Vērtīgu atmiņu saglabāšana

Jūsu fotoattēli un filmas ir nenovērtējamas. Tās ir atmiņas par unikāliem brīžiem jūsu dzīvē, ko vairs nevarēs atgūt. Tādēļ ir ļoti svarīgi šo materiālu regulāri dublēt. Tomēr ne vienmēr ir viegli atrast laiku, kad izvēlēties un saglabāt labākos mirkļus. Jo ilgāk atmiņas karte atrodas jūsu viedtālrunī, jo lielāka iespējamība, ka tā tiks pazaudēta vai aizmirsta.

Tādēļ tiešsaistes krātuves iespējas ir lielisks veids, kā iegūt sirdsmieru. Ja augšupielādēsit saturu mākoņkrātuves pakalpojumā vai iecienītākajā sociālajā tīklā, atmiņas nebūs tik viegli pazaudēt. Mūsu jaunākajās kamerās ar attēlu sinhronizācijas funkciju Image Sync jaunie attēli tiek augšupielādēti izvēlētajā mākoņpakalpojumā vai sociālajos tīklos, piemēram, Flickr, Google Drive vai Canon vietnē irista. Attēlus var arī automātiski saglabāt datorā, viedtālrunī vai planšetdatorā.

Ja vēlaties fotoattēlus dublēt tiešsaistē, apsveriet iespēju izmantot vietni irista. Tā ir mākonī izvietota platforma, kas nodrošina unikālas fotoattēlu bibliotēku dublēšanas un skatīšanas iespējas.

Dublējiet savus fotoattēlus