Your photos, our favourites: Patterns and Textures

Jūsu fotoattēli, mūsu izvēle: Raksti un tekstūras

Šomēnes mēs aicinājām jūs aizmirst par krāsām un pievērst uzmanību rakstiem, tekstūrām un dizainam savas pilsētas fasādēs. Mēs lūdzām fotogrāfus, iesniedzot trīs vai četrus iecienītākos fotoattēlus, dalīties arī stāstos par tiem.

Forum District, Nikolass Nojs (Nicolas Noyes)

“Es šo attēlu uzņēmu brīvdienu laikā Barselonā, Spānijā. Es pazīstu šo pilsētu, bet kādā agrā pēcpusdienā es atklāju no jauna uzbūvētu rajonu ar nosaukumu Forum. Tā kā esmu arhitekts, pievērsu uzmanību ēkām.

Mani pārsteidza šīs biroju ēkas taisno un regulāro līniju harmoniskais kontrasts. Man patīk pretstats, ko veido cilvēka radītās struktūras un mākoņu nejaušais izkārtojums debesīs. Vēlāk es nedaudz apstrādāju attēlu, lai piešķirtu tam noskaņu. Es to darīju ar nolūku parādīt debesis un ēku ar līdzīgu ekspozīciju.”

Ponder, Ana Valente

“Šis fotoattēls tika uzņemts kādā svētdienā Lisabonā ar nolūku piedalīties šī mēneša izaicinājumā iesūtīt fotoattēlus par tēmu Raksti un struktūras. 

Kad ieraugu ainu, kuru patiešām vēlos nofotografēt, es vienmēr izjūtu uztraukumu un nemieru. Aina, kuru ieraudzīju tajā pēcpusdienā, bija perfekta. Pie tipiskas portugāļu arhitektūras stila mājas, kura dekorēta ar brīnišķīgām flīzītēm, uz bruģakmens seguma stāvēja persona, kura perfekti iederējās ainā. 

Es uzņēmu šo attēlu, izmantojot fotokameras manuālo režīmu un mēģinot izvairīties no vīrieša uzmanības pievēršanas, lai varētu notvert šī mirkļa patieso būtību.”

Brace, Gonsalo Garsija (Gonzalo Garcia)

“Kad staigāju pa pilsētu, es rūpīgi vēroju apkārtni, lai notvertu mirkļus, kad ir īpašs apgaismojums. Man patīk arī ainas, kurās dabisks ierāmējums palīdz veidot kompozīcijas. Es staigāju pa Spānijas pilsētu Ovjedo un ieraudzīju šo ēku, kuru ietvēra sastatnes. Horizontālās un vertikālās struktūras un piesātinātās krāsas man atgādināja abstraktu gleznu. 

Apkārt ēkai bija drošības nožogojums, tāpēc es nevarēju mainīt savu skatu punktu, tomēr es centos saglabāt horizontālās un vertikālās līnijas tā, kā es tās redzēju. Pēcapstrādē es rūpīgi apgriezu kadru, lai līdzsvarotu kompozīciju. Šo fotoattēlu uzņēmu ar objektīvu EF 24-70 mm f/2.8 L II USM uz savas EOS 6D fotokameras. Manuprāt, tas ir ļoti daudzpusīgs komplekts.”

Piedalieties šī mēneša izaicinājumā

Katrā fotoattēlā uzņemti raksti, tekstūra un dizains unikālā veidā, bet tagad mēs vēlamies redzēt pasauli ar jūsu acīm. Piedalieties šī mēneša foto izaicinājumā un, iespējams, jūsu fotogrāfiju varēsim parādīt pakalpojumā Showcase! Ņemiet savu fotokameru, izpētiet savu pilsētu un augšupielādējiet attēlus šeit.