seagulls alexandra simionov header

Jūsu fotoattēli, mūsu izvēle: Darbība un sports

Šomēnes esat mums atsūtījuši pārsteidzošu attēlu izlasi, kuru vieno darbības un sporta tēma. Katrā attēlā tiek piedāvāts unikāls skatījums, un tie mūs iedrošina doties ārā un notvert kādu īpašu mirkli. Šeit ir mūsu iecienītāko attēlu izlase un ar tiem saistītie stāsti.

Tornado, Gūdens Džerigs (Gaudenz Gerig)

Tornado, Gūdens Džerigs (Gaudenz Gerig)

“Šo kadru es uzņēmu Balanganas pludmalē Bali, Indonēzijā. Pēc nogurdinoša rīta sērfošanas treniņa es sēdēju pludmalē un atpūtos, runājot ar kādu satiktu sērfotāju. Viņš teica, ka neatkarīgi no notiekošā viņi vienmēr meklē piemērotus, ilgstošus un regulārus viļņus. Pēdējās dienās laiks bija bijis labs, bet torīt no jūras mūsu pludmalei tuvojās daži mākoņi. Pie horizonta parādījās viesulis, nākot lejā no mākoņiem, līdz saskārās ar jūru. Man bija līdzi fotoaprīkojums un laimīgā kārtā bija jau uzlikts Canon 70-200 objektīvs. Es satvēru kameru, ātri noregulēju iestatījumus un uzņēmu dažus kadrus. Kad sērfotājs bija noķēris vilni, viņš ieraudzīja viesuli, tomēr uzvedās tā, it kā par to nemaz neraizētos, un peldēja atpakaļ uz krastu. Viesulis bija redzams visā pilnībā (no mākoņiem līdz jūras līmenim) tikai dažas sekundes, tāpēc es biju laimīgs, ka tieši šajā laikā abi objekti atradās pareizajā vietā.”

Willancourt, Vinsents Lesko (Vincent Lescaut)

Willancourt, Vinsents Lesko (Vincent Lescaut)

“Šo kadru es uzņēmu kādā svētdienas pēcpusdienā motokrosa sacensībās Villankortā, Beļģijas laukos. Es vēlējos notvert momentu, kurā kadrā būtu ietverta pārsteiguma un kustības sajūtu. Nofiksēt kadrā darbību bija izaicinoši, tāpēc es pavadīju ilgu laiku gaidot, līdz izdosies atbilstošs kadrs.

Es ilgi sekoju objektam, izmantojot savu kameru ainas panoramēšanai. Es vēlējos uzsvērt ātruma efektu un paslēpt fonu, jo tas nebija īpaši estētiski pievilcīgs un svarīgs. Es vēlējos visu uzmanību pievērst motocikla dažādajām krāsām un braucējam attiecībā pret ceļu.”

Seagulls, Aleksandra Simjonova (Alexandra Simionov)

Seagulls, Aleksandra Simjonova (Alexandra Simionov)

“Šo fotogrāfiju es uzņēmu 2015. gada vasarā Tasā, kamēr mans draugs baroja kaijas. Tās bija diezgan pieradušas pie barošanas un kaitināja cilvēkus. Iepriekšējā dienā mēs bijām piedzīvojuši ko līdzīgu, tāpēc jau zināju, cik ātri tās kustas. Tā bija unikāla pieredze, un es esmu priecīga, ka varēju notvert šo momentu. Es izmantoju lielu aizslēga ātrumu 1/800 no sekundes, lai nofiksētu darbību.”

Izmēģiniet veiksmi šī mēneša izaicinājumā

Gūstiet iedvesmu no šī mēneša tēmas mūsu galerijā, pēc tam kopīgojiet savus attēlus un varbūt tieši jūsu fotoattēli tiks parādīti pakalpojumā Showcase!

Iesniedziet savus fotoattēlus