Canon PRISMAprepare

PRISMAprepare

Universālā PRISMAprepare programmatūra ļauj drukāšanas profesionāļiem produktīvāk un rentablāk sagatavot izcilus dokumentus.

Ieguvumi

  • Pilnīga dokumentu sagatavošana
  • Intuitīvs un viegli izmantojamas risinājums
  • Saderība ar jebkuru griezto lokšņu printeri
  • Atvērtais interfeiss palielina elastīga darba iespējas
  • Produktivitātes palielināšanas funkcijas
  • Paredzēts maksimālai peļņai

Detalizēti par funkcijām

Canon PRISMAprepare — ieskatieties un izpētiet sīkāk

Universāls un lietošanai gatavs risinājums


PRISMAprepare piedāvā vienu risinājumu pirmsiespiešanas apstrādes vajadzībām, turklāt tam ir ērti lietojams displejs. No lapu tīrīšanas un dokumentu uzlabošanas līdz krāsu pārbaudei un labošanai, kā arī dokumentu sagatavošanai, lai ievietotu skavas, locījuma līnijas vai perforācijas caurumus, — šis universālais risinājums ļauj lietotājiem sagatavot dokumentus pat bukletu iespiešanai vai iesiešanai. Visas šīs programmatūrā pieejamās iespējas ļauj automatizēt atkārtoti veicamas darbības, sākot no dokumentu sagatavošanas līdz pat iespiešanai, tāpēc lietotājiem ir laiks veikt citas darbības.

Ļoti ērti lietojams


Godalgotais Ocean Style lietotāja interfeiss ļauj ļoti vienkārši sagatavot izteiksmīgus dokumentus. Intuitīvais What You See is What You Get darba apskates ekrāns ļauj kontrolēt pat vissarežģītāko uzdevumu izpildi, novēršot nepieciešamību veikt atkārtotas pārbaudes un samazinot kļūdu risku.

Elastīgi atvērtie standarti


PRISMAprepare izmanto atvērto PDF standartu. Līdz ar to varat vienkāršot darbplūsmas, vienlaikus uzturot atvērtās sistēmas arhitektūru. PRISMAprepare 6.1 pamatā ir Adobe PDF Library, tāpēc varat daudz ātrāk instalēt un paveikt lielus un sarežģītus uzdevumus.

Parocīgs atvērtās sistēmas interfeiss


PRISMAprepare var izveidot savienojumu ar 10 savrupām Windows programmām, kurās ir iespējots PDF. Varat ērti pievienot tādas populāras programmas kā Adobe Photoshop®, lai veiktu sarežģītus labojumus un uzdevumus citās lietojumprogrammās, importētu atjauninātos dokumentus PRISMAprepare programmatūrā un turpinātu no tās vietas, kur pārtraucāt.

Lielāka produktivitāte


PRISMAprepare palīdz optimizēt produktivitāti, uzlabojot automatizāciju, izvietojumu, aplaušanas zīmju pievienošanu un nodrošinot tiešu programmēto dokumentu drukāšanu. Iepriekš ierakstītas veidnes ļauj lietotājiem vilkt un nomest saturu tā dēvētajā karstajā mapē, lai izveidotu drukāšanai gatavu dokumentu. Jaunas funkcijas, tostarp uzlabota iesējuma muguras izveide un vienkārša dokumentu vāku izveide, kā arī uzlabota VDP funkcija drukāšanas personalizēšanai — tas viss uzlabo šīs programmatūras daudzpusību un produktivitāti, tagad pēc izvēles piedāvājot arī izvēli darbplūsmā integrēt blakus līniju un veikt noformēšanu bezsaistē (izmantojot Ultimate Bindery).

Lielāka ieguldījumu atdeve


PRISMAprepare palielina jūsu peļņu, jo darbus varat paveikt ātrāk. Salīdzinot ar citiem darbplūsmas risinājumiem, šis ļauj ietaupīt vērtīgo laiku, jo vairs nav jāveic korekcijas uz izdrukām. Līdz ar to varat ieplānot vairāk darbu un uzlabot savu kvalitāti. Automātiskā un elastīgā krāsu noteikšana ļauj produktīvi atdalīt un sapludināt krāsu un melnbaltās lapas, tāpēc jūs varat iegūt ļoti kvalitatīvus rezultātus par zemāku cenu.

Izstrādājuma tehniskie dati

Uzziniet vairāk par Canon PRISMAprepare, tā funkcijām un iespējām.

Nākamās darbības

Pieprasīt informāciju