Darbam

Mazumtirdzniecības uzņēmumu gadījumu izpēte

Šeit klienti var sniegt savas atsauksmes. Skatieties un lasiet mūsu klientu stāstus un noskaidrojiet, kā mūsu Canon risinājumi ir palīdzējuši īstenot uzņēmējdarbības izaicinājumus.

Nākamās darbības

EH Booth & Co Ltd

Mūsu politika paredz, ka mēs pēc iespējas vairāk strādājam ar vietējiem piegādātājiem, tomēr mūsu veikalos viņu iesniegto rēķinu dažādība un formāts ir ļoti atšķirīgs — no tādiem, kas rakstīti ar roku, līdz tādiem, kas ir uz vairākām lapām, no papīra rēķiniem līdz elektroniskiem rēķiniem. Jaunā rēķinu apstrādes sistēma sniedz uzņēmumam Booths vairāk funkcionalitāšu saistībā ar rēķinu apstrādi un vairāk informācijas par rēķiniem, kas apgrozās uzņēmumā.

Stīvs Sammers (Steve Sumner), Finanšu kontrolieris

GEV

Es vēlējos ilgtspējīgu, viegli izmantojamu un mūsu vajadzībām pielāgojamu risinājumu. Ir pieejami dažādi labi izstrādāti risinājumi, taču maziem uzņēmumiem (kāds ir man), kur strādā tikai septiņi darbinieki, atsevišķi dokumentu pārvaldības risinājumi nespētu sevi atpelnīt.

Frīdrihs Štallers (Friedrich Staller), Rīkotājdirektors

Nama d.d. Ljubljana

nama-hero1

Mēs esam ārkārtīgi apmierināti ar jauno novērošanas sistēmu. Kopš tās ieviešanas esam ievērojami samazinājuši zādzību skaitu veikalā un tagad paši sev esam izvirzījuši jaunu mērķi — vēl vairāk samazināt to skaitu. Sistēmu ir vienkārši lietot, un tā ir mums sniegusi iespējas uzlabot saskarsmi ar klientiem un pārdošanu.

Branka Jerala, Mārketinga direktore

Staples

Mums bija nepieciešama konsultatīva pieeja, lai saprastu savu klientu darbību. Mums vajadzēja risinājumu un stratēģiju, bet to mēs atradām tikai tad, kad ieviesām Canon biznesa pakalpojumus.

Ričards Haupermans (Richard Houppermans), Biznesa pakalpojumu nodaļas vadītājs

Nozares

Pārlūkojiet nozaru sektorus un nolaižamajā sarakstā atlasiet nozares veidu, lai uzzinātu vairāk par Canon risinājumiem konkrētajā sektorā