Kinematogrāfisku filmu uzņemšana

Kinematogrāfiska izskata filmas var iegūt, attīstot prasmes. Profesionālu iespaidu palīdz iegūt vienmērīga fokusēšana, kas nodrošina asu objektu kadrā.

Tomēr bez pietiekami lielas pieredzes šo metodi var būt sarežģīti izmantot. Ja vēlaties sākt to apgūt, fokusējiet uz nekustīgu objektu, tam tuvojoties, un pielāgojiet objektīvu tā, lai objekts kadrā nepārtraukti būtu ass.

Lai skatītāju uzmanību pievērstu galvenajam objektam, apsveriet fona izpludināšanu attēlos, vienlaikus saglabājot galveno objektu ļoti asu. Savukārt plašiem attēliem, iespējams, vēlēsities saglabāt visu fokusā.

Mūsu jaunākās kameras, kurās izmantota fokusēšanas tehnoloģija Hybrid CMOS AF III, var palīdzēt pārvarēt problēmas ar asuma saglabāšanu fokusēšanas laikā, kad tiek uzņemtas filmas. Šī tehnoloģija nodrošina vienmērīgu, automātisku izsekošanu, tādējādi objekts vienmēr būs ass, pat ja tas kustēsies kadrā. Dažās Canon kamerās ir arī skārienekrāns, kas palīdz viegli pārvietot fokusa punktus no viena objekta uz citu, nepieskaroties objektīvam. Vienkārši pieskarieties objektam ekrānā, un tas tiks fokusēts. Rezultātā tiek iegūts vienmērīgāks un augstvērtīgāks kinematogrāfiskas kvalitātes videoieraksts.

Kinematogrāfisku skatu uzņemšana