Your photos, our favourites: Urban and street

Jūsu fotoattēli, mūsu izvēle: Pilsētvide un ielas

Jūsu attēli, mūsu izvēle: Pilsētvides un ielu fotogrāfijas

Ceļojiet kopā ar mums no Polijas uz Indiju un Horvātiju un apskatiet mūsu izvēlētos attēlus, kas kopīgoti galerijā mūsu nesen izsludinātajā foto izaicinājumā. Katrā attēlā notverts kāds mirklis pilsētvidē un atklāts interesants stāsts, kas slēpjas aiz tā.

Outburst of Joy, Maikls Peitrons (Michal Patron)

“Es šo attēlu uzņēmu ielu mākslas pasākuma atklāšanā Ļubļinā, Polijā. Es nezināju, kas notiks, tāpēc iejuku pūlī, lai gaidītu. Pēkšņi sāka darboties mākslīgo dūmu iekārta, veidojot milzīgus mākoņus un izsaucot prieka izpausmes blakus esošu bērnu grupā. Es pamanīju iespēju.

Neskatoties uz to, ka dūmi bija aizseguši skatu, es izmantoju iespējami platāko leņķi ar bērniem priekšplānā un spocīgiem siluetiem fonā. Man bija tikai dažas sekundes — pēc tam bērni izklīda un sākās parāde.

Fotogrāfija saņēma galveno balvu konkursā Grand Press Photo 2015 — visievērojamākajā fotožurnālisma konkursā Polijā.”

Free, Suzana Inoho (Susana Hinojo)

“Es uzkāpu Dzintara fortā Džaipūrā, un man laimējās, ka tur notika ļoti īpašs festivāls. Cilvēki bija sapulcējušies, lai protestētu pret Indijas gadsimtiem ilgo dzimumu nevienlīdzības kultūru.

Visa aina bija maģiska, bet pēkšņi manu acu priekšā parādījās perfekts moments. Pilnīgi dabisks mīlestības un prieka žests starp māti un meitu.

Tajā mirklī mana sirds bija pilnīgā vienprātībā ar to, ko redzēja manas acis.”

Façade med Patina, Frederiks Fridendāls (Frederik Frydendal)

“Izbaudot tūri ar rikšu Splitā, Horvātijā, es pabraucu garām šim mazajam logam un šī aina mani piesaistīja. Piesaistīja tik ļoti, ka vēlāk man nācās doties atpakaļ, lai to nofotografētu.

Mana nojauta izrādījās pareiza. Relaksējošā gaisotne, dabiskā patina un smalkā tekstūra mani vedināja šo fotogrāfiju aprakstīt pavisam vienkārši: “manas mīļās mājas”.

Ceļojumu un ielu fotogrāfijas es vienmēr uzņemu RAW formātā un režīmā AV. Šajā gadījumā diafragmas atvērums bija f/8. Tas man ļauj uzņemt, cik vien iespējams daudz detaļu.”

Piedalieties šī mēneša izaicinājumā

Šie fotogrāfi ir dalījušies ar kādu mirkli, kas uzņemts viņu ikdienas gaitu laikā pilsētvidē. Kas notiek pasaulē apkārt jums? Iedvesmojieties no mūsu mēneša tēmas pakalpojumā Gallery, dalieties ar savu stāstu un, iespējams, nākamajā mēnesī varēsim parādīt jūsu veikumu pakalpojumā Showcase!