Laipni lūgti Minhenē! Ceram, ka esat paņēmis arī savu sērfošanas dēli. Nāciet un pievienojieties mums ar Tao, Aleksu un Karīnu, trīs pasaulē vispārsteidzošākajiem upju sērfotājiem, Eisbahas upē, upju sērfošanas mājās.

Gūstiet interaktīvu pieredzi, apskatot mūsu stāstu savos mobilajos tālruņos vai datoros, un izpētiet šo neparasto sērfošanas kopienu Vācijas sirdī. Izjūtiet, kā ir piedalīties profesionālā uzņemšanā ar jaunāko Canon aprīkojumu savās rokās. Paņemiet mūs kameru EOS-1D X Mark II, lai pietuvinātu un uzņemtu Aleksa un Karīnas sinhrono sērfošanu šajā apdullinošajā upē. Uzņemiet ātras darbības kadrus vājā apgaismojumā ar Tao, kad viņš plosās uz upes viļņa naktī un izpilda trikus, un pēc tam kopīgojiet materiālu ar draugiem.

Līdzīgi kā ar visiem mūsu “Nāciet un apskatiet” stāstiem, mēs ceram iedvesmot jūs ņemt savu kameru vai viedtālruni un doties izpētē. Ļaujiet mums jums palīdzēt uzņemt pārsteidzošus attēlus — skatiet mūsu videoklipus ar padomiem un komplektu ieteikumus. Iepazīstieties ar stāstiem par notikumiem jūsu durvju priekšā, īstenojiet savas idejas, kopīgojiet tās ar citiem, un viņi noteikti nāks un apskatīs.

Gūstiet interaktīvu pieredzi, apskatot mūsu stāstu Pilsētas sērfotāji šeit.

The story of the wave

Stāsts par viļņiem

Ir pusnakts un jūs esat pilsētas centrā. Miniet, kas notiek? Aiziet! Pievienojieties Minhenes pilsētas sērfotājiem un atklājiet Eisbahas upes viļņa stāstu.

Meet the surfers: Tao, Alex and Karina

Satieciet sērfotājus: Tao, Aleksu un Karīnu

Satieciet trīs viszināmākos Minhenes upes sērfotājus, kuri mums palīdz izstāstīt jaunāko stāstu no sērijas “Nāciet un apskatiet”.

Take better portraits

Uzņemiet labākus portretus

Portretus uzņemt ir vienkārši, tomēr ir grūti būt izcilam portretistam. Mūsu noderīgie padomi palīdzēs labus kadrus pārvērst par izciliem kadriem.

How to use natural light

Kā izmantot dabisko apgaismojumu

Uzziniet nedaudz vairāk par to, kā gaisma mainās dažādos dienas laikos. Atklājiet, kā visefektīvāk izmantot kameras iestatījumus.

Shoot sharper fast-moving action

Iegūstiet asu materiālu, uzņemot ātru kustību

Lai uzņemtu lieliskus spraigas darbības fotoattēlus, piemēram, pilsētas upju sērfotājus, snovbordistus vai skrējējus, iepriekš jāsagatavojas.

Capture stunning details, even in low light

Uzņemiet pārsteidzošas detaļas pat vājā apgaismojumā

Detaļu uzņemšana nepietiekamā apgaismojumā var būt izaicinoša, jo īpaši lietojot sava viedtālruņa kameru. Uzziniet vairāk par diafragmas atvēruma, ISO iestatījumu un aizslēga ātruma izmantošanu.

Zoom in and capture fast action

Pietuviniet un uzņemiet ātru darbību

Fotografējot spraigu darbību, ir svarīgi notvert sekunžu daļas, lai izturētu spēles tempu.

Behind the scenes - City Surfers

Aizkadrā — Pilsētas sērfotāji

Gaismas, kamera, sērfot! Nāciet un apskatiet, kas notiek aizkadrā, uzņemot Canon stāstu “Pilsētas sērfotāji” Eisbahas upē.

Side by side: Canon cameras versus smartphone cameras

Aci pret aci: Canon kameras pret viedtālruņu kamerām

Nesenajā pilsētas sērfotāju uzņemšanā mēs lūdzām aizrautīgu fotografēšanas amatieri palīdzēt mums salīdzināt kadrus, kas iegūti ar jaunākajām Canon kamerām un vadošo viedtālruņu kamerām. Apskatiet rezultātus.

The kit you need for shooting and instant sharing

Komplekts, kas nepieciešams uzņemšanai un tūlītējai kopīgošanai

Ja ir atbilstošs aprīkojums, iespaidīgus fotoattēlus varat uzreiz kopīgot ar saviem draugiem un sekotājiem.

The perfect kit for portable flexibility

Perfekts komplekts, lai ērti pielāgotos

Ne vienmēr ir praktiski nēsāt līdzi lielu kameru un aprīkojuma somu. Tomēr, ja viedtālruņa kamera nevar nodrošināt augstākās kvalitātes attēlus, ir nepieciešama kamera, kas to var.

A kit list for controlling the light

Komplekts apgaismojuma kontrolei

Ja vēlaties uzņemt radošus, labi apgaismotus kadrus ar noskaņu, darbam nepieciešams atbilstošs aprīkojums.