O1 header

Atnācām, ieraudzījām un iegremdējāmies ūdenī

Piecas lietas, kas pilsētas sērfotājus padara īpašus

Straujas upes, pilsētas sērfotāji, bezbailīgi fotogrāfi un debešķīgs kameru aprīkojums — ļaujiet jūs aizvest mūsu jaunākā stāsta “Pilsētas sērfotāji” aizkadrā.

1. Eisbaha.

Ik sekundi divdesmit tonnas ledus auksta ūdens bangojas virs nogrimušajiem blokiem, radot mežonīgu, mūžīgu vilni. Vairāk nekā simts sērfotāju no visas pilsētas šeit nāk katru dienu, lai aizmirstu ikdienas darbus un izpildītu šīs apbrīnojamās kustības.

2. Statīvi, statīvi un vēl statīvi.

Ar tiem viss kļūst labāks. Vairāk nekā trīs dienas mūsu komanda uzņēma, izmantojot neticamas un satriecošas fotografēšanas un filmēšanas metodes ar ekskluzīviem statīviem, kas tika īpaši uzbūvēti, lai gūtu vēl neredzētu pieredzi. Mēs tos izmantojam, lai jūsu mobilajā tālrunī jūs aizvestu tieši uz Eisbahas upes krastiem Minhenē. 180º statīvs izmanto platleņķa objektīvu, kas jāstiprina uz jaunā Cinema EOS C300 Mark II, savukārt citi statīvi ļauj jums pašam uzņemt ātrus kadrus un tālummainīt tieši līdz darbībai, tāpēc savās rokās varat izmantot īstas Canon kameras priekšrocības.3. Mūsu sērfotāji. Upē valda vietējie sērfotāji.

Filma tika uzņemta ar trīs viszināmākajiem upes sērfotājiem: Tao, Karīnu un Aleksu. Šie sērfotāji ir nepārspējami — nekas viņiem nesagādāja lielas problēmas, un mūs visus fascinēja viņu izturība uz viļņa.

4. Samo.

Mūsu profesionālais fotogrāfs uzņemšanas laikā izmantoja jauno Canon kameru EOS-1D X Mark II, lai perfekti uzņemtu notiekošo, krēslas stundām pārejot naktī. Arī Samo ir pilnīgi bezbailīgs. Pēc uzņemšanas viņš pats uzkāpa uz Tao dēļa un sērfoja uz viļņa savos gumijas zābakos.5. Nakts laiks.

Naktī viss kļūst foršāk. Protams, ka mēs varējām uzņemt arī dienā, bet vai šādā gadījumā mums būtu kāds izaicinājums? Mēs izmantojām apkārtējo ielu lampu mirdzumu, lai uzņemtu pilsētai raksturīgo sajūtu, un palaidām milzīgus, uzpūšamus gaismas objektus, kas radīja mēness efektu un ietvēra katru apakšā esošo aizrautīgo sērfotāju uz viļņa.

Gūstiet interaktīvu pieredzi, apskatot mūsu stāstu Pilsētas sērfotāji šeit.