hero

Canon savienošanas iespējas

Mūsu kameras, printeri, lietojumprogrammas un Connect Station CS100 ar savienošanas iespējām atvieglo jums dārgu fotoattēlu un filmu uzņemšanu, kopīgošanu, drukāšanu un glabāšanu.

Izdariet vairāk ar Wi-Fi un NFC

Canon ierīces ar Wi-Fi tehnoloģiju ļauj pārsūtīt, kopīgot, drukāt un glabāt fotoattēlus un pat uzņemt tos no attāluma. Piemēram, jūs varat vienkārši pārsūtīt fotoattēlus no savas Canon kameras, kam iespējota Wi-Fi tehnoloģija, uz savu viedtālruni, lai tos rediģētu vai kopīgotu. NFC* atvieglo darbu, ļaujot izveidot Wi-Fi savienojumu, vienkārši viegli pieskaroties ar vienu ierīci pie otras, ja tām iespējota NFC tehnoloģija. Tā, piemēram, tikai ar vienu pieskārienu varat pārsūtīt attēlus no kameras, kam iespējota NFC tehnoloģija, uz Canon Connect Station CS100.

wi-fi-nfc
connected-services

Vienmēr uzturiet savienojumu

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties glabāt vai drukāt savus fotoattēlus, drukāt bez vadiem no savas mobilās ierīces vai kopīgot svarīgus savas ģimenes mirkļus, mūsu savienošanai paredzētās lietojumprogrammas un pakalpojumi palīdzēs jums ar attēliem izdarīt visu, ko vēlaties.

lifecake

Lifecake

Vērojiet sava bērna augšanu un kopīgojiet to savas ģimenes fotoattēlu un videoklipu plūsmā.

irista

Irista

Saglabājiet, rediģējiet un kārtojiet savus fotoattēlus, kā arī dalieties ar tiem, lai visi tos redzētu.

pixma-cloud-link

PIXMA Cloud Link

Drukājiet tieši no tādiem tiešsaistes fotopakalpojumiem kā Facebook, Instagram un Google Drive vai skenējiet attēlus un saglabājiet tos mākonī ar modernizētajiem PIXMA Cloud Link printeriem.Kameras ar savienošanas un vēl citām iespējām

Mūsu jaunākās kameras, printeri un videokameras ir izcili savienojamas, sniedzot jums brīvību ērtāk rīkoties ar saviem fotoattēliem un filmām. Dažiem mūsu jaunākajiem modeļiem ir NFC tehnoloģija, kas atvieglo ierīču savienošanu un attēlu nosūtīšanu uz saderīgu viedtālruni vai Canon Connect Station CS100, izmantojot Wi-Fi.

connected-products

Argentina

Skijorings

Nāciet un apskatiet

apps

Lietojumprogrammas

Panāciet vairāk ar savu kameru, objektīviem un attēlveidošanas ierīcēm

placeholder

Connect Station CS100

Uzziniet vairāk

Atruna: savienojamības funkcijas ir pieejamas tikai atsevišķos kameru modeļos. Dažām savienojamības funkcijām nepieciešama lietojumprogramma, ko var lejupielādēt bez maksas.
*NFC nav saderīga ar visām ierīcēm.
**Pictbridge ar bezvadu LAN.