Ērta uzņemšana un kopīgošana

Uzņemot fotoattēlus ar kompaktkameru vai filmējot ar DSLR kameru, dažkārt var būt grūti iegūt asus rezultātus. Jau vairākas desmitgades fotogrāfi un filmu veidotāji izmanto inovatīvo attēlu stabilizatoru Image Stabilizer, kas palīdz novērst kameras trīcēšanas radītos defektus. Šis nevēlamās trīcēšanas defekts var rasties, kad pietuvināt un fokusējat objektu tālumā vai uzņemat video, staigājot vai skrienot.

Neatkarīgi no tā, kuru kameru izmantojat, piedāvājam dažus vienkāršus padomus vienmērīgākai un precīzākai uzņemšanai bez trijkāja. Vispirms piespiediet kreiso elkoni pie ķermeņa augšdaļas, lai atbalstītu kameru un nodrošinātu tās stabilitāti. Nostājieties stabilā pozīcijā, vienu kāju nelielā attālumā novietojot priekšā otrai kājai. Turiet kameru tā, lai novērstu jebkuru kustību, un pievērsiet uzmanību tam, lai kadra horizontālā un vertikālā mala būtu taisnā līmenī — īpaši staigāšanas laikā.

Jaunākajās kamerās tiek izmantots 5 asu inteliģentais attēlu stabilizators Image Stabilizer, kas pielāgojas fotografētajai ainai un palīdz iegūt asus attēlus vājā apgaismojumā vai situācijā, kad tiek izmantota pilna tālummaiņa. Ja video tiek uzņemts, turot kameru rokās, sistēma Dynamic IS nodrošina lielisku attēla stabilizāciju pat tad, ja staigājat vai skrienat.

Vienmērīgāku attēlu uzņemšana