uzņēmējdarbības izaicinājumus.


Lūdzu, ņemiet vērā, ka Canon grupas uzņēmums Axis Communications tagad ir atbildīgs par Canon tīkla kameru pārdošanu un atbalsta sniegšanu ›

Nākamās darbības

Documenteam

ABC- Hero1

Ar ofseta druku nevar ekonomiski veidot nelielus darbus. Tajā pašā laikā noteikta lieluma darbus ir pārāk dārgi drukāt ar tonera sistēmām.

Torstens Bišofs (Thorsten Bischof)

Evercore

DWF-logo.jpg

Mums kā kapitāla pārvaldīšanas uzņēmumam zīmola integritātei jābūt nevainojamai, lai vairotu uzticību gan organizācijas iekšienē, gan ārpus tās. Uzņēmumam Canon ir bijusi izšķiroša loma šīs integritātes atbalstīšanā.

Vanesa Oreilija (Vanessa O’Reilly), Mārketinga vadītāja

I-Pack

ipack-logo

Mūsu mērķis ir palielināt apjomu par 25% līdz 2015. gada beigām un vēl par 15% 2016. gadā Pateicoties Canon atbalstam un tehnoloģijai, mēs esam uz pareizā ceļa, lai sasniegtu mūsu uzņēmuma mērķus.

Atle Andreasens (Atle Andreassen), Dibinātājs

LO Media

DWF-logo.jpg

Pielietojot no uzņēmuma Canon un neatkarīgās apmācības iegūtās zināšanas, mums ir iespējas piedāvāt augstas kvalitātes digitālos pakalpojumus un ir arī vīzija un pacietība domāt stratēģiskāk.

Lars Langbo, Ražošanas vadītājs

Replay Studio

Replay-logo

Canon mums ir vienmēr bijis lielisks konsultāciju partneris, kas izvirza idejas un sniedz speciālistu padomus, kad tas nepieciešams. Viņi uzmanīgi mūsos ieklausījās un zināja, kas tieši mūsu uzņēmumam ir vajadzīgs.

Endijs Halaszs (Andy Halasz), Administrators

Nozares

Pārlūkojiet nozaru sektorus un nolaižamajā sarakstā atlasiet nozares veidu, lai uzzinātu vairāk par Canon risinājumiem konkrētajā sektorā