Darbam

Valsts sektora iestāžu gadījumu izpēte

Šeit klienti var sniegt savas atsauksmes. Skatieties un lasiet mūsu klientu stāstus un noskaidrojiet, kā mūsu Canon risinājumi ir palīdzējuši īstenot uzņēmējdarbības izaicinājumus.


Lūdzu, ņemiet vērā, ka Canon grupas uzņēmums Axis Communications tagad ir atbildīgs par Canon tīkla kameru pārdošanu un atbalsta sniegšanu ›

Nākamās darbības

Britu bibliotēka

British-image1

Mēs esam patīkami pārsteigti par Canon augstās kvalitātes tīkla kamerām, tāpēc plānojam palielināt to skaitu līdz 400 modeļiem.

Banū Gouds (Bhanu Goud), Drošības sistēmu vadītājs

East Lothian Council

Mums bija aptuvena ideja par savas darbības attīstību, taču mēs nezinājām, kā tieši to īstenot. Canon pieredze darbā ar dažādu risinājumu ieviešanu citiem klientiem mums tiešām palīdzēja atrast pareizo risinājumu.

Džūlija Kogija (Julie Caughey), Finanšu vadītāja

Līdsas pilsētas padome

DWF-logo.jpg

Mūsu prioritāte bija ieviest viedu risinājumu, kas ietaupītu padomes naudu un atmaksātos arī laika patēriņa ziņā.

Kirstija Makartija (Kirsty McCarthy), MPS vadītāja

London Borough of Newham

Attālā diagnostika un uzturēšana ir ierasta IT prakse, un mēs uzskatījām, ka šāda pieeja varētu arī sniegt būtiskas priekšrocības mūsu drukāšanas darbībām. Turklāt mēs bijām pārliecināti, ka tas ļautu mums arī labāk saprast drukāšanas tendences, kas palīdzētu labāk veidot mūsu nākotnes drukāšanas stratēģiju.

Gerijs Saseks (Gary Sussex), Informācijas un komunikāciju tehnoloģiju pakalpojumu vadītājs

PCS

DWF-logo.jpg

Pastāvīgi notiek dialogs ar Canon pārstāvjiem, kas palīdz uzlabot mūsu pakalpojumus.

Asads Buts (Asad Butt), Drukas nodaļas vadītājs

Nozares

Pārlūkojiet nozaru sektorus un nolaižamajā sarakstā atlasiet nozares veidu, lai uzzinātu vairāk par Canon risinājumiem konkrētajā sektorā