Darbam

Mazs un mājas birojs

Vadot savu uzņēmumu, jums ir jāizvēlas savi mērķi, ambīcijas un vispiemērotākais aprīkojums. Canon ir nozarē vadošais kvalitatīvu un vienkāršu attēlveidošanas ierīču uzņēmums, uz kuru varat paļauties, lai iegūtu teicamu drukāšanas un skenēšanas risinājumu, izmantojot kādu no mūsu līdz šim lielākā mazo uzņēmumu ierīču klāsta. Tā ir vislabākā izvēle uzņēmumiem, kuri domā ar vērienu.

Nākamās darbības

Mājas birojs

Mazs birojs

Darbs ceļā

Home Office

Viedi un vienkārši drukāšanas un skenēšanas risinājumi mājas birojam, kas nemainīgi nodrošina kvalitatīvus rezultātus un uzticamu veiktspēju; turklāt tas lieliski iederas mājas interjerā.

  Small Office

  Canon printeri un skeneri maziem birojiem, kas uzticami nodrošina kvalitatīvus rezultātus un lielāku produktivitāte, patērējot mazāk resursu. Raiti koplietojiet funkcijas birojā, izmantojot plašas savienojumu iespējas.

   On the Move

   Strādājiet produktīvi, izmantojot Canon kompaktos drukāšanas un skenēšanas risinājumus ar USB un taupīgu akumulatoru. Skenējiet no/uz mākoņa pakalpojumiem, datoriem un viedierīcēm neatkarīgi no savas atrašanās vietas.

    Kādēļ tieši Canon?

    Perform

    Darbība

    Mūsu drukāšanas un skenēšanas risinājumi nodrošina ātru, kvalitatīvu un uzticamu darbību, kas maksimāli palielina jūsu mazā biroja produktivitāti un efektivitāti — mājās, birojā vai ceļā.

    Connect

    Savienojums

    Ērti piekļūstiet un kopīgojiet drukāšanas un skenēšanas funkcijas, izmantojot dažādas savienojumu opcijas, kas piemērotas jebkuram mazam birojam, arī darbam mākonī vai ceļā.

    Save

    Saglabāšana

    Iebūvētās tehnoloģijas, piemēram, automātiskā saglabāšana un divpusējā drukāšana, kā arī mūsu mobilie drukāšanas un skenēšanas risinājumi var palīdzēt ietaupīt laiku un enerģiju, šādi maksimāli palielinot uzņēmuma peļņu.

    Sustain

    Ilgtspējība

    Samaziniet ietekmi uz apkārtējo vidi, izmantojot mūsu energoefektīvos risinājumus, kas taupa papīru un tinti. Turklāt tintes un tonera kasetņu pārstrāde ir ļoti vienkārša.

    Vai nepieciešama palīdzība printera meklēšanā?

    Atrodiet vislabāko printeri mājām vai birojam, izmantojot mūsu printeru meklēšanas rīku. Salīdziniet uz galda novietojamus universālos printerus, lāzerprinterus un tintes fotoprinterus.

     Vai nepieciešama palīdzība vislabākā skenera izvēlē?

     Atrodiet sev ideāli piemērotu skeneri Canon skeneru klāstā, kurā ir plakanvirsmas fotoattēlu skeneri, portatīvi skeneri un uz galda novietojami dokumentu skeneri ar automātisko dokumentu padeves ierīci, kā arī lielformāta skeneri.

     Serviss

     Varat būt drošs par Canon pēcpārdošanas atbalstu un biznesa pakalpojumiem, kas palīdzēs attīstīt uzņēmējdarbību.

     Izejmateriāli

     Aizsargājiet savus ieguldījumus, izmantojot tikai oriģinālus Canon kvalitatīvos izejmateriālus, lai ietaupītu, iegūtu dažādas iespējas un ērtu darbību.