Darbam

Ar drošību saistītu gadījumu izpēte

Šeit klienti var sniegt savas atsauksmes. Skatieties un lasiet mūsu klientu stāstus un noskaidrojiet, kā mūsu Canon risinājumi ir palīdzējuši īstenot uzņēmējdarbības izaicinājumus.


Lūdzu, ņemiet vērā, ka Canon grupas uzņēmums Axis Communications tagad ir atbildīgs par Canon tīkla kameru pārdošanu un atbalsta sniegšanu ›

Nākamās darbības

Antonius Hypercare

AH-Hero1

Canon tīkla drošības kameru uzstādīšana bija lielisks lēmums gan to augstās kvalitātes dēļ, gan ietekmes uz mūsu ikdienas darbu dēļ. Rezultāti bija redzami uzreiz.

Renē Hrūts (René Groot), Ģenerāldirektors

Britu bibliotēka

British-image1

Mēs esam patīkami pārsteigti par Canon augstās kvalitātes tīkla kamerām, tāpēc plānojam palielināt to skaitu līdz 400 modeļiem.

Banū Gouds (Bhanu Goud), Drošības sistēmu vadītājs

FC Dordrecht

FC-hero1

Mēs vienmēr vēlamies ierakstīt ārkārtīgi augstas kvalitātes attēlus, jo īpaši tajās stadiona daļās, kurās ir minimāls apgaismojums. Mēs sapratām, ka, lai to panāktu, vienīgais risinājums ir pāriet no analogās uz digitālo sistēmu.

Žaks de Zeuvs (Jacques de Zeeuw), Drošības darbinieks

Nama d.d. Ljubljana

nama-hero1

Mēs esam ārkārtīgi apmierināti ar jauno novērošanas sistēmu. Kopš tās ieviešanas esam ievērojami samazinājuši zādzību skaitu veikalā un tagad paši sev esam izvirzījuši jaunu mērķi — vēl vairāk samazināt to skaitu. Sistēmu ir vienkārši lietot, un tā ir mums sniegusi iespējas uzlabot saskarsmi ar klientiem un pārdošanu.

Branka Jerala, Mārketinga direktore

The Student Hotel

student-hero1

Canon ir mūs atbalstījis vairākos veidos — ne tikai ar savām augstas kvalitātes kamerām, bet arī ar izcila līmeņa pirmspārdošanas atbalstu. Mēs varējām izveidot risinājumu, kuru mūsu komandai bija vienkārši izmantot un kurš lieliski atbilda mūs vajadzībām.

Jans-Pīters Muss (Jan-Pieter Muis), īpašuma pārvaldnieks

Nozares

Pārlūkojiet nozaru sektorus un nolaižamajā sarakstā atlasiet nozares veidu, lai uzzinātu vairāk par Canon risinājumiem konkrētajā sektorā