low light

Kā uzņemt fotoattēlus vājā apgaismojumā ziemas apstākļos

Canon vēstnieks Ričards Valčs (Richard Walch) apraksta, kā uzņemt burvīgas ziemas ainavas vai dūmakainas ainas krēslā, kad noriet saule. Uzziniet, kā iegūt dramatiskus rezultātus vājā apgaismojumā vai krēslā, izmantojot plašāku atvērumu un lielākus ISO iestatījumus.

Mūsu videoklipā parādīts, ka ziemas īsās un tumšās dienas nav kavēklis, lai uzņemtu brīnišķīgus attēlus. Skaudra lauku ainava krēslā vai brīnumaina ziemas rītausmas krēsla pilsētā var iedvesmot uzņemt iztēli raisošus fotoattēlus. Tomēr, lai fotografētu vājā apgaismojumā, jābūt vēlmei eksperimentēt ar fotokameru.

Vai nepieciešama iedvesma? Kāpēc gan neiziet ārā ziemas vakarā, kurā ielu apgaismojums izceļ cilvēkus krēslā, kad viņi dodas mājup no darba? Var arī apmeklēt vietas, kurās vājā apgaismojumā varat iegūt labus attēlus, piemēram, koru koncertus sveču gaismā vai uguņošanu, kas piešķir liesmainas krāsas nakts debesīm.

Mēģiniet notvert pilsētas gaismas ziemā. Vai arī dodieties naktī pastaigā laukos un vērojiet, kā pilnmēness apspīd apsalušos kokus vai ledu uz brīnišķīga aizsaluša ezera.

Kad būsiet uzņēmis savas ziemas fotogrāfijas vājā apgaismojumā, kopīgojiet tās pakalpojumā Gallery.