High speed header

Kā uzņemt kustīgus objektus ziemas apstākļos

Apskatiet Canon vēstnieka Ričarda Valča skaidrojumu, kā uzņemt dramatiskus spraigas kustības kadrus ziemas apstākļos sniegā un atklājiet ērtas metodes, lai uzņemtu objektus, kas pārvietojas lielā ātrumā. Uzziniet, kā, izvēloties lielu aizslēga ātrumu, varat uzņemt asas detaļas, kāpēc telefotoobjektīvs palīdz nošķirt objektu no fona un kāpēc panoramēšanas uzņēmumi palīdz iegūt pārsteidzošus rezultātus.

Ja mūsu spraigās darbības videoklips ir jūs iedvesmojis, kāpēc gan neiziet ārā, lai uzņemtu ziemas sezonas enerģiju?

Lai gan dažiem tā ir ziemas guļas laiks, dzīve ziemā reti kļūst lēnāka. Pilsētu un svētku tirdziņi ir iedvesmojošas vietas, kurās uzņemt atrakciju braucienu dinamiku. Mēģiniet notvert virpuļojošās karuseļu gaismas vai cilvēku sejas, griežoties valsī.

Ja jums ir suns, kāpēc gan nepaņemt bumbiņu un kārtīgi neizbaudīt ziemas pastaigu, fotografējot šo enerģijas iemiesojumu. Paskatieties arī uz savvaļas dabu. Lidojoši putni sniegs daudzus mirkļus, lai notvertu tieši tādu kadru, kādu vēlējāties.

Ziemas sporta veidi piedāvā vēl vairāk iespēju, lai uzņemtu lieliskas spraigas darbības fotogrāfijas. Mēģiniet nofotografēt slidotājus, kad viņi griežas pa ledu, uzņemiet drosmīgus peldētājus, kas ienirst stindzinošos ezeros vai skrējējus, viņu pēdām atsitoties pret stingo ziemas zemi.

Kad esat uzņēmis lielā ātrumā notiekošās ziemas aktivitātes, kopīgojiet tās mūsu pakalpojumā , lai visi par tām varētu priecāties.