Attāla uzņemšana no jauniem leņķiem

Skatot ainu no citas perspektīvas, bieži tiek iegūti visradošākie attēli. Tādēļ var nākties stāvēt virs cilvēku pūļa, lai veidotu grupas uzņēmumu, rast iespēju droši nokļūt biroju ēkas augstākajā stāvā, lai iemūžinātu pilsētas ainavu, vai vienkārši turēt kameru virs galvas koncertā. Lai gan šādas metodes attēlu uzņemšanai ne vienmēr ir praktiskas, tās ir tā vērtas.

Mūsu attālās uzņemšanas tehnoloģija sniedz iespēju uzņemt attēlus no interesantiem leņķiem, tādējādi paplašinot radošās iespējas. Varat iekļūt kadrā, kad veidojat grupu portretus, vai uzņemt lieliskas pašbildes, kā arī no attāluma iemūžināt neparedzamus objektus, piemēram, savvaļas dzīvniekus, tos neiztraucējot.

Daudzās jaunākajās kamerās tagad parastā skatu meklētāja vietā var izmantot viedtālruni. Tas nozīmē, ka kameru varat vadīt no attāluma. Vienkārši pievienojiet mobilo ierīci kamerai un startējiet programmu Canon Camera Connect. Ja izmantojat NFC, vienkārši pieskarieties ar vienu ierīci otrai, lai izveidotu savienojumu. Novietojot kameru uz stabilas virsmas vai trijkāja, varat attāli viedtālrunī pielāgot kadrējumu, fokusu un citus iestatījumus. Tas sniedz radošu brīvību meklēt nebijušus rakursus, kā arī ļauj izveidot aizraujošākus stāstus.

Attāla fotogrāfiju uzņemšana