Pilsētas alpīnisti Vadims un Vitālijs ir divi draugi no Krievijas, kuri savu dzīvi pavada, iepazīstot pasaules valdzinošākās pilsētas. Viņi meklē ko vairāk nekā ierastos skatus — unikālas un satriecošas ainavas, ko var iemūžināt tikai no visaugstākajām ēkām.

Spītējot bailēm, dzenoties pēc adrenalīna un izciliem fotoattēliem, viņi kāpj pasaules ievērojamākajās celtnēs un tādējādi jau ir guvuši ievērību plašsaziņas līdzekļos. Šie mūsdienu atklājēji meklē elpu aizraujošus leņķus, lai uzņemtu satriecošus attēlus.

Tāpat kā citi Canon piedzīvojumu meklētāji, arī viņi seko savai kaislībai, atklājot savu unikālo skatījumu uz dažādām vietām.

Arī jūs varat uzņemt neparastus fotoattēlus un filmas. Turpiniet lasīt un maksimāli izmantojiet iedvesmojošos padomus un metodes, lai uz pasauli paraudzītos no cita rakursa. Pēc tam dodieties ārā un atklājiet tuvējās pilsētas burvību. Mēs palīdzēsim to iemūžināt, uzsverot jūsu unikālo skatījumu, un kopīgot stāstus, kuri vienos cilvēkus visā pasaulē. Nāciet un apskatiet!

Metodes

Ērta uzņemšana un kopīgošana