burano-italia-estelle-moreau.jpg

Jūsu fotoattēli, mūsu izvēle: Ceļojums

No krāsainās Kubas līdz spilgtajai Indijai — šomēnes jūs atsūtījāt fotoattēlus no saviem ceļojumiem pa visu pasauli, daloties savos unikālajos iespaidos par fascinējošām vietām. Šeit ir mūsu fotoattēlu izvēle no pakalpojumā Gallery kopīgotajiem attēliem.

Colors of India, Margarita Trulla Boša (Margarita Trull Bosch)

“Šis attēls tika uzņemts Dzintara fortā blakus Džaipūrai, Rādžastānā, kas ir viens no krāsainākiem Indijas štatiem.

Forts ir uzcelts no sarkana smilšakmens un marmora — tā ir četrstāvu pils uz ļoti stāva kalna. Lai nokļūtu virsotnē, var sēsties ziloņa mugurā, lai šis grūtais ceļš nebūtu jāveic kājām.

Fortā ir daudz brīnišķīgu vietu un lieli iekšpagalmi. Vienā no tiem stāvēja šī draudzīgā sieviešu grupiņa — visām bija pārsteidzoši krāsaini sari. Man ļoti patika šo sieviešu pretnostatījums ziloņiem un blāvajai akmens grīdas krāsai. Pat visu Rādžastānas spilgto krāsu vidū šie sari, ziloņi un brīnišķīgās izteiksmes izcēlās.”

Cuba, Melīna Surāno (Melina Surrano)

“Šo fotoattēlu es uzņēmu Kubā, pirmajā kruīza pieturā. Ēkās bija ievērojami sajaucies vecais un jaunais. Man patika saules gaisma, un es vēlējos uzņemt ainu, kurā tiktu parādītas arī Kubā joprojām lietoto brīnišķīgo retro automobiļu krāsas.

Es pavadīju kādu laiku, meklējot ielas, kurās būtu attiecīga vecā un jaunā kombinācija. Mani pārsteidza, ka vecā pilsētas daļa joprojām bija apdzīvota tāda, kāda tā bija, — pilnīgi nolaista un ar daudzām sabrukušām ēkām.

Es daudz ceļoju un ļoti cenšos iegūt brīnišķīgus kadrus. Ir labi apskatīt ainas dažādos dienas laikos, ņemot vērā gaismu. Es pārliecinos, vai esmu paņēmusi līdzi kameru, lai notvertu spontānus mirkļus.

Kuba mani patīkami pārsteidza. Es būtu priecīga turp doties vēlreiz, lai gan zinu, ka tā ir uzsākusi jaunu posmu savā vēsturē un, iespējams, daudzas pilsētas tiks pārbūvētas. Es tikai ceru, ka tā nezaudēs savu šarmu. Tā tiešām būtu ļoti žēl.”

Paris mon Amour, Lars Suictings (Lars Suechting)

“Šo fotoattēlu es uzņēmu Parīzē. Es biju atvaļinājumā kopā ar savu sievu, un mēs vēlējāmies redzēt citu pilsētas pusi, kas ir tālāk no parastajiem skatiem. Kopš es ieguvu savu pirmo Canon kameru, kad man bija pieci gadi, man ir paticis uzņemt interesantas lietas no jauniem skatu punktiem.

Mēs ilgi staigājām pa ielām un redzējām daudzas brīnišķīgas mājas un parkus un satikām daudzus izpalīdzīgus un draudzīgus cilvēkus. Beigās mēs nonācām šī rātsnama priekšā. Tur bija daudz cilvēku un bērnu, kas bija izveidojuši daudz ziepju burbuļu. Visi bija priecīgi, smējās un kustējās. Malā skaistu māju priekšā bija šis vecais karuselis, un es ieraudzīju šo kadru, kas līdzinājās Parīzei, kādu es to vienmēr biju iedomājies — skaistai, vecai, rotaļīgai, krāsainai, maģiskai un vienmēr esošai kustībā.

Man fotografēšanas attīstīšanai ceļošana ir ļoti svarīga. Es vienmēr cenšos uzņemt jaunas lietas, kas man ir svarīgas valstī, kurā esmu. Tie var būt īpaši ļaudis, laikapstākļi, ainavas, arhitektūra, ziedi vai citas detaļas. Ar fotogrāfiju es uzzinu vairāk par valsti, tās cilvēkiem un viņu dzīvi.”

Piedalieties šī mēneša izaicinājumā

Katrs no šiem fotogrāfiem dalījās savos ceļojumu iespaidos ar mums — un mums bija prieks apskatīt šos fotoattēlus. Kāpēc gan neuzņemt savu unikālo mirkļa skatījumu? Iedvesmojieties no šī mēneša tēmas pakalpojumā Gallery un pēc tam dalieties ar saviem attēliem. Jūsu fotoattēli var tikt attēloti mūsu nākamajā izlaidumā.

Iesniedziet savus fotoattēlus