Šajā kāpienā piedalījās apmācīti profesionāļi, tika izmantots drošības aprīkojums, kā arī tika saņemta ēkas īpašnieka atļauja. Lūdzu, nemēģiniet atdarināt vai atkārtot šādas darbības.

Fotoattēlu un filmu skatīšana un kopīgošana

Vairāku gadu gaitā, visticamāk, esat uzkrājis simtiem vērtīgu iemūžinātu atmiņu dažādās kamerās, atmiņas kartēs un ierīcēs. Lai šīs fotogrāfijās iemūžinātās atmiņas vieglāk pārvaldītu un skatītu, ieteicams tās apkopot vienuviet.

Noderīgs padoms: lai pārzinātu tik daudz attēlu, pārskatiet fotogrāfijas uzreiz pēc to uzņemšanas. Tādējādi būs mazāka iespēja, ka attēlu kolekcijā nonāks fotogrāfijas, ko, visticamāk, vairs neaplūkosit. Rūpīgi pārdomājiet, kuras fotogrāfijas vēlaties paturēt. Aplūkojot tās uz liela ekrāna, varat labāk redzēt detaļas, kas var palīdzēt saglabāt labākos attēlus.

Canon Connect Station nodrošina ērtu veidu, kā vienuviet glabāt fotoattēlus un filmas, lai tos mājas televizorā ar augstu izšķirtspēju aplūkotu kopā ar draugiem un ģimeni. Lai bezvadu režīmā pārsūtītu attēlus, pieskarieties ar savu Canon kameru, kurā iespējota funkcija Dynamic NFC, vai importējiet failus, izmantojot atmiņas karti vai USB vadu. Connect Station var izmantot arī ērtai fotoattēlu kopīgošanai sociālajos tīklos un tādos tiešsaistes albumos kā irista, bezvadu drukāšanai un dažādās ierīcēs glabāto iemūžināto atmiņu kārtošanai.

Kopīgojiet savus fotoattēlus