Darbam

Kā mēs palīdzam mazām juridiskajām firmām sasniegt izcilību


Mēs saprotam, cik ātri attīstās jums līdzīgas mazās juridiskās firmas. Neatkarīgi no tā, vai parasti strādājat no mājām kā vienīgais partneris, iekļaujaties augošā komandā vai pastāvīgi atrodaties kustībā, mēs varam jums piedāvāt pilnīgu dokumentu pārvaldības risinājumu, lai jūs vienmēr būtu gatavs turpmākajiem notikumiem.

Vai jūs strādājat komandā?

Piedāvājam plašu izvēli ar augstas veiktspējas printeriem un skeneriem ar dažādām savienojumu iespējām, nodrošinot nemanāmu un drošu kopīgošanu visā birojā un atvieglojot visai komandai apjomīgu lietu failu drukāšanu vai klientu dokumentu skenēšanu un arhivēšanu.

Krāsu tintes printeri

Lāzerprinteri

Skeneri

Vai esat partneris firmā vai strādājat viens pats?

Ļaujiet mums palīdzēt jums izvēlēties kādu no uzņēmuma Canon piedāvātajiem atjautīgajiem, vienkāršajiem un izdevīgajiem risinājumiem; tiek piedāvātas arī kompaktas un daudzfunkcionālas ierīces, kuras garantē augstas kvalitātes drukāšanu, kas piemērota jebkāda veida apspriedēm ar klientiem, kā arī sniedz drošas skenēšanas un uzglabāšanas iespējas.

Krāsu tintes printeri

Skeneri

Vai esat jurists, kurš bieži atrodas ārpus biroja?

Mēs varam piedāvāt Canon produktus, kuri sniedz iespēju droši skenēt dokumentus apspriedēs ar klientiem, vienkārši drukāt no iOS vai Android planšetdatoriem vai viedtālruņiem, uzglabāt dokumentus mākoņa pakalpojumā, nosūtīt dokumentus savai komandai, lai tie tiktu drukāti birojā, kā arī veikt vēl citas darbības.

Skeneri

Krāsu tintes printeri

Lāzerprinteri

Ko jums nozīmē izcilība darbā?

Neatkarīgi no veida, kādā strādājat, Canon piedāvājums nodrošinās ideālu risinājumu, kas palīdzēs sasniegt izcilību. Mēs to paveiksim:


palīdzot jums īstenot mērķus;

nodrošinot jūsu firmai inovatīvus, augstas kvalitātes risinājumus, kurus var pielāgot mainīgajām nozares vajadzībām.

[MASTER] Picture_small-business

Drošība

Glabājiet visu konfidenciālo lietu dokumentus, datus un iesniegumus drošībā, izmantojot jaunākās drukāšanas un skenēšanas drošības uzturēšanas iespējas un vienlaikus arī ievērojot stingras normatīvās prasības.

Produktivitāte

Bez problēmām digitalizējiet vecākus dokumentus un pilnveidojiet savu darbplūsmu, izmantojot mākoņa tehnoloģiju.