Mirkļa notveršana

Lai uzņemtu nevainojamu fotoattēlu ar kustīgu objektu, ir svarīgi gan sagatavoties, gan tvert mirkli. Uzņemot sporta notikumu mirkļus, ir jāpārzina apkārtējā vide, lai būtu pareizajā vietā, pareizajā laikā un izmantotu atbilstošo aprīkojumu. Apmeklējiet pasākuma vietu pirms tā sākuma, lai saprastu kur un kā veidot vislabākos uzņēmumus.

Ir jāpārzina arī fotografējamais sporta veids. Piemēram, ja fotografēsiet futbola spēles mirkļus, mēģiniet izprast kustību sistēmu. Ir ievērojami vieglāk radīt labu uzņēmumu, ja spējat jau iepriekš paredzēt notikumu.

Dažkārt darbība notiek tik ātri, ka nav laika reaģēt. Izmantojiet nepārtrauktas uzņemšanas un AI Servo nepārtrauktas automātiskās fokusēšanas režīmu. Pēc tam nomērķējiet kameru pret objektu un līdz pusei nospiediet aizslēga pogu, lai sāktu tam sekot. Kad to pilnībā nospiedīsiet, uzņemsiet sēriju ar fokusētiem attēliem, kas palielinās iespējas iegūt perfektu kadru.

Ātrums ir atkarīgs no kameras modeļa. Piemēram, kamerai EOS 7D Mark II ir automatizēta aizvara ierīce un spoguļa sistēma, kā arī Canon DIGIC attēlu procesors, tādējādi varat uzņemt desmit teicamus kadrus sekundē.

Spraigu notikumu fotografēšana — mirkļa notveršana