Darbam

Profesionālu fotogrāfu gadījumu izpēte

Šeit klienti var sniegt savas atsauksmes. Skatieties un lasiet mūsu klientu stāstus un noskaidrojiet, kā mūsu Canon risinājumi ir palīdzējuši īstenot uzņēmējdarbības izaicinājumus.


Lūdzu, ņemiet vērā, ka Canon grupas uzņēmums Axis Communications tagad ir atbildīgs par Canon tīkla kameru pārdošanu un atbalsta sniegšanu ›

Nākamās darbības

Clive Booth

Turēt savās rokās fotogrāfijas izdruku ir kas īpašs. Ja iegādājaties mākslas darbu, parasti tas ir uz audekla. Tāpat tas ir ar fotogrāfiju — kad to pērkat, vēlaties, lai tā būtu uz papīra. Jūs to nepērkat monitorā, jo, kad ir izveidota fotogrāfijas izdruka uz papīra, varat to turēt rokās un tas ir kas īpašs. Tas ir galvenais iemesls, kāpēc man ir printeris.

Klīvs Būts (Clive Booth)

Gary Knight

Šis printeris man jau ir sešus gadus, un es pat neapsveru iespēju nopirkt ko citu. Tas tiešām izpilda visu, ko es vēlos, un tas darbu padara patiesi labi un ar nemainīgu kvalitāti. Esmu sajūsmināts par to — tā ir mana iecienītākā iekārta.

Gerijs Naits (Gary Knigh)

Kyas Photography

imagePROGRAF printeri atbalsta studijas izaugsmi. Mēs saņemam labākus, lielākus pasūtījumus un vissvarīgākais — projektus, kuros mēs iesaistāmies ar aizrautību. Iekārta mums sniedz papildu laiku, kurā mēs varam izstrādāt personalizētus portfolio katram klientu projektam, koncentrējot visu savu uzmanību un ievērojot lielu rūpību, lai radītu, koriģētu un uzlabotu fotogrāfijas, panākot, ka tās ir tik labas, cik vien iespējams.

Jörg Kyas, Kyas Photography

Martins Pars (Martin Parr)

Parr-Hero1

Gan mūsu studijā Londonā, gan pop-up šovos visā pasaulē ar Canon atbalstu mēs varam pārliecinošos veidos atdzīvināt Martina fotogrāfijas un nodrošināt, ka viņa darbi iztur laika pārbaudi.

Luiss Litls (Louis Little), Drukas ražošanas vadītājs

Nozares

Pārlūkojiet nozaru sektorus un nolaižamajā sarakstā atlasiet nozares veidu, lai uzzinātu vairāk par Canon risinājumiem konkrētajā sektorā