depth of field header

Kā uzņemt ar seklu asuma dziļumu

Ziema ir bagāta ar krāšņām detaļām, kuras varat atklāt. Skatieties Canon vēstnieka Ričarda Valča (Richard Walch) stāstījumu, kā izveidot kadrus ar seklu asuma dziļumu, lai jūsu objekti pārliecinoši izceltos.

Ričards Valčs videoklipā stāsta, ka ziema sniedz iespēju uzņemt zīmīgas detaļas un eksperimentēt ar asuma dziļumu fotoattēlos. Šeit ir dažas idejas, ko varat izmēģināt.

Koriģējot kameras atvēruma iestatījumu, varat kontrolēt asuma dziļumu, kas ļauj uzņemt visas detaļas — sasalušas ogas uz apledojušu koku izpludināta fona, drauga elpas garaiņus aukstumā vai leduspuķes uz loga rūtīm. Šis ir lielisks veids, kā stāstīt ziemas mirkļus raksturojošus stāstus.

Varat arī pievērst uzmanību dabai, ja neesat pilsētā. Meklējiet trauslas dzīvības pazīmes skarbajos āra apstākļos, piemēram, sasalušus zirnekļu tīklus, lāstekas vai tikko iemītas pēdas svaigā sniegā.

Eksperimentējot ar asuma dziļumu, varat izveidot vēl pārsteidzošākus fotoattēlus. Mēs būtu priecīgi redzēt rezultātus. Uzņemiet un kopīgojiet ar mums ziemas detaļu tuvplānus vai ar lielu asuma dziļumu uzņemtas ziemas pilsētas vai lauku ainavas. Pēc tam kopīgojiet savu attēlu pakalpojumā , lai arī citi par to var priecāties.